KANIEWSKI ROWEROWA ODYSEJA PO ZIELONYCH ŚCIEŻKACH (6542304792)

zakończona
19,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,90 zł
  • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany
  • zakres: woj. śląskie
  • okładka: miękka
  • rok wydania (xxxx): 2001
  • kondycja: bez śladów używania

OTO KSIĄŻKA 24
Radosna 54/6
42-600 Tarnowskie Góry

Nr tel kom: 605-669-247Książki wysyłamy

do 2 dni od daty przelewu

Numer Konta

06 1050 1386 1000 0092 2577 3796


W tytule przelewu proszę wpisać
nazwę użytkownika

Wystawiamy faktury VAT
Zwolnione z VAT na podstawie art. 113
ust. 1 lub ust. 9 ustawy z dnia 11 marca 2004
o podatku od towarów i usług
(Dz. U. z 2011 r. Nr 177, poz. 1054 z późn. zm.)

KANIEWSKI ROWEROWA ODYSEJA PO ZIELONYCH ŚCIEŻKACH WYŻYNY ŚLĄSKIEJ


AUTOR:
Edward Kaniewski
Opis książki

Książka w bardzo dobrym stanie

Jest to wspaniały przewodnik rowerowy po 40 trasach

ZAWIERA OPISY PONAD 200 MIEJSCOWOŚCI I KILKUSET OBIEKTÓW KRAJOZNAWCZYCH: PAŁACÓW, KOŚCIOŁÓW, PARKÓW, ZABYTKÓW TECHNIKI, REZERWATÓW PRZYRODY ITP.


Jest to monografia miasta Erlangen-Hochtadt

ZAWIERA 6 MAP ROWEROWYCH

Możliwość wysłania książki za granicę według cennika Poczty Polskiej (według wagi przesyłki)

Na maila mogę wysłać spis treści

ZAWIERA WSPANIAŁE FOTOGRAFIELiczba stron: 144


P

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u otoksiazka za co najmniej 300 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 5,90 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Pocztex Kurier48 17,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka24 Odbiór w Punkcie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Paczkomaty 24/7 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Paczka24 Odbiór w Punkcie 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

WSZYSTKIE SPRZEDAWANE PRZEDMIOTY POSIADAMY FIZYCZNIE NA MAGAZYNIE PRZESYŁKI POBRANIOWE (płatne przy odbiorze) WYSYŁAMY ALLEGROWICZOM KTÓRZY MAJĄ MINIMUM 5 KOMENTARZY Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Książki wysyłamy w kopertach zwykłych papierowych oklejonych taśmą, przesyłkami poleconymi (rejestrowanymi) lub kurierem. Grubsze przesyłki zabezpieczamy dodatkowo sztywnym kartonem. W razie zaginięcia przesyłki w trakcie transportu można ją reklamować. KAŻDA PRZESYŁKA JEST UBEZPIECZONA DO KWOTY 1000 ZŁ ZAWSZE INFORMUJEMY O WYSŁANIU PRZESYŁKI DROGĄ MAILOWĄ. Na życzenie wystawiamy faktury VAT zwolnione z VAT na podstawie art. 113 ust. 1 lub ust. 9 ustawy z dnia 11 marca 2004 o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2011 r. Nr 177, poz. 1054 z późn. zm.)

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Antykwariat OTO KSIĄŻKA 24 Jakub Wełnowski
Radosna 54/6
42-600 Tarnowskie Góry
Polska
 
1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów przesyłki, chyba że wybrał przesyłkę z darmowym zwrotem Allegro InPost, lub w aukcji zaznaczono wyraźnie że zwrot jest darmowy. 2. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie krótkiego oświadczenia przed jego upływem, z dołączonym dowodem zakupu (paragonem lub fakturą). Oświadczenie z dowodem zakupu należy przesłać pocztą razem z zakupionym przedmiotem na adres: Antykwariat OTO KSIĄŻKA 24 Jakub Wełnowskiul. Radosna 54/6 42-600 Tarnowskie Góry Przykład oświadczenia Ja (imię i nazwisko oraz nick Allegro) rezygnuję z zakupionego przedmiotu, korzystając z przysługującego mi prawa do zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu bez konieczności podania przyczyny. Zwrot gotówki za zakupiony przedmiot proszę przekazać na numer konta Proszę podać pełne dane do przelewu 3. W przypadku zwrotu w postaci przekazu pocztowego, będą potrącane koszty przekazu pocztowego. 4. W przypadku zwrotów towarów nowych, będą one uwzględnianie tylko jeśli zwracany towar nie będzie miał śladów użytkowania.

reklamacje

1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Konsumenta z tytułu prawa do rękojmi za wadę fizyczną i prawną określony jest ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny. 2.Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć towar bez wad. Odpowiedzialność, w tym zakresie regulują przepisy określone w art. 556 oraz 556_1- 556_3 Kodeksu cywilnego. Jeżeli sprzedany towar ma wadę, Klient może: - złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba, że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni wadliwy towar na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli towar był już wymieniony lub naprawiany przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcia wady. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji do ceny wynikającej z umowy, w jakiej wartość towaru z wadą pozostaje do wartości towaru bez wady. Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna, - żądać wymiany towaru na wolną od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową wadliwego towaru w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. 3. Reklamację z tytułu rękojmi można złożyć pisemnie na adres Sprzedawcy: Antykwariat OTO KSIĄŻKA 24 Jakub Wełnowski ul. Radosna 54/6 42-600 Tarnowskie Góry, a także w formie elektronicznej na adres: otoksiazka(at)gmail.com 4. Sprzedawca ustosunkuje się do złożonej reklamacji w terminie czternastu dni od dnia jej otrzymania. Jeżeli kupujący będący Konsumentem zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie czternastu dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione. 5. Towar w stosunku, do którego ujawniła się wada należy dostarczyć na adres: Antykwariat OTO KSIĄŻKA 24 Jakub Wełnowski ul. Radosna 54/6 42-600 Tarnowskie Góry.

pozostałe informacje

1. Konsument może skorzystać z następujących pozasądowych instytucji zajmujących się rozpatrywaniem reklamacji i dochodzeniem roszczeń: - Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej oraz ich zamiejscowe oddziały prowadzą mediacje mające na celu rozwiązanie sporu między Sprzedawcą a Konsumentem. Mediacje są prowadzone na wniosek Konsumenta lub z urzędu po wyczerpaniu procedury reklamacyjnej. Informacje dotyczące procedury mediacyjnej znajdują się w siedzibach oraz na stronach internetowych poszczególnych Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej, - Stałe polubowne sądy konsumenckie, działające przy Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej. Sądy te rozpatrują spory o prawa majątkowe wynikające z umów sprzedaży i świadczenia usług, - Rzecznik konsumentów miejski lub powiatowy, - Organizacje pozarządowe takie jak Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich, gdzie porady udzielane są pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 0 800 007 707 FREE oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: porady@dlakonsumentow.pl 2. Konsument może również złożyć skargę za pośrednictwem platformy ODR (online dispute resolution) dostępnej pod adresem elektronicznym: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Europejska platforma ODR stanowi jeden wspólny punkt dostępu dla konsumentów i przedsiębiorców, umożliwiający pozasądowe rozstrzyganie sporów dotyczących zobowiązań umownych, wynikających z zawartej internetowej umowy sprzedaży i / lub zawartej internetowej umowy o świadczenie usług.