Karta GOODRAM 8GB micro SD Class10 UHS-1+adapter (6541310662)

1 osoba kupiła 3 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
29,90 zł
z 942 sztuk

Pojemność:

Dostawa
 • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
 • List polecony priorytetowy 9,00 zł
 • Pocztex Kurier48 13,00 zł
Zakupy od 400 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: STERDYŃ, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • typ karty: microSD (SDHC)
 • pojemność: 8GB
 • producent: Goodram
 • maksymalna prędkość odczytu (MB/s): 60
 • dołączony adapter: tak
 • klasy prędkości: C10, U1

Opis

GOODRAM microSD UHS 1 – nowoczesna karta dla nowoczesnych urządzeń

Karty pamięci GOODRAM microSD z interfejsem UHS 1 idealnie sprawdzą się w najnowocześniejszych urządzeniach.

Super szybki interfejs UHS 1 pozwoli na pełne wykorzystanie atutów nowoczesnych smartfonów i tabletów, a dołączony adapter SD umożliwi wykorzystanie karty micro także w innych urządzeniach ze slotem kart SD. Karty pamięci GOODRAM produkowane są z najwyższej jakości komponentów NAND FLASH, pochodzących od renomowanych światowych producentów.

To właśnie dzięki połączeniu kwalifikowanych i rzetelnych dostawców , szczegółowych testów jakości oraz pełnej kompatybilności klient otrzymuje produkt doskonałej jakości w korzystnej cenie.

Superszybki interfejs UHS 1

Zastosowanie szybkiego interfejsu UHS 1 znacząco wpływa na zwiększenie parametrów – 30 MB/s (odczyt) i 15 MB/s (zapis). Ma to bezpośredni wpływ na jakość i niezawodność wykonywanych operacji takich jak zdjęcia seryjne, slow motion, tworzenie filmów poklatkowych czy transmisja na żywo w jakości HD.

 

Pojemność dostosowana do potrzeb

Karty GOODRAM microSDHC/SDXC z interfejsem UHS 1 dostępne są w pojemnościach 8, 16, 32,64 i 128 GB. Maksymalna oferowana pojemność 64 GB pozwoli na zapisanie aż 15 250 zdjęć, 960 godzin muzyki czy 960 minut filmów jakości HD.

Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: STERDYŃ, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u kipus za co najmniej 400.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Za przesyłkę płacisz tylko raz bez względu na ilość zakupionych przedmiotów. (nie dotyczy wysyłki ekonomicznej )

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
60 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

60 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

AZEL-POL Andrzej Żelazowski
ul. Lipowa 4/15
08-320 Sterdyń
Dodatkowe informacje

Każdy zakupiony towar na naszych aukcjach jest objęty gwarancją producenta lub dystrybutora zgodnie z informacją zawartą w opisie na stronie przedmiotu. W przypadku reklamacji należy dołączyć wypełniony protokół reklamacyjny. (poniżej dostępny do pobrania ) http://azel-pol.pl/upload/Protokół Reklamacyjny.pdf Przesyłany towar powinien być dobrze zabezpieczony i przesłany przesyłką monitorowaną (poleconą) na adres firmy: AZEL-POL Andrzej Żelazowski ul. Lipowa 4/15 08-320 Sterdyń 1. Reklamacja zostanie rozpatrzona max. w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru. 2. W przypadku uznania roszczenia reklamacyjnego sprzedający zobowiązuje się do nieodpłatnej naprawy, wymiany towaru na nowy o takich samych bądź lepszych parametrach. Jeżeli nie jest możliwe dokonanie naprawy lub wymiany może nastąpić obniżenie ceny lub zwrot gotówki poprzez wpłatę na konto Kupującego. 3. Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada towaru konsumpcyjnego zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy sprzedanej Konsumentowi. Gwarancja na sprzedawany towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową. Konsument posiada możliwość skorzystania z następujących pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń: 1. złożenie wniosku o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy Sprzedaży do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej, 2. złożenie wniosku o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Konsumentem, a Sprzedawcą do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej, 3. skorzystanie z pomocy powiatowego lub miejskiego rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AZEL-POL Andrzej Żelazowski
ul. Lipowa 4/15
08-320 Sterdyń

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: azel-pol@wp.pl. Do zwracanego przedmiotu należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu. (poniżej dostępny do pobrania ) http://azel-pol.pl/upload/Formularz%20zwrotu.pdf Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej: [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy : W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu 3) zawartej w drodze aukcji publicznej; 4) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Bezpośrednie koszty dostawy związane ze zwrotem ponosi konsument korzystający z uprawnienia odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
kipus
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1365

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

ANDRZEJ ŻELAZOWSKI
AZEL-POL
LIPOWA 4/15
08-320 STERDYŃ
REGON: 142559214
NIP: 823-114-06-27

Kontakt

 • 25 *** ** ** (pokaż)
 • 500 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 20:00
sobota
08:00 - 16:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

uFirmowe konto bankowe - Inteligo PKO BP

50 1020 5558 1111 1812 2430 0004  

W tytule proszę podać:

numer aukcji oraz nick z ALLEGRO

AZEL-POL jest firmą zajmującą się sprzedażą elektroniki użytkowej min. komputerów, akcesoriów i podzespołów komputerowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości takie jak : laptopy, notebooki, karty pamięci, pendrive, pamięci RAM, dyski zewnętrzne i wewnętrzne renomowanych światowych producentów takich jak: Adata, GOODRAM, Kingston, SanDisk, Toshiba.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej gwarantuje państwu pełne zadowolenie z przeprowadzonej transakcji.

Zostało docenione przez klientów platformy allegro gdzie otrzymaliśmy już ponad 20 tys. pozytywnych komentarzy, co przekłada się bezpośrednio na otrzymanie najwyższego wyróżnienia (przyznawanego przez serwis allegro) - SUPER SPRZEDAWCA.

doskonała obsługa

terminowa wysyłka

gwarancja udanej transakcji

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Pozostałe informacje

Obowiązek Dostarczenia Rzeczy Wolnych od Wad.

Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.)

Wyświetlenia:118
Numer oferty:6541310662
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry

Na czasie