Karta upominkowa Google Play 50 zł AUTOMAT - 24h (6754786733)

zakończona
56,49 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Łańcut, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

opis

swiat-hd@ryspol.net.­pl
Numer telefonu: 609740989

Towar wysyłamy w przeciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia w przypadku POBRANIA
i wciągu jednego dnia roboczego od zaksięgowania wpłaty w przypadku płatności NA KONTO.
Koszty wysyłki zawarte są w formularzu w nagłówku aukcji.

Wszystkie oferowane przez nas przedmioty pochodzą z legalnego źródła, do wszystkich wystawiamy paragon lub fakturę VAT ( notę księgową w przypadku kart przedpłaconych )

Wszystkie przedmioty posiadają gwarancje producenta (szczegóły w treści aukcji).

Nasi kurierzy :

Biorąc udział w naszej aukcji zgadzasz się z regulaminem zawartym na stronie O Mnie.
Wysyłamy za pobraniem TYLKO osobom z pełną aktywacją konta (bez kopertki)
Zmianę adresu wysyłki zasygnalizuj w formularzu opcji dostawy.
Nr konta i dane do przelewu wysyłane są mailem po wygraniu aukcji.
Wszelkie zmiany regulaminu dotyczące pojedynczych aukcji są zawarte w opisie aukcji.

Karta upominkowa Google Play 50 zł ( polska dystrybucja )

Karta upominkowa Google Play o wartości 50 zł

Automatyczna wysyłka kodu na e-mail z allegro w kilka minut ( koszt wysyłki 0 zł )

Jeżeli licznik dostępnych kodów wskazuje 0 lub pragniesz zamówić większą ich ilość jak na liczniku, oznacza to że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane na drugi dzień roboczy.

W Google Play znajdziesz między innymi gry, książki i aplikacje na Androida. Możesz kupować je i korzystać z nich zarówno w internecie, jak również na telefonie telewizorze lub tablecie z Androidem.

Aby wykorzystać kod na stronie internetowej:

 1. Wejdź na play.google.com/kod
 2. Zdrap odpowiednie pole i wpisz kod.
 3. Rozpocznij zakupy. Wartość karty upominkowej zostanie dodana do Twojego salda w Google Play.

Aby wykorzystać kod na telefonie lub tablecie z Androidem:

 1. Otwórz aplikację Sklep Google Play na telefonie lub tablecie z Androidem.
 2. Kliknij Zrealizuj kod.
 3. Zdrap odpowiednie pole i wpisz kod.
 4. Rozpocznij zakupy. Wartość karty upominkowej zostanie dodana do Twojego salda w Google Play.

Warunki korzystania z karty upominkowej: Karta upominkowa została wydana przez Google Ireland Limited. Mogą z niej korzystać wyłącznie osoby powyżej 13 roku życia, które mieszkają w Polsce i mają konto w Portfelu Google zarejestrowane w Polsce. Wykorzystanie karty wymaga dostępu do internetu. Karta służy wyłącznie do uzyskania środków na zakupy w Google Play. Nie umożliwia kupowania sprzętu ani subskrypcji. Okresowo mogą też obowiązywać inne ograniczenia. Karta nie ma terminu ważności. Korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi opłatami. Środki zwracane za anulowane zamówienia są dodawane do salda karty upominkowej w Google Play i można je wykorzystać w przyszłości. Karta nie podlega wymianie na gotówkę ani inne karty,ponownemu zasileniu, połączeniu z saldem innym niż w Google Play, odsprzedaży ani zamianie na inne wartości, chyba że wymagają tego obowiązujące przepisy prawa. W momencie zakupu użytkownik przyjmuje na siebie ryzyko utraty karty, jej nieautoryzowanego użycia lub utracenia uprawnień i jest zobowiązany zachować należytą ostrożność. W przypadku wykrycia lub podejrzenia oszustwa konta użytkownika w Portfelu Google może zostać zawieszone lub zamknięte. Pełna treść warunków jest dostępna na stronie play.google.com/pl-card-terms. Więcej informacji można znaleźć na stronie support.google.pl/googleplay/go/cardhelp

Google Ireland Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zastrzegamy sobie prawo wysłania kodu na drugi dzień roboczy. UWAGA!!! Jeżeli nie dostałeś kodu, zanim zapytasz co z Twoim zamówieniem, SPRAWDŹ SPAM !!! ( dotyczy to w szczególności użytkowników ...@wp.pl )

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Łańcut, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Dodatkowe informacje

Koszt wysyłki zagranicznej jest ustalana indywidualnie. Skorzystaj z opcji " Pytanie do sprzedającego" podaj nam kraj i kod pocztowy odbiorcy, my sprawdzimy dostępność i koszt wysyłki.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Ryspol - Sony
Krakowska 20
35-213 Rzeszów
Dodatkowe informacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 609 740 989  lub email: biuro@ryspol.net.pl .Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji. Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną: Skorzystaj z opcji naprawy gwarancyjnej producenta ( szczegółowy opis na stronie www producenta) lub Prześlij do nas produkt wraz z dowodem zakupu, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Twój koszt. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy reklamowany produkt. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:swiat-hd@ryspol.net.pl lub telefonicznie:609 740 989 . Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

RYSPOL - zwroty allegro
Krakowska 20
35-213 Rzeszów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Zwracając produkt dołącz dowód zakupu. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, zostanie doliczona opłata z tytułu zmniejszenia wartości zwracanej rzeczy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w zakresie: a) świadczenia usług rozpoczętych, za zgodą Klienta, przed upływem terminu odstąpienia od umowy (dotyczy przypadków świadczenia usług, a nie sprzedaży towarów), b) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, c) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym, d) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, e) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu, f) dostarczania prasy, g) produktów elektronicznych tj. karty przedpłacone, podarunkowe wysyłanych drogą elektroniczną przez e-mail lub SMS

O sprzedającym
Swiat-HD
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

6190

 

8

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 609785670
 • 609740989
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: swiat-hd@ryspol.net.pl
telefon: 609785670
telefon: 609740989
Numer oferty:6754786733
Zgłoś naruszenie zasad