Karta PlayStation Network PSN 100 zł 3 min PS3 PS4 (6654207072)

83 osoby kupiły 123 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
96,00 zł
z 9375 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Polska, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast
SMS- Bezpłatnie

E-MAIL - Bezpłatnie

Cały proces sprzedaży jest w pełni automatyczny.

Automat wysyła kody 24 h / 7 dni w tygodniu.

Czas wysyłki ok 3 minut.

Czas wysyłki liczony jest od momentu, w którym pieniądze do nas dotrą, to znaczy od momentu w którym dostaniesz e-maila: "Sprzedający otrzymał twoją wpłatę".
PAYU - NATYCHMIASTOWO

Jesteśmy międzynarodową firmą, która po latach doświadczeń na różnych rynkach, postanowiła wkroczyć również do Polski z konkurencyjną ofertą.

Zostaliśmy pozytywnie zweryfikowani przez Allegro,Banki oraz inne instytucje finansowe działające pod nadzorem Narodowego Banku Polski.

Wszystkie sprzedawane przez nas kody pochodzą z legalnych źródeł bezpośrednio od dystrybutorów.

Daje to 100 procentową pewność ze zakupiony kod jest poprawny i działający.


Karta PSN 100 zł PlayStation Network

Platforma: PlayStation Network
Nominał: 100 zł
Przedmiot: Karta Przedpłacona
Region:

Polska
BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie sprzedawane przez nas kody pochodzą z legalnych źródeł.

Zakupy u nas są bezpieczne dzięki legalnemu towarowi jak i gwarancji Allegro, które dodatkowo zabezpiecza swoich klientów.

Zakupione kody są pewne i działające. Najistotniejszą rzeczą jest że otrzymasz je szybciej i taniej niż byś to chciał zrobić tradycyjną metodą

W wielu krajach, zaufało nam już łącznie tysiące klientów. Tutaj, dopiero zaczynamy. Wiedząc że nasza oferta będzie mocno konkurencyjna, że będziemy zabiegać o względy klientów, wierzymy że Polacy docenią nasze starania i zaufają nam, dołączając do grona stałych, pewnych klientów.

Terminowość i słowność.

System automatycznie wysyła kod w ciągu maksymalnie trzech minut od otrzymania wpłaty. Gdybyś jednak w tym czasie nie otrzymał go, możliwe że serwer pocztowy potraktował to jako "spam". Zaloguj się wtedy do swojej poczty i sprawdź czy wiadomość z kodem nie trafiła do tego feralnego katalogu. Dotyczy to zwłaszcza posiadaczy kont na serwerach O2.pl oraz WP.pl

Życzymy udanych zakupów, pozytywnych komentarzy i powrotów do naszej oferty.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

REKLMACJE

Na reklamacje odpowiadamy w ciągu kilku godzin do maksymalnie 24 h

Reklamacje prosimy składać poprzez link ( formularz ) który otrzymali Panśtwo wraz z kodem lub poprzez wiadomość za pośrednictwiem Allegro ( napisz do sprzedającego )

Zanim zgłosisz reklamacje prosimy dokładnie sprawdzić czy wpisujesz kod poprawnie i we właściwym miejscu oraz spełniasz wszystkie warunki aukcji itp.

W przypadku gdy niezbedna jest informacja od dystrubutora lub producenta reklamacja może potrwać do 14 dni


ZWROTY

Sprzedawane klucze, kody nie są produktem, który można zwrócić (Zgodnie z art. 10 ust. 3 ustawy „o ochronie niektórych praw konsumentów” - Dz. U. Nr 22, poz. 271 ze zm.). Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów: - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.