Karafka do wódki whisky koniaku - Karafki szklane (6950731347)

zakończona
99,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska darmowa
  • Paczkomaty 24/7 darmowa
  • Paczkomaty 24/7 11,99 zł
Zakupy od 99 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Zamość, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • materiał wykonania : szkło
  • kolor: przezroczysty

opis

+48 52 515 32 20
Produkt fabrycznie nowy
Czas wysyłki:
24h
Dostawa:
DARMOWA WYSYŁKA
Kod towaru:
03-037
Opis produktu

Elegancka karafka wykonana z wysokiej jakości szkła , dzieki czemu przetrwa przez wiele lat.

Ręczne formowanie zapewnia dbałość o najdrobniejszy szczegół.

Może stanowić idealne uzupełnienie kielichów lub dzbanka z tej samej serii.

Wysokość : 26 cm

Średnica : 12 cm

Pojemność : 1100 ml

Szkło : ręcznie formowane

Kolor : bezbarwny

+48 603 542 734

Wpłaty za zakupiony towar
przyjmujemy za pośrednictwem systemu PayU
Przelewem
INTER-DECO

48 1140 2017 0000 4202 1304 0272
Płatność przy odbiorze

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
Kurier
Przedpłata 9,90 zł
Pobranie 20,00 zł

(Paczka od 1-30kg)

Paczkomaty Inpost

Przedpłata 7,99 zł
Pobranie : 11,99 zł

Kupując na wielu naszych aukcjach,
ZA PRZESYŁKĘ ZAPŁACISZ TYLKO RAZ !

Koszt wysyłki paletowej widoczny jest zawsze w opisie produktu
Wszystkie towary można także odebrać osobiście w naszej hurtowni (najlepiej po wcześniejszym umówieniu się, tak aby towar był dla Państwa przygotowany)

W przypadku pytań prosimy o kontakt
+48 52 515 32 20
+48 603 542 734
INTER-DECO
Wybudowanie 10
89-200 Rynarzewo
POLSKA
Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

INTER-DECO
WYBUDOWANIE 10
89-200 RYNARZEWO
Dodatkowe informacje

Każdy z naszych produktów jest sprawdzany, a następnie pakowany z wielką starannością.Każda paczka jest ubezpieczona i zgłoszona jako "szkło" . Jeśli jednak zdarzy się tak, że produkt zostanie uszkodzony podczas transportu, prosimy o kontakt - z pewnością dojdziemy do porozumienia i wyślemy nowy produkt lub zwrócimy zapłaconą kwotę.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

INTER-DECO
Wybudowanie 10
89-200 Rynarzewo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Konsumentowi, przysługuje na podstawie art.27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów,z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.(Konsumentem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, dokonująca u Sprzedającego zakupu niezwiązanego bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową) Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia np. pismem wysłanym pocztą (INTER-DECO, ul. Wybudowanie 10, 89-200 Rynarzewo), faksem (52 569-31-03) lub pocztą elektroniczną (inter-deco@post.pl). Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Konsumenta zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, a jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie zwróci Konsumentowi dodatkowych kosztów zgodnie z art 33 Prawa konsumenckiego. Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt.

O sprzedającym
Inter_Deco

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości szkła gospodarczego, dekoracyjnego i opakowaniowego. Jesteśmy także dystrybutorem szkła oświetleniowego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej Hurtowni i Galerii Szkła, gdzie mogą Państwo odebrać produkt także osobiście: INTER-DECO HURTOWNIA SZKŁA UL. WYBUDOWANIE 10 89-200 RYNARZEWO K. BYDGOSZCZY woj. kujawsko-pomorskie - przy drodze krajowej 5 (trasa Bydgoszcz-Poznań) Punkt sprzedaży czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00 (w tych godzinach można odbierać osobiście produkty)

Pozostałe informacje

Wszystkie towary wystawione na aukcjach , są dostępne w naszym magazynie, dlatego też możemy wysłać je Państwu w możliwie najszybszym czasie. Czas wysyłki to tylko 24h robocze! Czas liczony jest od wpłaty ( przelew/PayU) lub informacji o wybranej formie płatności ( w przypadku zamówień pobraniowych). Po zakupie, bardzo prosimy o wypełnienie formularza opcji dostawy lub informację dotyczącą wybranej przez Państwa formy płatności. Pozwoli nam to na szybką realizację zamówienia. Koszt wysyłki podajemy na każdej aukcji i płacony jest tylko raz niezależnie od zamówionej ilości produktów. Do każdej przesyłki wystawiamy PARAGON , jeśli chcieliby Państwo otrzymać FAKTURĘ VAT , prosimy o taka informację mailowo lub w formularzu dostawy. Przy sprzedaży komentarz wystawiamy jako drudzy. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub sugestii zachęcamy do kontaktu - pomożemy!