Kamera AV-TECH AT-VI600E przemysłowa, monitoring (6482698421)

zakończona
180,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • lokalizacja: Syców
  • stan: używany
  • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]
  • informacje dodatkowe: kolorowa, podczerwień

Kamera AV-TECH AT-VI600E przemysłowa, monitoring

Kamera AT-VI600E (analogowa)

Specyfikacja przetwornik: 1/3" SONY EXview HAD II Effio CDD CP DSProzdzielczość: 650 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W)
czułość: 0.1 lux, 0 lux (IR LED ON)
obiektyw: 2.8-12 mm42 diody, ø5 IR LED (zasięg 35-40 m)menu OSDATW, AWB, BLC, AGC, MIR, AES, ATR, NR, HLCklasa
szczelności: IP66
kolor: grafitowy
detekcja ruchu: 64 strefy
strefy prywatności: 4 strefycamera
ID: nazwa kamery (12 znaków)
zasilanie: 12V DC/ 850mA


Sony Effio-E - nowa jakość w telewizji przemysłowej...
Sony Effio (ang. Enhanced Features and Fine Image Processor)
to zaawansowany technologicznie procesor sygnałowy DSP (ang. Digital Signal Processor), mający na celu poprawę jakości obrazu generowanego przez analogowe kamery telewizji przemysłowej. Obraz staje się bardziej przejrzysty i wyrazisty.
Nowa technologia...
Dzięki zaawansowanej technologii przetwornika, Sony Effio wprowadza do kamer analogowych wiele opcji dodatkowych, które dotychczas można było się spotkać jedynie w kamerach sieciowych. Wszystkie wersje procesora Sony Effio pozwalają kamerom analogowym generować krystalicznie czyste i ostre obrazy w rozdzielczości poziomej o wartości 650 do 700 linii TVL. Dodatkowo poprawiają jakość kolorów oraz zapewniają lepszy stosunek sygnału do szumu, tzw. S/N ratio. Wysoka rozdzielczość - lepsze szczegóły...
Kamera AT-AVI600E charakteryzuje się wysoką rozdzielczością 650 linii TVL (kolor), co sprawia, że lepiej odwzorowywuje kolory. Inną bardzo ważną cechą wysokiej rozdzielczości jest możliwość rozróżnienia drobnych szczegółów. To cecha, która bardzo przydaje się w późniejszym odtworzeniu wcześniej nagranego obrazu.
Po przełączeniu się w tryb czarno biały, kamera ma jeszcze wyższą rozdzielczość 700 linii TVL, dzięki temu obraz w nocy jest równie ostry i wyraźny. Rys.1 Porównanie dwóch obiektów "tradycyjnego" z systemem Effio.
Rejestrowany obraz w wysokiej rozdzielczości pozwala na powiększenie fragmentu obrazu bez znacznej utraty jakości, dodatkowo redukcja szumów NR sprawia, że efekt "rozmycia" jest mało widoczny, a krawędzie pozostają ostre.
Zastosowane funkcje...
AES - (Auto Electronic Shutter) automatyczna elektroniczna migawka - system ten stosowany jest najczęściej w kamerze w celu dostosowania zmian oświetlenia bez użycia obiektywu auto - iris. (2x, 4x, 8x, 16x, 32x). AWB - (Auto White Balance) automatyczne dopasowanie balansu bieli - to elektroniczny proces pozwalający na zachowanie ostrych obrazów, o mocnym, żywym nasyceniu kolorów w pełnej palecie barw. AGC - (Auto Gain Control) automatyczne dopasowanie poziomu wzmocnienia - system, który reguluje poziom jasności dla optymalnej wydajności i najwyższej jakości obrazu. BLC - (Backlight Compensation) kontrola światła wstecznego - jest funkcją kamery, która automatycznie dostosowuje wyrównanie jasnego światła tak aby dać więcej szczegółów na ciemnych obszarach obrazu. Dobrym przykładem może być skupienie się na szczegółach twarzy osoby która oświetlona jest światłem słonecznym z tyłu. ATR - (Adaptive Tone Reproduction) adaptacyjna reprodukcja kolorów - to funkcja, która zwiększa kontrast pomiędzy ciemnymi i jasnymi obszarami ekranu.
BLC - (Backlight Compensation) kontrola światła wstecznego - jest funkcją kamery, która automatycznie dostosowuje wyrównanie jasnego światła tak aby dać więcej szczegółów na ciemnych obszarach obrazu. Dobrym przykładem może być skupienie się na szczegółach twarzy osoby która oświetlona jest światłem słonecznym z tyłu.
ATW - (Auto Tracing White Balance) automatyczne trasowanie bieli - funkcja kamer kolorowych, w których kamera cały czas monitoruje światło i dostosowuje kolor, aby utrzymać białe obszary. Kamery z tą funkcją automatycznie dostosowują ustawienia koloru w celu osiągnięcia jednolitej jakości w białych obszarach obrazu.
MIR - (Mirror) lustrzane odbicie
NR - (Noise Reduction) redukcja szumów - to system, który z łatwością zmniejsza przypadkowy, jak i również stały szum, tym samym zapewnia wysoki stosunek sygnału do szumu, a także brak tak zwanego "efektu duchów". Wynikiem zastosowanego systemu są jasne, ostre obrazy, również w bardzo złych warunkach oświetlenia. Brak "efektu duchów", który jest całkiem normalnym zjawiskiem przy słabym oświetleniu, oferuje przy tym wysoki poziom identyfikacji. To cecha, gdzie występuje potrzeba rozpoznania tablic rejestracyjnych. Inną bardzo ważną korzyścią zastosowania tego systemu jest zmniejszona wielkość plików z zarejestrowanym obrazem. Wielkość zarejestrowanych przez DVR obrazów w formacie MPEG jest zmniejszona o 70%, natomiast w formacie JPEG o 40%. Strefy Prywatności - funkcja ta pozwala na zamaskowanie 4 obszarów, tak aby nie było można wyświetlać lub nagrywać danej strefy. Rozmiar i położenie zamaskowanych obszarów jest programowalna. Funkcja ta jest przydatna w aplikacjach, gdzie kamera widzi w obszarach, które nie są istotne dla celów bezpieczeństwa. Detekcja Ruchu - możliwość ustawienia obszaru i progu zadziałania. Detekcja ruchu dla pełni konfigurowalnych obszarów. W przypadku wykrycia ruchu na ekranie pojawia się odpowiednia informacja ("Motion" oraz ikona tzw. "chłopka")­. Obiektyw regulowany... Kamera CCTV posiada wbudowany obiektyw regulowany o ogniskowej 2.8-12 mm. To obiektyw, który sprawdza się w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej. Cechą takiego obiektywu jest regulacja ogniskowej, gdzie każdy użytkownik może sobie go indywidualnie ustawić.

Oświetlacz podczerwieni... Kamera AT-AVI600E Effio posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni, w którym znajdują się 42 diody ø5. Zasięg świecenia wynosi do 35-40 metrów. Dzięki zastosowaniu w kamerze diod IR LED możliwe jest rejestrowanie obrazu w warunkach nocnych.
Podczas monitorowania obiektów w takich warunkach otrzymujemy obraz monochromatyczny. Kamera dzięki zastosowaniu specjalnego czujnika automatycznie uruchamia oświetlacz podczerwieni gdy zachodzi taka potrzeba. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji intensywności oświetlacza podczerwieni LED Level.
Rys.2 Oświetlacz podczerwieni.
Menu OSD... Główną cechą AT-AVI600E jest zamontowane w kamerze menu OSD, które ułatwia konfigurację urządzenia. Menu jest bardzo łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika. Sterowanie menu odbywa się za pomocą przycisków na dolnej części obudowy kamery. Znajdują się tam również pokrętła do regulacji ogniskowej i do korekcji ostrości. Dolna część kamery, na której znajdują się przyciski jest zamykana za pomocą pokrywy

POLECAM KAMERA JEST NAPRAWDĘ REWELACYJNA JEST BARDZO CZUŁA I CO ZA TYM IDZIE JEST BARDZO WYRAŹNY OBRAZ JAK W DZIEŃ TAK I W NOCY.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua