KAMERA HD-TVI DS-2CE56D8T-IT3 - 1080p 2.8 mm HIKVI (7061899154)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

29 643 20 87
NIP: 762-159-07-11

Galeria i Specyfikacja
KAMERA HD-TVI DS-2CE56D8T-IT3 - 1080p 2.8 mm HIKVISION
 • Producent: HIKVISION
 • Kod Produktu: DS-2CE56D8T-IT3

Potrzebujesz pomocy !!!!

Firma Altcom Bartosz Polak zajmuje się dobieraniem optymalnych rozwiązań do Twoich potrzeb. Pomożemy ci się przebić przez gąszcz informacji i licznych producentów, wybierzemy odpowiedni sprzęt, dopasujemy technologię, oprogramowanie oraz sprawimy nadzór nad prawidłową instalacją wybranych rozwiązań..

Zapraszamy do kontaktu z nami
biuro@altcom.wa­w.pl

Opis przedmiotu

Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive Scan CMOS oraz interfejsem HD-TVI (High Definition Transport Video Interface).

Interfejs HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości do 1080p. Dzięki temu możliwa jest transmisja obrazów o rozdzielczości HD na odległości nawet 500 m z zachowaniem niskich kosztów instalacji. Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.

Konstrukcja obudowy pozwala na montaż kamery zarówno na suficie jak i na ścianie (obraz nie jest obrócony o 90°).

Standard: HD-TVI
Przetwornik: Progressive Scan CMOS
Wielkość matrycy: 2.1 Mpx
Rozdzielczość: 1920 x 1080 - 1080p
Zasięg oświetlacza IR: 40 m
Regulacja mocy oświetlacza IR: Automatyczna
Obiektyw: 2.8 mm
Kąt widzenia:
 • 104 ° (dane producenta)
 • 102 ° (nasze testy)
Wyjście wideo: 1 Vpp / 75 Ω - HD-TVI, Gniazdo BNC
Wybrane funkcje:
 • WDR - 120 dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
 • EXIR - technologia wysoko efektywnych diod podczerwieni, które w przeciwieństwie do standardowych oświetlaczy IR z okrągłymi diodami, równomiernie oświetlają całą scenę, zarówno centralny punkt jak i narożniki
 • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
 • ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
 • Strefy prywatności - maks. 4
 • Detekcja ruchu - maks. 4 strefy
 • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
 • BLC - kompensacja światła wstecznego (tła)
 • HLC - Kompensacja silnego światła (punktowego)
 • Automatyczny balans bieli
 • Sharpness - Wyostrzanie konturów obrazu
Menu ekranowe OSD: Menu OSD dostępne poprzez rejestrator Hikvision HD-TVI
Klasa szczelności: IP67
Zasilanie: 12 V DC / 330 mA
Pobór mocy: ≤ 4 W
Obudowa: Dome - Plastikowa / Metalowa
Kolor: Biały
Temperatura pracy : -40 °C ... 60 °C
Waga: 0.32 kg
Wymiary: Ø 110 x 93 mm
Obsługiwane języki: angielski
Kraj pochodzenia: Chiny
Producent / Marka: HIKVISION
Gwarancja: 3 lata
Galeria przedmiotu

Dane kontaktowe
29 643 20 87
602 40 32 95
ALTCOM Bartosz Polak
ul. Pułtuska 29/5
07-200 Wyszków
Pn - Pt / 9.00 - 17.00
Sob / 9.00 - 14.00
300392

Informacje o wysylce

Przesyłki kurierskie wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich..

Wszystkie przesyłki pakujemy w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do odbiorcy bez możliwości ich uszkodzenia, mimo wszystko przesyłka może zostać uszkodzona podczas transportu. Zawsze sprawdzaj przesyłkę przy dostawcy, w razie jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki spisz protokół. Protokół jest potrzebny do ewentualnej reklamacji.


Informacje o płatności

Po zaukupie na aukcji allegro oraz po wybraniu formy płatności "Przy wpłacie na konto" prosimy o wpłatę na poniższe konto bankowe.
W tytule wpłaty prosimy podać nick allegro oraz numer aukcji, pozwoli to nam szybciej zidentyfikować kupującego co, powinno znacznie przyśpieszyć wysyłkę towaru.

 • 14 1140 2004 0000 3402 4035 1074
 • ul. Pułtuska 29/5, 07-200 Wyszków


Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Wyszków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Gwarancja producenta zależna od grupy towarowej min. 12 miesięcy 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Altcom Bartosz Polak
Pułtuska 29/5
07-200 Wyszków
Dodatkowe informacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY I ZWROTU TOWARU. W okresie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego produktu, Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość, zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Kupujący ma prawo do skorzystania ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach producenta (dotyczy produktów objętych gwarancją). Kupujący może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na formularzu odstąpienia, stanowiącym załącznik do niniejszego regulaminu. Do zachowania wskazanego powyżej terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W razie odstąpienia od umowy zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie (nie później niż w terminie czternastu dni) w stanie niezmienionym. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by towar dotarł do Sprzedającego w stanie nie zniszczonym. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Reklamacji NIE podlegają: naturalne zużycie produktu, uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia powstałe w skutek użytkowania produktów w sposób niezgodny z przeznaczeniem. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. Sprzedający na podstawie art. 558§1 Kodeksu cywilnego całkowicie wyłącza odpowiedzialność wobec Klientów z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia). Przedsiębiorcy są na innych zasadach gwarancji: roczna gwarancja producenta (chyba że producent określi inaczej), brak Gwarancji sprzedawcy, brak możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (chyba, że sprzęt jest uszkodzony). Okres naprawy gwarancyjnej określa producent bądź serwis gwarancyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za przedłużającą się naprawę gwarancyjną. Ewentualnych roszczeń gwarancynyjch, przedsiębiorcy muszą dochodzić u producenta danego produktu.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Altcom Bartosz Polak
Pułtuska 29/5
07-200 Wyszków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Koszty odesłania przedmiotu do serwisu ponosi Klient. Serwis odsyła przedmiot na swój koszt. Termin rozpatrywania reklamacji to do 14 dni - może on ulec wydłużeniu w przypadku potrzeby zaimportowania niezbędnych do naprawy części od producenta. Jeśli nie jest określone inaczej to wszystkie sprzedawane przez nas przedmioty są objęte min. 12 miesięczną gwarancją. 

O sprzedającym
sport_freestyle
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

62

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 29 643 20 87
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma ALTCOM Bartosz Polak od wielu lat działa na polskim rynku usług informatycznych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Oferujemy dostawy profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla małego i średniego biznesu oraz dla klientów prywatnych. Głównym i docelowym obszarem naszej opieki informatycznej jest Warszawa, Łódź i okolice. Nasz zespół tworzą młodzi, energiczni ludzie, posiadający wysokie umiejętności techniczne nabyte zarówno na najlepszych polskich uczelniach jak i w praktyce. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresami e-mail: 1. sklep internetowy: sklep@altcom.waw.pl , 2. biuro firmy: biuro@altcom.waw.pl lub telefonicznie pod numerem 29 643 20 87.

Pozostałe informacje

Wysyłka: Towar wysyłamy firma kurierską w ciągu 72h od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
Numer oferty:7061899154
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?