KABINA RADAWAY FUENTA NEW KDJ 100 x 75 /KATOWICE (6950711141)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • uszkodzony: nie

opis

MERLOT

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

O NAS SPRZEDAJĘ

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy

o kontakt telefoniczny

pod numerem tel. 501-408-326,

można dzwonić cały dzień

lub na adres internetowy:

merlot2@vp.pl,

merlot2@interia.pl

NASZ ADRES

„MERLOT” Sprzedaż wyposażenia łazienek i kuchni

ul. Armii Krajowej 432

40-748 Katowice

FUENTA NEW KDJ

MODEL: FUENTA NEW KDJ

PRODUCENT: RADAWAY

GWARANCJA: 3 LATA

WYMIAR BRODZIKA: 1000 X 750 mm

wysokość kabiny: 2000mm

nr. katalogowy: KDJ 100 drzwi LEWE lub PRAWE 384040-01-01L /R,+

ścianka boczna S1 75 , nr.384049-01-01

SZKŁO: PRZEJRZYSTE,

PROFILE: CHROM

Kabina prysznicowa z drzwiami jednoczęściowymi

Kabiny prysznicowe z serii Fuenta New zostały stworzone z myślą o najnowszych trendach w projektowaniu łazienek. Wszystkie modele zostały pokryte powłoką EasyClean, która w połączeniu z zawiasami zlicowanymi z taflą szkła, pomaga utrzymać kabinę w czystości. To sprawia, że użytkowanie staje się proste i przyjemne.

Kabiny z serii Fuenta New opcjonalnie oferujemy Państwu również z profilami pionowymi wykonanymi w technologii Chrome +, która charakteryzuje się większym połyskiem.

Opcja! Możliwość zamówienia kabiny bez listwy progowej.

Możliwość zamówienia bez listwy progowej z dłuższą uszczelką bez dopłaty

PASUJĄCE BRODZIKI- DOSTĘPNE NA INNYCH NASZYCH AUKCJACH

NUMER KONTA. M-BANK 69 1140 2004 0000 3002 4264 2778

Wszystkie towary oferowane przez naszą firmę na aukcjach Allegro są towarami nowymi,pełnowartości­owymi, objętymi gwarancjami ogólnopolskimi.

Czasami może dojść do sytuacji gdy zabraknie towaru a klient akurat zalicytuje go - wynika to z faktu iż prowadzimy również sprzedaż na miejscu w Katowicach Informujemy wówczas klienta o najbliższym terminie dostawy

Mile widziany odbiór osobisty pod ww adresem od

pon. - pt. w godz.10.00 - 17.00 sobota 9-14

możliwe są też inne godz. po wcześniejszej konsultacji telefonicznej z nr.

501 408326

Do każdej transakcji wystawiamy dowód zakupu tj. Faktura VAT, która stanowi podstawę do roszczeń gwarancyjnych.

Towary wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich lub dowozimy osobiście.

Zawsze informujemy klientów poprzez e-mail o wysłaniu towaru, w przypadku przesyłek kurierskich podajemy nazwę firmy kurierskiej wraz z numerem listu przewozowego aby ułatwić odbiór przesyłki.

Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto ( jeżeli wpłata jest zaksięgowana dogodz. 13.00 .danego dnia wówczas przesyłka jest wysyłana tego samego dnia -dotyczy przesyłek kurierskich ) .

Przed wysyłką, dokładnie sprawdzamy przedmiot. Towar należy rozpakować w obecności kuriera. W razie stwierdzenia jakiejkolwiek szkody powstałej w transporcie - należy nie przyjmować towaru i spisać z kurierem protokół szkody. Protokół należy przesłać do nasDodano 2016-08-02 14:49
PODCZAS URLOPU, ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMAWIANIA I WYSYŁKI KABIN, BRODZIKÓW I INNYCH PRODUKTÓW FIRMY RADAWAY TEL. 501 408 326
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Wszelkie informacje dotyczące czasu gwarancji i jej rozpatrywania zawarte są i przekazywane klientowi wraz z kartą gwarancyjną  producenta i fakturą zakupu. Zawsze należy sprawdzić czy do zakupionego towaru dołączona jest gwarancja producenta, instrukcja obsługi zakupionego produktu oraz faktura za zakupiony towar. W przypadku niezgłoszenia braku jakiejkolwiek z tych rzeczy w ciągu 2 dni od dostarczenia towaru sprzedającemu, reklamacje i zwroty nie będą uwzględniane

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

merlot wyposażenie łazienek A. Sławicka Samagalska
ul. Armii Krajowej 432
40-748 Katowice
Dodatkowe informacje


TEL KONTAKTOWY 501 408 326


Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem przedsiębiorstwa lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy lub na adres mailowy merlot2@interia.pl Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

merlot wyposażenie łazienek Aleksandra Sławicka Samagalska
ul. Generała Tadeusza Bora- Komorowskiego 17
40-748 Katowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 

PRZED DOKONANIEM ZWROTU TOWARU PROSZĘ O KONTAKT E- MAIL, LUB TELEFONICZNY 501 408 326


czas na odstąpienie od umowy: 14 dni Zwrot towaru 1.1 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Przedsiębiorcy lub na adres mailowy merlot2@interia.pl Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się w dniu otrzymania przez Konsumenta towaru. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy 1.2 Termin 14-dniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy kupna- sprzedaży, liczy się od dnia doręczenia towaru przez kuriera. 1.3 Zwrot towaru powinien nastąpić bezzwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. 1.4 W miarę możliwości prosimy o załączenie do przesyłki dowodu zakupu (paragon) i karty gwarancyjnej. 1.5 Klient dostarcza towar na swój koszt, na adres firmy: Merlot Katowice ul. Armii Krajowej 432 40-748 Katowice 1.6 Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, oprócz kosztów związanych z odesłaniem towaru, na numer rachunku bankowego, który został podany przez klienta. 1.7 Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy, zwykły sposób dostawy dostępny na aukcji, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 1.8 Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa sprzedającego lub usługodawcy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami. 1.9 Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm. art. 12 ust. 1 pkt 9).

O sprzedającym
Merlot3

Dane firmy

Kontakt

  • 501 408 326
poniedziałek - niedziela
08:00 - 21:00

Informacje o sprzedającym

NUMER KONTA. M-BANK 69 1140 2004 0000 3002 4264 2778 tel. 501 408 326

Pozostałe informacje

CZAS OCZEKIWANIA NA BATERIE KOLOROWE, LUB KABINY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE MOŻE RÓŻNIĆ SIĘ W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH OD PODANEGO NA AUKCJI. 

BATERIA TERMOSTATYCZNA !: INSTRUKCJA REGULACJI TERMOSTATU I WARUNKI GWARANCJI , UŻYTKOWANIA W ZAŁĄCZNIKU "GWARANCJE

PRZED ZAKUPEM ZAWSZE WARTO ZASIĘGNĄĆ INFORMACJI POD NR. TEL 501 408 326 

CZYNNE CODZIENNIE OD 8.00 DO 21.00 Do każdej transakcji wystawiamy dowód zakupu tj. FV, która stanowi podstawę do roszczeń gwarancyjnych. 

Towary wysyłamy za pośrednictwem   firm kurierskich lub dowozimy osobiście. 

Zawsze informujemy klientów poprzez e-mail o wysłaniu towaru, w przypadku przesyłek kurierskich podajemy nazwę firmy kurierskiej wraz z numerem listu przewozowego aby ułatwić odbiór przesyłki. -

 Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto firmowe w  mBank( jeżeli wpłata jest zaksięgowana do godz. 13.00 .danego dnia wówczas przesyłka jest wysyłana następnego dnia -dotyczy przesyłek kurierskich ) . 

Przed wysyłką, dokładnie sprawdzamy przedmiot. 

Towar należy rozpakować w obecności kuriera. W razie stwierdzenia jakiejkolwiek szkody powstałej w transporcie - należy nie przyjmować towaru i spisać z kurierem protokół szkody. 

Protokół należy przesłać do nas 

Wszystkie towary oferowane przez naszą firmę na aukcjach Allegro są towarami nowymi,pełnowartościowymi, objętymi gwarancjami ogólnopolskimi.