Kable do akumulatora z gniazdem do wtyku zapal. (6542143279)

zakończona
21,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 13,50 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 17,50 zł
  • lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
  • stan: nowy

Kable do akumulatora z gniazdem do wtyku zapalniczki

Na tej aukcji oferuję na sprzedaż nowe kable do zasilania urządzeń zasilanych z gniazda zapalniczki podłączanych bezpośrednio do zacisków akumulatora .Kable maja zastosowanie do zasilania urządzeń o dużym poborze prądu np. przetwornice , kompresory , czajniki elektryczne . Kable mogą mieć zastosowanie w instalacjach 6 V , 12 V i 24V .

Rozwiązanie to omija zabezpieczenie jakie maja samochodowe gniazda do zapalniczki , które nieraz jest oparte o bezpieczniki 5 , 7,5 A .To jest jednak za mało dla takich urządzeń jak przetwornica lub kompresory zwłaszcza te wykonane ze metalu , których prąd zwłaszcza przy pompowaniu opon samochodowych przekracza 20 A . Kabel z jednego końca jest zakończone gniazdem do wtyku zapalniczki , z drugiej - zakończone są typowymi zaciskami typu krokodylek pozwalającymi na wygodne zaciśniecie na zaciskach akumulatorów .Kable są o długości 80-90 cm . Oferowane kable maja przekrój 2,5 mm2 lub więcej . Pozwala to na obciążenie na poziomie 30 A . Na zdjęciu pokazany jest kabel z zaciskami i z gniazdem zapalniczki .

UWAGA !!!

Jest możliwość wykonania dłuższego kabla w tej sprawie prosimy o kontakt przez e- maila .

Informacja dla kupujacych

Zanim coś kupisz na aukcjach firmy „ELKUSZ” zapoznaj się z regulaminem

, który znajduje się w zakładce " O mnie "

Jeśli masz wątpliwości , to zadaj pytanie na , które chętnie udzielamy odpowiedzi na e-maila.
Wystawione przedmioty na moich aukcjach można oglądać i odebrać na miejscu w Ostrowie Wielkopolskim , Odolanowie i w Kaliszu po uprzednim ustaleniu terminu .

Kupujesz w sklepie dlatego jest możliwość wystawienia paragonu lub faktury VAT .

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 17,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Zajmujemy się serwisem i sprzedażą artykułów z branży RTV , AGD i Komputerowej . Nasza firma jest płatnikiem podatku vat dzięki temu jesteśmy uprawnieni do wystawiania faktur z vatem 23% .

kontakt

  • elkusz@promax.media.pl
    wszelkie zapytania związane z naszą działalnością , odpisujemy w ciągu 48 godzin

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Podstawą do reklamacji lub zwrotu jest odesłanie towaru na dres firmy „Elkusz” wraz z załączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura) po wcześniejszym tego uzgodnieniu z nami drogą mailową. Adres do korespondencji: elkusz@promax.media.plTermin ustosunkowania się do reklamacji wynosi 14 dni od daty dostarczenia do nas towaru . Reklamacje lub zwroty po terminie lub bez dowodu zakupu nie będą uwzględniane. 3. Gwarancję udzielamy na okres określony w poszczególnych aukcjach. Na towar uszkodzony gwarancji nie udzielamy i nie ma podstaw do reklamacji

pozostałe informacje

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia PLOMB GWARANCYJNYCH umieszczonych na towarze, który takowe posiada reklamacja nie będzie uwzględniona. Koszty nieuzasadnionych przesyłek reklamacyjnych ponosi Klient. Klient też ponosi koszty sprawdzenia sprzętu , który jest sprawny .Opis aukcji jest opisem stanu faktycznego danego przedmiotu, jednak w przypadku towaru używanego nie jest możliwym w 100% przedstawienie na piśmie stanu zużycia, gdyż jest to często kwestia niemierzalna i zależna od indywidualnej oceny.