Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

KAMIEŃ AŁUN SZTYFT Dezodorant Antyperspirant 55g. (6541706991)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
10,49 zł
z 970 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
 • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,00 zł
 • Paczka48 10,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • dostawa z Polski: tak

Opis

KAMIEŃ AŁUN W SZTYFCIE 55g

Kamień Ałun w Sztyfcie Naturalny Dezodorant - Antyperspirant

Bez Parabenów 100% Naturalny Minerał Górski

AŁUN SZTYFT JEST BARDZO WYDAJNY WYSTARCZY NA KILKA LAT CODZIENNEGO STOSOWANIA :)

Kamień Ałun w sztyfcie 55g

Ałun to naturalny minerał górski składający się ze związków glinu, jednak w przeciwieństwie do soli glinu występujących w dezodorantach nie przenika przez skórę, tworzy jedynie cienką warstwę na jej powierzchni. Nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać.

Jest to produkt używany od czasów starożytnych, posiada właściwości hipoalergiczne, przeciwpotne, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, nie barwi, po zastosowaniu zostawia na skórze niewidzialną warstwę soli mineralnych hamujących rozwój bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Tamuje krwawienie.

Ałun posiada także właściwości ściągające, powoduje skurcze tkanki i naczyń krwionośnych , jest przydatny do zahamowania drobnych krwawień i skaleczeń, można go używać po goleniu, by złagodzić podrażnienia i zatamować krwawienie.

Kamień jest bezwonny, ale można go zanurzyć w olejku eterycznym, wtedy nabierze konkretnego zapachu.

Ałun 55g to naturalny antyperspirant w kamieniu bardzo wydajny starczy na kilak lat codziennego używania.

Proszek z kamienia ałun dostępny na innych naszych aukcjach jest najczęściej stosowany jako talk do stóp, wystarczy niewielką ilość wsypać do butów lub skarpetek i zahamować pocenie się nóg, działa antyseptycznie więc rozwój bakterii będzie zatrzymany.

Właściwości Ałun:

Naturalny dezodorant antyperspirant posiada właściwości hipoalergiczne, ściągające, bakteriobójcze, antyseptyczne, przeciwzapalne.

Neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, łagodzi podrażnienia skóry, nie barwi ubrań po zastosowaniu pozostawia na skórze niewidzialną warstwę soli mineralnych, które hamują rozwój bakterii.

Nie wysusza skóry, doskonały dla alergików, nie zatyka porów.

Zastosowanie: Pod pachami, na stopy, po goleniu, po depilacji, dla każdego rodzaju skóry, skuteczny przez 24 h, nie wysusza skóry, doskonały dla alergików, bezzapachowy.

Sposób użycia: Powierzchnię sztyftu należy zwilżyć wodą, a następnie posmarować umytą uprzednio skórę pod pachami. Utworzona w ten sposób cienka warstwa ałunu zapewnia długotrwałą ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu potu. Po użyciu sztyft należy opłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Kraj pochodzenia MAROKO     Naturalny kamień 55g     INCI: Potassium Alum

Termin przydatności: Wszystkie nasze produkty posiadają długi termin przydatności i pochodzą z regularnych dostaw. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji co do długości terminów, prosimy Państwa o kontakt: telefoniczny lub mailem.

 

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie :)

Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
1,50 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczka48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Prowadzimy tylko sprzedaż wysyłkową. Odbiór osobisty nie jest możliwy, ponieważ magazyn znajduje się poza Warszawą.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

NaturaEco.pl
Drogistów 1
04-444 Warszawa
Dodatkowe informacje

 

Jak zgłaszać reklamację?

Bardzo ważne

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. 

Jeżeli  opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia  przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem  telefonu: 532-624-017.

Po opłaceniu kwoty  pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia  paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności,  sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę  późniejszej reklamacji.

PROTOKÓŁ ZNISZCZENIA PRZESYŁKI WARTO PRZECZYTAĆ 

W  związku z licznymi pytaniami odnośnie protokołów sporządzanych przez  kurierów przesyłamy Państwu poniższą instrukcję i cenne wskazówki w celu  sprawnej współpracy. 

Wszystkie wzmianki na protokole mówiące o  nie należytym zabezpieczeniu czy braku zabezpieczeń mogą skutkować  odrzuceniem reklamacji. 

Wszystkie przesyłki wrażliwe na uszkodzenia są przez nas zabezpieczane folią bąbelkową, kartonem oraz wypełniaczami. 

MAJĄ  PAŃSTWO PRAWO I OBOWIĄZEK WPROWADZAĆ KOREKTY DO PROTOKOŁU SPORZĄDZONEGO  PRZEZ KURIERA, PONIEWAŻ PROTOKÓŁ JEST SPORZĄDZANY ZARÓWNO PRZEZ KURIERA  JAK I PRZEZ PAŃSTWA, PODPISANY PRZEZ OBIE STRONY. 

Wszelkie uszkodzenia przesyłki należy sprawdzić przy kurierze i niezwłocznie należy sporządzić protokół szkody. 

Potwierdzenie  kurierowi przesyłki bez sporządzenia protokołu oznacza że przyjęli ją  Państwo w stanie nienaruszonym, a to oznacza że nie ma możliwości  reklamacji. BARDZO WAŻNE JEST BY DOKŁADNIE ZAZNACZYĆ ŻE BYŁY  INFORMACJE OSTRZEGAWCZE (NAKLEJKI) ZABEZPIECZENIA (FOLIA BĄBELKOWA ,  KARTON, STRECZ , PRZEKŁADKI, INNE) oraz wszelkie nawet najmniejsze  uszkodzenia zewnętrzne. 

Protokół, przeważnie spisuje kurier lecz Państwo go autoryzują podpisem i mogą go poprawiać lub żądać skorygowania. 

Stłuczki  i uszkodzenia transportowe są sporadyczne lecz stresujące, więc abyśmy  mogli szybko zrealizować reklamację i nadać nowy towar prosimy o  zastosowanie powyższego. 

W innym wypadku reklamacja może nie być uwzględniona.

REKLAMACJE

Jeżeli  zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z  opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą  reklamacyjną:


 1. Prześlij do nas produkt, który  chcesz zareklamować na adres magazynu Sklepu: NaturaEco.pl 04-444  Warszawa ul. Drogistów 1, dołączając do niego      pisemne oświadczenie,  w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę  rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie  dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
 2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni  roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez  Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego  egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: naturaeco@vp.pl lub telefonicznie: 532-624-017

Udzielimy wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

NaturaEco.pl
Drogistów 1
04-444 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 

Prawo odstąpienia od umowy Klient będący jednocześnie konsumentem w  rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r.  (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.), który zawarł umowę na odległość, może od  niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na  piśmie w terminie czternastu dni od wejścia w posiadanie rzeczy lub w  którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta  weszła w posiadanie rzeczy. 

Zwracane towary muszą być kompletne nie zniszczone i w stanie niezmienionym. 

Oświadczenie  o odstąpieniu od umowy powinno zostać złożone na formularzu odstąpienia  od umowy w drodze pisemnej lub pocztą elektroniczną. 

( link do formularza należy skopiować i wkleić w oknie przeglądarki )

https://naturaeco.pl/host/formularz%20odstapienia%20od%20umowy.doc.docx

Prawo  odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na  odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w których  przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym  opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu  na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych (art. 38 pkt. 5 ustawy z  dna 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta). 

Jeżeli  konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły  sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę nie wyższy niż 10,00 zł,  Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych  przez niego dodatkowych kosztów.

Konsument ponosi bezpośrednie  koszty zwrotu rzeczy do Sprzedawcy. Zwracany towar należy odsyłać z  wypełnionym i podpisanym oświadczeniem odstąpienia od umowy na adres  Magazynu Sprzedawcy: 

NaturaEco.pl 

ul. Drogistów 1 

04-444 Warszawa 

Sprzedawca  gwarantuje zwrot ceny wraz z kosztami najtańszej dostawy w terminie 14  dni od dnia, w którym Sprzedawca zostanie poinformowany przez Konsumenta  o wykonaniu prawa do odstąpienia od umowy. 

Sprzedawca  zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu uiszczonej przez kupującego  kwoty pieniężnej w sposób określony przez Klienta w oświadczeniu o  odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o  odstąpieniu od umowy. 

Płatność zostanie wstrzymana do chwili otrzymania przez Sprzedającego zwracanej rzeczy. 

W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. 

To co strony świadczyły ulega zwrotowi w stanie niezmienionym.

Po  przeprowadzonej procedurze zwrotu towaru do sprzedawcy, zgłosimy się do  serwisu Allegro o zwrot pobranej prowizji od sprzedanego towaru.

O sprzedającym
naturaeco_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

210

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Paweł Wójcik
NaturaEco.pl Paweł Wójcik
Żelazna 40/11
00-832 Warszawa
REGON: 012673988
NIP: 527-203-48-66

Kontakt

 • 532******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

DANE DO PRZELEWU: 

NaturaEco.pl

Nr Rachunku: ( IdeaBank ) 

53 1950 0001 2006 0051 0551 0001 

W tytule przelewu proszę podać nick z allegro. 

Prosimy nie wpłacać pieniędzy na inny numer rachunku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozostałe informacje

Jesteśmy  firmą działającą na rynku od 2004 roku Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową Kosmetyków Naturalnych i Orientalnych od niedawna rozszerzyliśmy ofertę o Bakalie Zioła i Suplementy Diety

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROWADZIMY SPRZEDAŻ TYLKO WYSYŁKOWĄ

   ODBIÓR OSOBISTY NIE JEST MOŻLIWY

ponieważ magazyn znajduje się poza Warszawą

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sklep NaturaEco nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie lub Pocztę Polską. 

W momencie wyjścia paczki z  magazynu wysyłamy e-mail, w którym informujemy że przesyłka została nadana i wysłana. 

Kurier ma  obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu 1-2 dni  roboczych.

 Jeżeli chodzi o Pocztę  Polską jest to ok 2-14 dni roboczych.

 Jeśli w tym czasie przesyłka do Państwa nie dotrze,  koniecznie prosimy o kontakt naturaeco@vp.pl celem odnalezienia przesyłki.

Obecnie - Paczki wysyłamy kurierem Inpost


Wyświetlenia:216
Numer oferty:6541706991
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry