Kaindl Listwa MDF Przypodłogowa Cokołowa Atelier (6948201006)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • uszkodzony: nie

opis

Gaj, ul. Zadziele 90

Godziny otwarcia: pn-pt 8-17
sb 8-13
tel. 12 270 82 47

12 276 99 20
e-mail: sklep.ultra@gmail.co­m


-wysyłka kurierem po dokonaniu wpłaty na konto
-odbiór osobisty

-przelew na konto
-gotówka przy odbiorze osobistym

KAINDL - LISTWA PRZYPODŁOGOWA

dedykowana do dekoru ATELIER z kolekcji podłóg

26,90 zł/szt

wymiary listwy: 2600 x 50 x 18 mm


Przed zakupem proszę o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru.

Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Firma Handlowo Usługowa ULTRA
Gaj ul. Zadziele 90
32-031 Mogilany
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep.ultra@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Firma Handlowo-Usługowa ULTRA
Gaj ul. Zadziele 90
32-031 Mogilany

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy - zawarcia umowy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep.ultra@gmail.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [nazwa i adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] ____________________________________________________________ Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.


BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU TOWARÓW OTWARTYCH, POCIĘTYCH ORAZ USZKODZONYCH Z WINY KUPUJĄCEGO.

O sprzedającym
floorhouse

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Floorhouse

Pozostałe informacje

Ze względu na indywidualne ustawienia obrazu w monitorach komputerowych oraz procesy związane z obróbką zdjęć i rodzajem zastosowanego światła, zdjęcia prezentowanych towarów mogą odbiegać od rzeczywistości. Fakt różnic kolorystycznych nie jest podstawą do reklamacji towaru.