KARIERA NIKODEMA DYZMY 371 min. kpl. 3 x DVD FOLIA (6482261333)

zakończona
24,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • List polecony priorytetowy 8,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • stan: nowy
  • opakowanie: dVD-box
  • opakowanie: w folii
  • liczba płyt w wydaniu: trzy i więcej

Witam .

Oferta dotyczy :

Cały serial na trzech płytach DVD w folii .

Kariera Nikodema Dyzmy – polski siedmioodcinkowy serial telewizyjny emitowany przez Telewizję Polska od 6 kwietnia 1980 r. do 18 maja 1980 r. Scenariusz serialu powstał na podstawie powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza o tym samym tytule z 1932 r.

Serial przedstawia historię zawrotnej kariery bezrobotnego urzędnika pocztowego, który dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności dostaje się na salony i dochodzi do najwyższych zaszczytów w państwie. Akcja toczy się w latach dwudziestych XX wieku w okresie II Rzeczypospolitej, głównie w Warszawie.

Serial jest uznawany za wybitne osiągnięcie aktorskie odtwarzającego tytułową rolę Romana Wilhelmiego.

Rok produkcji:1980

Reżyseria: Marek Nowicki, Jan Rybkowski

Zdjęcia: Marek Nowicki

Scenariusz: Marek Nowicki, Jan Rybkowski, Witold Orzechowski na podstawie powieści Tadeusza Dołęgi - Mostowicza

Obsada: Roman Wilhelmi, Jerzy Bończak, Grażyna Barszczewska, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Leonard Pietraszak, Wojciech Pokora, Izabela Trojanowska, Bogusz Bilewski, Arkadiusz Bazak, Ewa Szykulska, Hanna Stankówna i inni

DANE TECHNICZNE:

Czas trwania: 371 min.

Liczba nośników: 3

Obraz: kolor PAL

Format obrazu: 16:9

Dźwięk: stereo

Napisy: polskie

Rok wydania: 2014

Zapraszam do licytacji tu podejrzysz inne moje aukcje
Regulamin aukcji :
W przypadku wygrania licytacji proszę o wpłatę w rozsądnym tygodniowym terminie , z wyjątkiem wpłat z wielu aukcji tu proszę w jedną łączną w zakończeniu ostatniej licytacji . Preferuję płatności PayU ( kliknij tu zobacz jak to działa ) przy których nic nie trzeba robić poza ew. zmianą adresu docelowego którą proszę umieścić w informacji dla sprzedającego ( nie zmieniam go w inny sposób )
W wypadku wpłaty na konto proszę podać w tytule wpłaty swój nick ( nazwę na Allegro ) numer lub numery aukcji . Zasadniczo nie wysyłam za pobraniem ( bo zdarza się ,ze nie mam czasu odebrać e-maili , ale można się dogadać telefonicznie w godzinach późno popołudniowych . Cena wysyłki jest jedna i nie rośnie przy zakupie wielu przedmiotów . Cały regulamin i odpowiedzi na 99 % najczęściej zadawanych pytań znajdziesz na stronie o mnie , wystarczy kliknąć w tekst który w tej chwili czytasz ...
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 7
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 14
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Witam. Nazywam się Mariusz Korespondencję (w tym zwroty) proszę kierować na adres : Mariusz Cieślewicz Skrytka Pocztowa nr.39 Al.Jerzego Waszyngtona 26 03-912 Warszawa 33 Sprzedaż na aukcjach nie jest moim podstawowym zajęciem jednak staram się wywiązać z transakcji w sposób jak najbardziej profesjonalny.Wieloletnie doświadczenie w branży fonograficznej pozwala na precyzyjne określenie stanu,a także zastosowanie odpowiedniego zabezpieczenia w transporcie. Na moich aukcjach można znaleźć przedmioty w nietypowych wydaniach , nierzadko nigdzie indziej niedostępne.Często pochodzą z wydawnictw nieistniejących(w tym moich),depozytów sądowych,gratisów,"spadków" np.z Hurtowni CD/DVD Best z Łodzi. W firmie Tonpress dosłownie na moich oczach powstawały największe hity lat 80-siatych a Byłem właścicielem czterech wydawnictw a także pierwszego w kraju studia komputerowego . Przez ponad 20 lat przez moje ręce przeszło kilka milionów nośników . Opatentowałem wynalazki z fizyki-akustyki .

kontakt

  • 508095000
    Cały tydzień w godz 15-21 Oddzwaniam

reklamacje

Po dokonaniu płatności istnieje jedynie możliwość zwrotu tylko w przypadku wad ukrytych jednak następuje to tylko w wypadku jeśli nie mam identycznego przedmiotu na stanie , jednak w wypadku niezadowolenia z zakupionego przedmiotu proszę ( przed odsyłką , komentowaniem itp.) o KONTAKT TELEFONICZNY ( można się wyświetlić ) Ponieważ warunki ustawowego zwrotu mnie nie ograniczają , korzystnie dla kupującego mogę przyjąć reklamację nawet w wypadku rozpakowania z folii ( co wypadku standardowego sklepu ustawa wyklucza ), jednak proszę o zachowanie przedmiotu w nienagannym stanie .

pozostałe informacje

Obecnie z powodów technicznych wpłaty przyjmuję jedynie za pośrednictwem PayU Osobiście okiem rzeczoznawcy oglądam przedmiot przed wysyłką ,ale gdyby jednak przydarzyła się wada ukryta to : Reklamacje przyjmuję wyłącznie telefonicznie . Za tę ( dla niektórych ) uciążliwość odwdzięczam się szybką decyzją i ustaleniem formalności . Jestem kolekcjonerem i dawnym wydawcą dla tego mimo ograniczeń ustawowych warunkowo mogę przyjąć reklamację nawet produktu otwartego , ale proszę o utrzymanie go w stanie takim w jakim był po rozpakowaniu . Ja składam reklamację u przewoźnika w przypadku jej zaginięcia , jeśli zawartość przesyłki nosi ślady uszkodzenia w transporcie kupujący składa reklamację w formie skargi u przewoźnika w dowolnej placówce pocztowej .