Kameduli są Waszym piorunochronem.Pół w. od pożaru (6681394801)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • okładka: miękka
  • rok wydania (xxxx): 2011

opis

"Kameduli są Waszym piorunochronem. Pół wieku od pożaru wieży kościoła Eremu Srebrnej Góry na Bielanach w Krakowie 1961-2011".

Książka wydana w 50 lat od słynnego pożaru wieży bielańskiego kościoła kamedułów jest przypomnieniem wydarzeń z czerwca 1961 roku, a także starań o zdobycie funduszy na odbudowę zabytku, kolejnych etapów prac architektoniczno-bud­owlanych aż do chwili obecnej. Zawiera relacje i wspomnienia zakonników, architektów, strażaków, budowlańców, mieszkańców Bielan. Po raz pierwszy opublikowano w niej dokumentację architektoniczną, a także unikalne archiwalne zdjęcia z kolejnych etapów prac. Wiele szczegółów architektonicznych utrwalonych na zdjęciach nie zachowało się do dziś stąd szczególna wartość prezentowanych fotografii.

Fakty i dane techniczne uzupełnione barwną, chwilami tajemniczą opowieścią świadków wydarzeń.

Książka zawiera także cenne szczegóły dotyczące pożaru kościoła bielańskiego z 1814 roku.

Coś dla miłośników Krakowa, starej fotografii, architektów, historyków pożarnictwa, zainteresowanych ciekawymi wspomnieniami.

"Kameduli są Waszym piorunochronem. Pół wieku od pożaru wieży kościoła Eremu Srebrnej Góry na Bielanach w Krakowie 1961-2011".

Opracowanie: Marzena i Marek Florkowscy

120x210 mm

s. 45

czarno-białe i kolorowe fotogrtafie

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
8,30 zł
maksymalnie w paczce
1
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
7,50 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
begonia2000
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

10

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0