Karaczany argentyńskie wylęg do ok. 8mm, 18 gramów (6999894195)

zakończona

opis

Dzień dobry.


Mam Państwu do zaoferowania karaczany argentyńskie sięgające rozmiarami do około 7-8mm. W jednym komplecie znajduje 18 gramów owadów. Jeden karaczan o wielkości 7-8mm waży ok 0,06 grama, co daje co najmniej 300 w pakiecie.
W przypadku, gdy będą to mniejsze okazy, to oczywiście będzie ich więcej w przesyłce - świeży wylęg ma ok 4 mm i waży około 2 razy mniej.

Owady są karmione warzywami, owocami, a także mieszanką zbożowo-białkową.
Karaczany te są doskonałym pokarmem jaszczurek, pająków oraz mrówek.

Owady pochodzą z zarejestrowanej hodowli karaczanów o numerze 02079101, znajdującej się pod nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kamiennej Górze.

Oferowane karaczany są dopuszczone do sprzedaży na terenie Polski. Zapewniam bezpieczny i humanitarny transport.

Chętnym wysyłam gratis próbkę suchego pokarmu, którym karmię moje owady. Chętnych proszę o zaznaczenie tego w wiadomości przy zamawianiu.

Przesyłki wysyłam od poniedziałku do środy. Ze względu na pracę w systemie trójzmianowym może się zdarzyć, że zamówienia, które zostaną złożone we wtorek po godzinie 17.00 lub w środę będą wysyłane w kolejny poniedziałek, o czym poinformuję.

Owady są pakowane w pojemniki PP, a te są następnie pakowane do opakowania tekturowego. Pozdrawiam
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: Chełmsko Śląskie, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,30 zł
maksymalnie w paczce
20
Dodatkowe informacje

Ze względu na pracę na 3 zmiany może się zdarzyć, że paczki nie wyślę po 24 godzinach tylko po 36. Po zmianie porannej przesyłki nadaje najczęściej po południu dnia następnego, a nie rano, jak to jest podczas innych zmian.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
stachu1108
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

119

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0