Kamień elewacyjny, elewacja, łupek elewacyjny (6482214795)

zakończona
40,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 152,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 171,00 zł
  • lokalizacja: Wrocław
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 60.00 [kg]
  • uszkodzony: nie

Kamień elewacyjny

Prosto z Kopalni “Jenków”

40 PLN

1 metr kwadratowy

Doskonale sprawdza się jako materiał do wykończenie zewnętrznych elewacji budynków, a także ogrodzeń i wnętrz. Może być również zastosowany jako elewacyjny kamień na podmurówki. Zastosowanie wewnątrz pomieszczeń jako kamień elewacyjny wewnętrzny pozwala na odejście od utartego stylu gładkich ścian. Gwarantuje to uzyskanie oryginalnego klimatu wnętrza.

Kamień elewacyjny naturalny używany jest również do wykładania kominków, tarasów i innych elementów dekoracyjnych wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Kamień elewacyjny stanowi doskonałe wykończenie domów mieszkalnych i ogrodzeń. .

.
Ręcznie łupane płyty i płytki o nieregularnych krawędziach i wymiarach stosowane są do wykładania elewacji z kamienia naturalnego. Kamień dostępny jest na niezwrotnych paletach o wymiarach 0,8 × 1,2 m.
• Wymiary:: od 10 × 15 cm ÷ 40 × 40 cm
• Grubość: 1 ÷ 3 cm
• Waga: do 3 kg
• Wydajność z 1 tony kamienia: : 25 ÷ 28 m2
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Credit Agricole Bank Polska S.A. 31 1940 1076 3121 5611 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 152,00 zł
kolejna sztuka: 152,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 171,00 zł
kolejna sztuka: 152,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Informacja o firmie: Firma Alchemix Surowce Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu należy do grupy kapitałowej, w skład której wchodzi Kopalnia Łupka Szarogłazowego Jenków założona w 2001 roku oraz istniejąca od 1988 roku firma inżynieryjna ZISBD zajmująca się bezwykopową renowacją rurociągów oraz czyszczeniem kanalizacji. Spółka Alchemix Surowce zajmuje się m.in. dystrybucją wszystkich rodzajów kamienia pozyskiwanego w Kopalni Jenków oraz pakowaniem i sprzedażą kilku rodzajów wytwarzanych tam kruszyw tzw. kory łupkowej. Posiadamy własną bazę transportową (samochody ciężarowe Volvo wyposażone w HDS), współpracujemy z firmami spedycyjnymi oraz firmami kurierskimi. W zależności od ilości zakupionego kamienia i odległości na jaką mamy go wysłać, zawsze optymalizujemy koszty dostawy, tak aby były one korzystne dla klienta. Chętnie doradzamy w sprawach technicznych związanych z wykorzystaniem naszych materiałów do budowy murów, elewacji, ścieżek itp.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwrot towaru Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r., kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie odstąpienia od umowy- 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia od odstąpienia od umowy. Podobnie jak zwrot środków przez sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacje Gwarancji nie podlega towar niewłaściwie konserwowany, uszkodzony z winy kupującego, zużyty w wyniku naturalnego zużycia się materiałów, towar uszkodzony użytkowany niewłaściwie z przeznaczeniem. Podstawą do uzyskania roszczeń gwarancyjnych jest poinformowanie nas o uszkodzeniu zakupionego towaru. Jeśli zakupiony produkt po dostarczeniu był wadliwy albo zwyczajnie się popsuł to przed rozpoczęciem procedury reklamacji towaru, poinformuj nas o tym. Jeśli reklamowany produkt został uszkodzony z winy klienta - nie pokrywamy kosztu transportu za przysłanie przez klienta i odesłanie towaru, wspomnianą opłatą zostaje obciążony klient.

pozostałe informacje

Informacja o firmie Firma Alchemix Surowce Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu należy do grupy kapitałowej, w skład której wchodzi Kopalnia Łupka Szarogłazowego Jenków założona w 2001 roku oraz istniejąca od 1988 roku firma inżynieryjna ZISBD zajmująca się bezwykopową renowacją rurociągów. Spółka Alchemix Surowce zajmuje się m.in. dystrybucją wszystkich rodzajów kamienia pozyskiwanego w Kopalni Jenków oraz pakowaniem i sprzedażą kilku rodzajów wytwarzanych tam kruszyw tzw. kory łupkowej.Posiadamy własną bazę transportową (samochody ciężarowe Volvo wyposażone w HDS), współpracujemy z firmami spedycyjnymi oraz firmami kurierskimi. W zależności od ilości zakupionego kamienia i odległości na jaką mamy go wysłać, zawsze optymalizujemy koszty dostawy, tak aby były one korzystne dla klienta.