KARTKI ŚWIĄTECZNE biznesowe, firmowe - LOGO (6541087784)

zakończona
1,10 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 14,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
  • lokalizacja: Bielsko-Biała
  • czas wysyłki: do 7 dni
  • stan: nowy
Zobacz nasze pozostałe aukcje:

.

OZDOBNIKI DO WNĘTRZ KARTKI:
(wybór ozdobników jest częścią gratisu przy zamówieniu min. 20 szt)
.
.
WZORY:
TEKSTY
(wybór tekstów i czcionek jest częścią gratisu przy zamówieniu min 20 szt.):
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
przybliżony czas realizacji: 8 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
przybliżony czas realizacji: 8 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 7 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwroty Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może odstąpić od umowy zakupu bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki lub osobistego odebrania towaru jedynie w następujących przypadkach, gdy: 1. Produkty nie były wykonywane na indywidualne zamówienie. 2. Produkty nie były używane i nie zostały w żaden sposób uszkodzone. Odstąpienie od umowy powinno mieć formę pisemną. Klient dostarcza produkty na własny koszt. Nie jest możliwe odstąpienie od umowy w przypadku: 1. towarów na specjalne zamówienie, spersonalizowanych pod klienta, takich jak: świece do Chrztu lub komunijne imienne, szatki do Chrztu Świętego z imieniem lub datą, 2. personalizowane gadżety np. kubki, podwiązki, przypinki itp. 3. zaproszenia z indywidualnym nadrukiem wykonane wg wytycznych klienta oraz inne wydruki spersonalizowne lub z logo, wydruki wykonane wg indywidualnego zamówienia. 4. wszelkiego rodzaju próbki nie podlegają zwrotowi.

reklamacje

Reklamacje W przypadku otrzymania towaru z wadą Klientowi przysługuje prawo do zgłoszenia reklamacji. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta: 1. Pisemnie na adres: Victorian Art Anna Czana ul. Wczasowa 10, 43-310 Bielsko-Biała 2. W formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: marketing@victorianart.pl Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, na adres 43-310 Bielsko-Biała, ul. Wczasowa 10. W przypadku otrzymania przesyłki uszkodzonej Klient powinien sporządzić stosowny protokół i uzyskać podpis pracownika poczty lub kuriera - osoby dostarczającej lub wydającej przesyłkę.

pozostałe informacje

Płatności można dokonać za pośrednictwem - PayU lub na konto 62 1470 0002 2306 2620 2707 0001 Victorian Art ul. Wczasowa 10 43-310 Bielsko-Biała Ceny przesyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie.