Karta Graficzna GeForce 9400GT 512MB HDMI PCI-E (6742781173)

zakończona
70,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska 22,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: WROCŁAW, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • producent: Asus
 • seria: 8400 - 8600
 • pamięć [MB]: 512
 • chłodzenie: aktywne
 • złącze: d-Sub, DVI, dual-link DVI, HDMI

!!! NIE RYZYKUJ !!!

Kupuj tylko u PEWNEGO sprzedawcy zawsze z PEWNĄ 30 dniową Gwarancją


5 lat doświadczenia w branży komputerowej.

Kupując u mnie kupujesz w legalnie działającej firmie, zawsze z szybką wysyłką.

Sprawdź moje komentarze: TUTAJ

Do każdego zakupu rachunek/gwarancja.

U MNIE KUPISZ DOKŁADNIE TO CO W OPISIE AUKCJI, A NIE ŁADNIE WYGLĄDAJĄCE ZDJĘCIE I OPIS ORAZ BUBEL W PACZCE.

WAŻNE: przed zalicytowaniem proszę przeczytać informacje od sprzedającego .

W ten sposób unikniemy nieporozumień. Licytując zgadzasz się z warunkami sprzedaży tam podanymi.

Na tej aukcji mam do sprzedania:

kartę graficzną GeForce 9400GS 512MB ASUS z wyjściem HDMI na PCI-E. Karta graficzna jest sprawna. Na zakupiony u mnie sprzęt komputerowy udzielam 30 dni pełnej gwarancji. Wylicytowany przedmiot wysyłam zawsze dobrze zabezpieczony najczęściej w następny dzień roboczy od zarejestrowania wpłaty lub odebrania informacji o wyborze przesyłki za pobraniem. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kupowanego przedmiotu chętnie na nie odpowiem.

NA POZOSTAŁYCH AUKCJACH SPRZEDAJĘ WIELE INNYCH PODZESPOŁÓW KOMPUTEROWYCH. KUPUJĄC NA INNYCH MOICH AUKCJACH OSZCZĘDZASZ NA KOSZTACH WYSYŁKI.

Tutaj moje pozostałe aukcje: KLIK

Kupując akceptujesz Ogólne Warunki sprzedaży zawarte w zakładce " Informacje od sprzedającego ".

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni*

szczegóły na stronie:

*SZCZEGÓŁY TUTAJ

Jeżeli nie rozumiesz szczegółów to nie kupuj. Zaoszczędzimy sobie niepotrzebnego kłopotu.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u SZYMKOMP1 za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 39 1140 2004 0000 3702 7402 8101
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,00 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
1. Nie wysyłam za pobraniem osobom mającym mniej niż 10 komentarzy pozytywnych.
2. W przypadku chęci zakupu kilku przedmiotów na moich aukcjach proszę o kontakt w sprawie kosztów wysyłki PRZED zalicytowaniem.
3. Odbiór osobisty możliwy tylko po WCZEŚNIEJSZYM kontakcie telefonicznym
4. Wysyłka gratis przy zakupie powyżej 500zł TYLKO po przedpłacie.

dane sprzedawcy

SZYMKOMP
KOREAŃSKA 44B
52-121 WROCŁAW
NIP: 899-273-65-52
REGON: 021908588
Odbiór osobisty możliwy tylko po WCZEŚNIEJSZYM kontakcie telefonicznym. Codziennie od 9.00 do 18.00. W soboty od 10.00 do 18.00. Niedziele i święta zamknięte.

kontakt

 • 694177246
  Drugi numer: 71 346 4780. Pracuję w godzinach 9.00 do 18.00. Nie czytam i nie odpisuję na SMS-y

pozostałe informacje

Witam, Odbiór osobisty: poniedziałek-sobota od 9.00 do 18.00. KOREAŃSKA 44B 52-121 WROCŁAW Ważne: Odbiór osobisty tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie. Przed wyjazdem proszę zadzwonić na: 694 177 246 lub 71 346 4780. Nie odbieram i nie odpowiadam na SMS-y Nie jestem płatnikiem VAT. Wystawiam faktury bez niego. ------!!! UWAGA WAŻNE !!!------ Ważna informacja: W dniach 20.11.2016. do 27.11.2016 firma będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszam.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
SZYMKOMP Szymon Adamik
Koreańska 44B
52-121 Wrocław
PL
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Przedmiot odsyłamy przesyłką rejestrowaną, nigdy za pobraniem na adres firmy podany powyżej. Koszt odesłania przedmiotu ZAWSZE ponosi Kupujący. Jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Zwrot wpłaconej kwoty TYLKO na konto kupującego, po sprawdzeniu zwróconego przedmiotu do 14 dni od daty jego otrzymania. W przypadku jakiejkolwiek niejasności odsyłam do źródła: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20140000827 tam wszystko jest dokładnie opisane.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
SZYMKOMP Szymon Adamik
KOREAŃSKA 44B
52-121 Wrocław
PL
Dodatkowe informacje

1. Okres gwarancji i rękojmi rozpoczyna się od daty odbioru sprzętu przez Kupującego. 

2. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć sprzęt siedziby firmy wraz z rachunkiem oraz dołączonymi przy sprzedaży akcesoriami. PODSTAWĘ DO GWARANCJI STANOWI RACHUNEK. 

3. Ewentualne wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione w okresie gwarancji sprzedający zobowiązuje się usunąć poprzez naprawę w okresie 21 dni roboczych liczonych od dnia dostarczenia wadliwie działającego urządzenia (w przypadku uzasadnionych szczególnych trudności związanych z dokonaniem naprawy np. potrzebę sprowadzenia sprzętu z zagranicy, termin ten może być przedłużony do 28 dni roboczych liczonych jw.). 

4. Jako naprawę gwarancyjną rozumie się wykonanie przez serwis czynności o charakterze specjalistycznym, właściwym dla usunięcia wad i usterek powstałych na skutek błędów produkcyjnych lub wad materiałowych poprzez naprawę części (podzespołów) lub wymianę na sprawne technicznie elementy o równoważnych parametrach technicznych. 

5. Za naprawę gwarancyjną nie są uważane: a. czynności należące do normalnej obsługi eksploatacyjnej oraz czynności regulacyjne lub konserwacyjne, usuwanie wirusów komputerowych, b. Konfigurowanie środowiska systemowego dla programów użytkowych (ww. czynności będą wykonywane odpłatnie wg, obowiązującego cennika). 

6. Gwarancja nie obejmuje materiałów techniczno-eksploatacyjnych, w tym m. in.: taśm, dyskietek, baterii, tonerów, tuszów, kabli, bezpieczników, wentylatorów procesorów itp. 

7. Nabywca traci wszelkie uprawnienia z tytułu gwarancji i rękojmi w przypadku stwierdzenia: 

 a. zerwania lub uszkodzenia plomb gwarancyjnych, 

 b. dopuszczenia do naprawy sprzętu osób nieupoważnionych przez sprzedającego, 

 c. eksploatacji przedmiotu gwarancji w sposób niezgodny z przeznaczeniem lub w warunkach narażających na powstanie uszkodzenia, a w szczególności niewłaściwym zasilaniem i uziemieniem sprzętu, 

 d. uszkodzeń napędów CD, CDRW, DVD, DVDRW spowodowanych używaniem pękniętych, zarysowanych i słabej jakości dysków, które mogą pęknąć przy dużej prędkości obrotowej, 

 e. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych oraz dewastacji sprzętu, uszkodzeń spowodowanych przez ciała obce, które dostały się do wnętrza urządzeń, 

 f. dokonania zmian i przeróbek we własnym zakresie, nie spełniania zaleceń producenta co do warunków pracy urządzenia. 

8. Firma SZYMKOMP nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu udzielonej gwarancji w przypadku utraty danych zapisanych na nośnikach magnetycznych. 

9. W przypadku nieuzasadnionych reklamacji pełny koszt testowania i diagnostyki zleconej firmie zewnętrznej w kwocie 30,00zł sprzętu oraz koszty przesyłek pokrywa kupujący. 

10. Nie odbieram przesyłek gwarancyjnych wysłanych "ZA POBRANIEM". 

11. Zwrot wpłaconej kwoty tylko na konto kupującego, po sprawdzeniu uszkodzonego podzespołu w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przedmiotu. 

12. Koszty przechowywania: a. Firma SZYMKOMP zastrzega sobie możliwość obciążenia Kupującego kosztami przechowywania urządzenia za każdy dzień zwłoki w odebraniu urządzenia, przypadający po upływie 30 dni roboczych od daty dostarczenia urządzenia do serwisu. 

13. Dokonanie zakupu w firmie SZYMKOMP jest równoznaczne z przyjęciem warunków gwarancji