KAPCIE pluszowe CIEPŁE FUTERKO Świąteczne Różne (6999444876)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • rozmiar: 38
  • marka: Inna marka
  • kolor: biel, czerń, odcienie czerwieni

opis

MoncaSklep

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI


PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ

Urocze kacie damskie wykonane z mięciutkiego weluru, w całości wyścielone miłym w dotyku barankiem. Kapcie mają miękką podeszwę z antypoślizgowymi kropeczkami. Są bardzo ciepłe, otulają stopę jak skarpetka. Mają świąteczne symbole na noskach- idealne na prezent : )

Kapcie dostępne w dwóch przedziałach rozmiarowych

UWAGA !!! Po dokonaniu zakupu prosimy o wpisanie w wiadomości do sprzedającego przedziału rozmiarowego

Tabela rozmiarów

Rozmiar Długość wkładki
35-38 24
38-41 26

Kapcie są elastyczne.

rozmiar 35-38 pasuje na stopę o długości od 22,5 cm - 24,5 cm

rozmiar 38-41 pasuje na stopę o długości od 25 cm - 26,5 cm

INNE MODELE I KOLORY DOSTEPNE NA POZOSTAŁYCH AUKCJACH

Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki.

W razie niezadowolenia z zakupu, proszę o informację.

Znajdziemy wygodne rozwiązanie dla Państwa.

Wszystkie wysyłki ubezpieczone są do zwrotu pełnej kwoty zakupu.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

IDEA BANK

61 1950 0001 2006 0014 5912 0001


Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: sprzedaż wysyłkowa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Dodatkowe informacje

Towar wysyłamy do 7 dni roboczych z naszego magazynu w Polsce. Paczki dostarczane są przez poczte polską w ciągu 2-3 dni. Nie wysyłamy paczek pobraniowych.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FHU Monca
Kołłątaja 10/3
37-700 Przemyśl
Dodatkowe informacje

 WYMIANA TOWARU  Wymiana  towaru polega na zwrocie (odstąpienie od umowy) wybranych artykułów,  następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia. Jeśli  zamówiłeś produkt i okazał się np. za duży, skorzystaj z procedury  zwrotu. W każdej chwili możesz zamówić wybrany artykuł w innym rozmiarze  lub kolorze. Pamiętaj o tym , że zwrotu pieniędzy dokonujemy do 14 dni  od otrzymania przez nas przesyłki.    

PROCEDURA ZWROTU  1 .Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w  terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.   2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie  14 dni od dnia otrzymania przesyłki.W Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827) 3. Zwrotu pieniędzy sprzedający dokonuję do 14 dni od otrzymania przesyłki  3. Zwracany produkt powinien być nieużywany oraz niezniszczony  4. Aby zwróć produkt należy dołączyć do przesyłki wypełniony formularz zwrotu . 5. Przesyłkę należy przesłać na podany powyżej adres . 6. Prosimy o nienadawanie paczek za pobraniem , takie paczki nie będą przez Nas odbierane co wydłuży proces zwrotu. 7. Zwracany produkt należy odesłać Pocztą Polską   

Niedostosowanie się do powyższych zaleceń może być podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.     

REKLAMACJE   W celu zareklamowania produktu  prosimy o skontaktowanie się z nami mailowo moncasklep@op.pl Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki      Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek  za pobraniem. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów  zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy fotografii i jej  obrazu wyświetlanego na monitorze kupującego (w tym wszelkie równice w  barwach towaru), nie stanowią podstawy reklamacji.  Tabela rozmiarów podana na aukcji  jest orientacyjna, długości wkładek są poglądowe, ponieważ wymiar oraz  krój może różnić się w zależności od producenta. Prosimy zwracać uwagę  na informację dotyczącą numeracji, która podana jest na karcie produktu  (rozmiarówka typowa, zawyżona, zaniżona). Reklamacje z tego tytuł nie  będą rozpatrywane, proszę wziąć to pod uwagę przy dokonywaniu zakupu.  Nie można reklamować towaru, który  posiada celowe lub przypadkowe uszkodzenia mechaniczne takie jak  przecięcia,przebarwienia, obicia, otarcia,zadrapania. W przypadku  nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzeniu towaru z winy użytkownika  wszelkie koszty wyżej wymienionych procedur pokrywa Kupujący.  Reklamacji podlega jedynie towar  czysty, bezwonny i bez zabrudzeń – sklep ma prawo nie przyjąć reklamacji  towaru, który nie spełnia podstawowych zasad higieny.    Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w  ciągu 14 dni od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie w  pierwszej kolejności naprawiony, jeśli to nie będzie możliwe, towar  zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a w przypadku braku  dostępności danego towaru, sprzedający zwróci nabywcy równowartość ceny  towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary. W  przypadku reklamacji najpierw należy skontaktować się ze sklepem. Sklep  ma prawo nie przyjąć żadnych nieuzgodnionych paczek z towarem.  

Dokonując zakupu na Naszych aukcjach kupujący równoznacznie akceptuje powyższy regulamin  


Adres do wysyłki:

FHU MONCA
ul. Kołłątaja 10/3
37-700 Przemyśl 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FHU MONCA
Kołłataja 10/3
37-700 Przemyśl

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 WYMIANA TOWARU
 Wymiana  towaru polega na zwrocie (odstąpienie od umowy) wybranych artykułów,  następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia. Jeśli  zamówiłeś produkt i okazał się np. za duży, skorzystaj z procedury  zwrotu. W każdej chwili możesz zamówić wybrany artykuł w innym rozmiarze  lub kolorze. Pamiętaj o tym , że zwrotu pieniędzy dokonujemy do 14 dni  od otrzymania przez nas przesyłki.
 
 
 PROCEDURA ZWROTU
 1 .Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w  terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.   2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie  14 dni od dnia otrzymania przesyłki.W Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827) 3. Zwrotu pieniędzy sprzedający dokonuję do 14 dni od otrzymania przesyłki  3. Zwracany produkt powinnien być nieużywany oraz niezniszczony  4. Aby zwróić produkt należy dołączyć do przesyłki wypełniony formularz zwrotu . 5. Przesyłkę należy przesłać na podany powyżej adres . 6. Prosimy o nienadawanie paczek za pobraniem , takie paczki nie będą przez Nas odbierane co wydłuży proces zwrotu. 7. Zwracany produkt należy odesłać Pocztą Polską   Niedostosowanie się do powyższych zaleceń może być podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.  


 Niedostosowanie się do powyższych zaleceń może być podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.  
 
 REKLAMACJE
  W celu zareklamowania produktu  prosimy o skontaktowanie się z nami mailowo moncasklep@op.pl Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki  
   Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek  za pobraniem. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów  zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy fotografii i jej  obrazu wyświetlanego na monitorze kupującego (w tym wszelkie równice w  barwach towaru), nie stanowią podstawy reklamacji.
 Tabela rozmiarów podana na aukcji  jest orientacyjna, długości wkładek są poglądowe, ponieważ wymiar oraz  krój może różnić się w zależności od producenta. Prosimy zwracać uwagę  na informację dotyczącą numeracji, która podana jest na karcie produktu  (rozmiarówka typowa, zawyżona, zaniżona). Reklamacje z tego tytuł nie  będą rozpatrywane, proszę wziąć to pod uwagę przy dokonywaniu zakupu.
 Nie można reklamować towaru, który  posiada celowe lub przypadkowe uszkodzenia mechaniczne takie jak  przecięcia,przebarwienia, obicia, otarcia,zadrapania. W przypadku  nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzeniu towaru z winy użytkownika  wszelkie koszty wyżej wymienionych procedur pokrywa Kupujący.
 Reklamacji podlega jedynie towar  czysty, bezwonny i bez zabrudzeń – sklep ma prawo nie przyjąć reklamacji  towaru, który nie spełnia podstawowych zasad higieny.  
 Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w  ciągu 14 dni od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie w  pierwszej kolejności naprawiony, jeśli to nie będzie możliwe, towar  zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a w przypadku braku  dostępności danego towaru, sprzedający zwróci nabywcy równowartość ceny  towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary. W  przypadku reklamacji najpierw należy skontaktować się ze sklepem. Sklep  ma prawo nie przyjąć żadnych nieuzgodnionych paczek z towarem.
 


Dokonując zakupu na Naszych aukcjach kupujący równożnacznie akceptuje powyższy regulamin
 

O sprzedającym
MoncaSklep
95,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

559

 

24

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 14:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

FHU MONCA

Pozostałe informacje

email: moncasklep@op.pl
Numer oferty:6999444876
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?