KASETA PRZESUWNE + DRZWI BIAŁE PORTA + FUTRYNA (6908425009)

zakończona
1 210,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 140,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 180,00 zł
 • lokalizacja: Marzęcino, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • szerokość drzwi (cm): 70
 • kolor wykończenia: białe
 • strona: uniwersalne
 • typ: pełne
 • waga (z opakowaniem): 95.0 [kg]
 • uszkodzony: nie

Pon-Pią 9-17

504165313
5004­90550

Marzęcino
ul.Głowna 13
tel/fax 055 2330111

sklep@firm­aszach.pl

Przelewem na konto
Firma Handlowa "Szach"
82-110 Sztutowo ul.Gdańska 13
15124022651111000­032370874
(Bank Polska Kasa Opieki S.A.)

Płacę z allegro
Wysyłamy w ciągu
24H od otrzymania wpłaty,lub forma Płacę allegro oraz pobranie bądz potwierdzenia wpłaty

Przedmiotem sprzedaży jest kaseta 100 mm
wraz ze skrzydłem firmy PORTA MINIMAX 40 mm w kolorze białym z
pochwytem okrągłym oraz ościeżnicą 100 mm towar dostępny od ręki.

Wysyłka w ciągu 24 h od otrzymania przelewu lub za pobraniem

"60" - 1 szt

"70" - 3 szt

"80" - Brak

"90" - Brak

"100" + 140 zł - Brak

"80" i "90" Dostępne od 18.08.2017

100 Kg

niewidoczne i tanie chowanie w ścianęW skład kasety wchodzi:

 • - konstrukcja kasety ( stelaż )
 • - szyna jezdna aluminiowa
 • - komplet wózków łożyskowanych Laguna wytrzymujących obciążenie 100 kg
 • - hamulce
 • - specjalny prowadnik dolny ( montowany do kasety )
 • - uchwyty mocujące drzwi w kasecie
 • - komplet wkrętów
 • - instrukcja montażu
 • - kaseta do drzwi pojedyńczych od 60 cm do 100 cm
 • - wysokość całkowita kasety 2100 cm
 • - szerokość całkowita kasety 213 cm( dla "100" )- szerokość całkowita kasety 193 cm( dla "90" ) itd
 • - grubość 10 cm na pozostałych aukcjach 12,5 cm
 • - maksymalna grubość drzwi 40 mm ,
 • - skrzydło PORTA MINIMAX 40 mm ,
 • - ościeżnica do kasety Biała z opaskami ,

WAŻNE !!!

Kaseta i ościeżnica dostarczane są w maksymalnych wymiarach, należy dociąć do szerokości i wysokości do zakupionego skrzydła


Posiadamy drzwi "DRE" do kasety, dostępne na pozostałych aukcjach.

Kaseta do drzwi szklanych na pozostałych aukcjach.
ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE AUKCJE
Pokaż wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 140,00 zł
kolejna sztuka: 50,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 180,00 zł
kolejna sztuka: 50,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Firma Handlowa "SZACH"
Gdańska 13
82-110 Sztutowo
NIP: 578-012-77-23
REGON: 170013663
Odbiory osobiste: Firma Handlowa "Szach" ul.Główna 13 82-100 Marzęcino 552330111

kontakt

 • 552330111
  Infolinia czynna od Poniedziałku do Piątku z wyłączeniem Świąt 9:00 - 17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Firma Handlowa "Szach"
Główna 13
82-100 Marzęcino
 
W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@firmaszach.pl, lub w formie pisemnej na adres Firma Handlowa "Szach" ul.Główna 13 82-100 Marzęcino. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Oświadczam, że zobowiązuje się dostarczyć rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Elblągu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.