Kaseta adapter SD MP3 na radio samochodowe BomBoxa (6542377753)

zakończona
95,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List priorytetowy 6,00 zł
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
 • List polecony priorytetowy 8,50 zł
 • lokalizacja: Legnica
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • dyktafon: nie
 • obsługa kart pamięci: tak
 • radio FM: brak
 • zasilanie: wbudowany akumulator
dosmaniak@interia.pl

512 722 987

Gadu-Gadu: 7288056

(głównie jestem niewidoczny)

Wysyłka dopiero
po zaksięgowaniu wpłaty.

Wysyłka Pocztą Polską
Priorytetem,
za potwierdzeniem odbioru.
Wysyłka "za pobraniem" tylko zarejestrowanym Allegrowiczom!

Płatność na konto:

70 1050 1748 1000 0091 3861 5100


Możliwa wpłata poprzez PayU
(dawniej "Płacę z Allegro")

KASETA ADAPTER NA KARTY PAMIĘCI SD do 32GB

Z WBUDOWANYM ODTWARZACZEM MP3

PRZYCISKI NAWIGACYJNE

+ PILOT, Ładowarka samochodowa i sieciowa, Słuchawki !Kaseta ta pracuje również jak zwykły odtwarzacz MP3! Ma wejście na zwykłe słuchawki! Posiada wbudowany akumulatorek na ok 6 godzin grania.Sprzedam NOWĄ kasetę adapter z wejściem na karty SD.

Kaseta ta po włożeniu do odtwarzacza kasetowego odtwarza materiał muzyczny w formacie mp3 wprost z karty pamięci.

BEZ ŻADNEGO PODPINANIA KABLA ABY SŁUCHAĆ MUZYKI - ODTWARZANIE WPROST Z KARTY PAMIĘCI PLIKÓW MP3 !!!DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO PRZEDMIOTU JEST WYSTAWIANY PARAGONOdtwarzacze kasetowe te zwykłe jak i samochodowe odczytują urządzenie jak zwykłą kasetę magnetofonową!

Odtwarzacze kasetowe odczytują muzykę cyfrową mp3 z urządzenia bez szumów!

Cechy:
Użyj jak normalnej kasety w magnetofonie samochodowym lub odtwarzaczu kasetowym.
Użyj jako samodzielny odtwarzacz MP3.
Przenośny odtwarzacz MP3.
Odtwarza MP3 na car audio lub BoomBox za pośrednictwem magnetofonu.
Automatyczne wyszukiwanie muzyki, automatyczne odtwarzanie mp3.
Wbudowane standardowe wejście słuchawkowe 3.5mm !
7 przycisków nawigacyjnych.


Szybkość transmisji: 32 kbps ~ 256 kbps.cbr / VBR.
Bateria: wbudowana 490mah litowo-jonowa.
Obsługa kart pamięci SD do 32GB! Obsługa kart microSD do 32GB przez adapter
Czas odtwarzania: około 6 godzin.
Ładowanie przez USB.


Zestaw zawiera:
Odtwarzacz MP3 kaseta adapter
KABEL Mini USB
Ładowarka sieciowa 230V<>5V
Ładowarka samochodowa USB
Słuchawki
Pilot zdalnego sterowania (bateria już w pilocie)
Oryginalne opakowanie blister


TU POKAZANE DEMKO KASETY NA YOUTUBE

ZDJĘCIA PRODUKTU:

kliknij, aby powiększyćZdjęcia przedmiotu
POLECAM! WARTO!
Zobacz pozostałe aukcje:

PaneleAllegro.pl
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 70 1050 1748 1000 0091 3861 5100
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczkomaty 24/7 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Jest to firma działająca od 2013r. zajmująca się handlem detalicznym z zakresu wszelkiego rodzaju towaru a mianowicie: elektroniki; akcesorii do komputerów, konsol i telefonów; asortymentu domowego; ogrodniczego; kosmetycznego a także różne upominki i gadżety. Na każdy zakupiony towar dostajesz oczywiście paragon, który jest dowodem zakupu. Dla firm wystawiana faktura. Oczywiście na każdy zakupiony towar jest gwarancja. Nazwa przedsiębiorstwa: ELEKTRON Łukasz Winckiewicz Działalność zarejestrowana w Urzędzie Miasta w Legnicy Numer NIP: 6912067072 Numer REGON: 022223912 Siedziba działalności: ul. Pomorska 18 lok. 7, 59-220 Legnica Telefon kontaktowy 512 722 987 w godzinach 10 - 20 (można dzwonić również w soboty, niedziele i święta).

kontakt

 • 512722987
  Można dzwonić od godz. 10 do 20 (również w soboty, niedziele i święta).
 • 7288056
  Pytać śmiało, często jestem niewidoczny

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ELEKTRON Łukasz Winckiewicz
Wrocławska 72/4
59-220 Legnica
 
Na prośbę Klienta udostępniam mailowo przygotowany wzór zwrotu (gotowiec tylko do wypełnienia i wysłania). PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Kupujący odsyła na własny koszt zwracaną kupioną rzecz przesyłką rejestrowaną (przesyłka polecona – list lub paczka). Zwracaną rzecz Klient zabezpiecza przed uszkodzeniem w transporcie. Zwracany zakupiony przedmiot musi być w oryginalnym opakowaniu w jakim został dostarczony do Klienta w nienaruszonym stanie, bez uszkodzeń i kompletny. Jeśli Klient otrzymał zakupiony przedmiot w zalaminowanym, zgrzewanym opakowaniu, opakowanie takie musi być nieotwierane. Zwrotowi podlega również otrzymany paragon fiskalny lub otrzymana faktura (musi być dostarczony wraz ze zwracanym przedmiotem). Klient jest zobowiązany w przypadku odstąpienia od umowy złożyć oświadczenie online mailowo lub na piśmie. Zwrot przedmiotu przez kupującego (konsumenta) powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. Zwracam otrzymane od Kupującego płatności za zakupiony przedmiot wraz z kosztami wysyłki do Klienta (koszt dostarczenia towaru do Klienta jest zwracany). Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail dosmaniak@interia.pl lub na piśmie. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie towar należy odesłać przesyłką rejestrowaną na adres: ELEKTRON Łukasz Winckiewicz Ul. Pomorska 18 lok. 7 59-220 Legnica WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat: ELEKTRON Łukasz Winckiewicz ul. Pomorska 18 lok. 7, 59-220 Legnica Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] Data zawarcia umowy to [data zakupu], data odbioru przedmiotów [data odbioru] Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] KOSZT ZWROTU ZAKUPIONEJ RZECZY W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. W przypadku zwrotu towaru sprzedawca zwraca kupującemu koszty przesyłki towaru do niego, Jednak jeżeli kupujący wybrał sposób dostarczenia inny niż najtańszy oferowany przez sprzedawcę zwykły sposób dostarczenia, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

reklamacje

Kupujący może składać reklamacje dotyczące zawartej umowy kupna/sprzedaży pod adresem dosmaniak@interia.pl lub w formie pisemnej na adres siedziby firmy. Preferowany rodzaj procedury reklamacyjnej jest mail (szybciej trwa cały proces reklamacyjny). Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, ew. nick/login kupującego - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji (data zakupu), - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego (nazwa przedmiotu reklamacji) - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Na prośbę Klienta udostępniam mailowo przygotowany wzór reklamacji (gotowiec tylko do wypełnienia i wysłania). Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji zwrócę się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamację rozpatruję w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Reklamowany towar Klient odsyła na własny koszt przesyłką rejestrowaną ekonomiczną/priorytetową (list, paczka pocztowa, InPost). Klient odsyła również otrzymany paragon fiskalny lub fakturę. Reklamowany produkt proszę dostarczyć w oryginalnym opakowaniu w jakim został dostarczony, kompletny, bez dodatkowych uszkodzeń jak np. pęknięcia, złamania, urwania, odpryski, zalanie, itp. W przypadku uznania reklamacji, koszt zakupionego przedmiotu wraz z wysyłką do Klienta jest zwracany na podane konto bankowe.

pozostałe informacje

Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży jeśli takie występują. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZMNIEJSZENIA WARTOŚCI RZECZY Jeżeli klient będzie używał rzeczy, a następnie odstąpi od umowy, to będzie mi przysługiwało stosowne odszkodowanie, adekwatne do stopnia zużycia rzeczy. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu - Delegatura w Legnicy. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. W przypadku braku wpłaty w okresie 7 dni od zakupu, występuję do allegro o zwrot prowizji od sprzedaży. Po dokonaniu zwrotu prowizji przez allegro, realizacja zamówienia jest możliwa wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedającym. Inaczej ewentualna wpłata może zostać zwrócona. Do umów zawartych przed zmianą przepisów tj. przed dniem 25.12.2014 zastosowanie mają przepisy w brzmieniu przed zmianą.