*Kabina prysznicowa Eos II PDD 80x80x195 RADAWAY (6541755100)

zakończona
2 340,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • Przesyłka kurierska pobraniowa
  • lokalizacja: Nakło nad Notecią
  • czas wysyłki: do 21 dni
  • stan: nowe
  • rodzaj: półokrągłe
  • uszkodzony: nie

Wpłata na konto
Nr konta: 38 1240 6465 1111 0010 3839 2716
Sprzedaż ratalna !!!


Firma kurierska
PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI
PROSIMY O DOKŁADNE
SPRAWDZENIE W OBECNOŚCI
KURIERA !!!
TRANSPORT GRATIS !!! (wpłata na konto, płacę z Allegro)


WYSYŁKA ZA POBRANIEM GRATIS - TERMIN REALIZACJI DO 5 DNI ROBOCZYCH !!!


Tel.kom.: 783 874 253
GG: 3915918
E-mail: varia.magda @wp.pl

Kabina półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi Eos II PDD 80x80x195 cm firmy:

Szkło przejrzyste 2340 złPrzedmiotem sprzedaży jest kabina bez brodzika.Mosiężne stabilizatory zapewniające
solidną konstrukcję kabin.
Zawias rurowy z innowacyjnym systemem
pozycjonowania drzwi.

Bezpieczne szkło o grubości 6 mm.
System umożliwiający niwelację
krzywizny ściany do 10 mm.

Uszczelki zapewniające szczelność kabiny.
Eleganckie chromowane detale.
Kształt łącznika umożliwiający
odprowadzenie wody do wewnątrz
kabiny.

Profile w kolorze chromowanym

Szkło bezpieczne hartowane o grubości 6 mm

Eos II to rozszerzenie cieszącej się dużą popularnością serii Eos o kolejne siedem modeli kabin prysznicowych, dwa modele drzwi wnękowych oraz parawan nawannowy.

Produkty z tej serii możemy zamontować zarówno w dużej jak i małej łazience, a bogactwo modeli daje nam szereg różnych możliwości aranżacyjnych.

Drzwi otwierane są zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz kabiny tworząc szerokie i wygodne wejście. Taki wahadłowy sposób otwierania nie musi naruszać zewnętrznej przestrzeni kabiny co pozwala na montaż produktów nawet w niewielkiej łazience.

Kabiny z serii Eos II można montować zarówno na brodzikach jak i bezpośrednio na podłodze.
W przypadku montażu bezpośrednio na podłodze, istnieje możliwość zamówienie kabiny bez listwy progowej (należy to wyraźnie zaznaczyć w zamówieniu), w takim przypadku uszczelka pozioma jest wyższa. Cena kabiny bez listwy jest taka sama, jak kabiny z listwą. Czas realizacji zamówienia kabiny bez listwy progowej wynosi 2 tygodnie.

Poniższe zdjęcia pokazują kabinę zamontowaną bez listwy i z listwą progową.Kabina pokryta jest powłoką Easy Clean, która zapobiega osadzaniu się kamienia,
co ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

Przejrzyste

(Kliknij aby powiększyć obrazek)80x80x195 cm
Zobacz brodziki pasujące do tego modelu kabiny:

Delos A
80x80 / 461 zł
Patmos A
80x80 / 502 zł
Patmos A Compact
80x80 / 402 zł
Rodos A
80x80 / 360 zł
Siros A
80x80 / 439 zł
Siros A Compact
80x80 / 428 zł
Paros A
80x80 / 806 zł
Samos A
80x80 / 534 zł
Indos A
80x80 / 595 zł
Naxos A
80x80 / 570 zł
Korfu A
80x80 / 635 zł

(Kliknij na obrazek aby przejść do aukcji z brodzikiem)


Inne modele kabin z serii Eos II:

Eos II Walk-In
Eos II PDD Eos II KDJ Eos II KDS
Eos II KDD Eos II DWD+S Eos II DWD+2S Eos II DWJ
Eos II DWS Eos II PND

(Kliknij na obrazek aby przejść do aukcji z kabiną)

W swojej ofercie posiadamy duży wybór płyt prysznicowych i odpływów liniowych:

Płyty prysznicowe
z odpływem liniowym
Płyty prysznicowe
z kratka odpływową
Odpływy liniowe
Inne elementy
uszczelniające

(Kliknij na obrazek aby przejść do aukcji z przedmiotem)

2 LATA GWARANCJI !!!
Dostępność części zamiennych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

SERWIS

Montażem wyrobów Firmy Radaway zajmują się Certyfikowani Instalatorzy, którzy brali udział w cyklu szkoleń i wykazali się znajomością zasad montażu produktów marki Radaway. Po kliknięciu na poniższy obrazek przejdą Państwo do strony z kontaktami Certyfikowanych Instalatorów. Zapraszamy do skorzystania z ich usług.

Classic Premium Premium Plus Torrenta Design Carena
Essenza Modo Treviso
Quattra Almatea Vesta
Eos
Euphoria
Espera
Fuenta Eos II Twist
(Kliknij na obrazek, aby przejść do aukcji z kabiną)
Pozostałe produkty:
Brodziki Syfony Środki pielęgnacji Listwy Płyty prysznicowe

(Kliknij na obrazek i zobacz inne nasze aukcje)

Możliwość wykonania kabiny na wymiar.

Jeżeli nie znajdą Państwo w ofercie odpowiedniej kabiny można
skorzystać z oferty kabin niestandardowych

Zainteresowanych prosimy o kontakt!!!


Możliwość dokupienia profili poszerzających

Zainteresowanych prosimy o kontakt!!!
Na innych naszych aukcjach możliwość zakupu kabiny w innym wymiarze.

WYSTAWIAMY FV.
TRANSPORT GRATIS!!!
kab652 ESII74 ESII20


Dodano 2015-12-03 11:46
Kabina dostępna od 22.12.2015 r.
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 22 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 22 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
-Transport GRATIS (przy wpłacie na konto)
-Transport za pobraniem GRATIS (termin realizacji do 5 dni roboczych).
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30.05.2014. o prawach konsumenta Dziennik Ust. poz.827 klientowi, który jest konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży drogą mailową lub na druku stanowiącym załącznik nr 2 w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów z wyjątkiem kosztów określonych w art.33 i 34 ust.2.Ustawy. 2. W przypadku odstąpienia od umowy przez klienta na zasadzie wskazanym w ustępie pierwszym zarówno sprzedawca jak i klient będący konsumentem powinni zwrócić wszystko co otrzymali od drugiej strony na mocy zawartej umowy. Towar powinien zostać zwrócony przez konsumenta nie później niż14 dni od momentu zgłoszenia odstąpienia od umowy sprzedaży. 3. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w przypadku określonych szczegółowo w art 38 Ustawy pkt3 i 11 tj : - świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 4. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca zwraca koszty dostawy towaru do konsumenta – do wartości najtańszego sposobu transportu uwzględnionego w danej ofercie. Klient będący konsumentem pokrywa jedynie koszty odesłania produktu do sprzedawcy. Uprzednio zapłacone koszty dostawy zostaną zwrócone wraz ze zwrotem ceny odesłanego produktu. 5. Jeżeli ze względu na swój charakter towar (np. przesyłki wielkogabarytowe ) nie może zostać odesłany przez klienta w zwykły sposób – pocztą to sprzedawca poinformuje klienta o oszacowanych kosztach zwrotu towaru do sprzedawcy. 6. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 7. W przypadku odstąpienia od umowy po odbiorze produktu klient otrzyma od sprzedawcy fakturę korygującą.

reklamacje

1. Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży Konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego dziennik Ustaw z 2002 r nr 141 poz 1176 z późniejszymi zmianami wobec klientów będącymi konsumentami. Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową, a w przypadku klientów nie będącymi konsumentami sprzedawca odpowiada na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym. 2. W celu zareklamowania wadliwego lub niezgodnego z umową produktu klient prześle na adres VARIA S.C. ul. Jackowskiego 4 , 89-100 Nakło Nad Notecią reklamowany towar wraz z pismem reklamacyjnym. 3. Koszty przesłania reklamowanego towaru ponosi sprzedawca. 4. Klient decyduje o formie wyboru reklamacji. 5. Klient zostaje poinformowany przed upływem 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia reklamacji o jej sposobie rozpatrzenia. 6. Konsument powinien złożyć reklamację z tytułu rękojmi w ciągu roku od zauważenia wady. 7. Klient będący konsumentem traci uprawnienie z tytułu niezgodności z umową jeżeli przed upływem 2 m-cy od stwierdzenia, że dostarczony towar nie jest zgodny z umową nie zawiadomi o tym fakcie sprzedawcy. Do zachowania uprawnień wystarczy powiadomić o fakcie niezgodności towaru sprzedawce przed upływem 2 miesięcy. 8. Odpowiedzialność przedsiębiorcy za sprzedany towar trwa 2 lata od jego wydania.

pozostałe informacje

SPRZEDAWCA : VARIA S.C. Jacek Urbański, Arkadiusz Urbański z siedzibą w Nakle nad Notecią ul. Bydgoska 46, oddział ul. Jackowskiego 4 działający na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 6519/07 i 5024/01 wydanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło Nad Notecią, NIP 558-18-21-119. 1. Sprzedawca prowadzi działalność w zakresie sprzedaży towarów – wyposażenia i wykończenia wnętrz, oferując je na portalu allegro. 2. Zamówienie realizowane są przez sprzedawcę na terenie Polski. 3. Wszystkie oferowane w sklepie produkty są nowe, objęte gwarancją producenta i posiadają wymagane atesty oraz zezwolenia pozwalające na ich sprzedaż na terenie Polski. 4. Informacje dotyczące towarów oferowanych przez sklep „ varia-lazienki ” pochodzą z aktualnych katalogów producentów i zawierają pełne informacje dotyczące przedstawianych towarów. 5. Przedstawione na stronie internetowej sklepu towary nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego art. 71, a są jedynie propozycją do składania zamówień. 6. Transakcji w sklepie „ varia-lazienki” można dokonywać całodobowo. 7. Szczegółowe warunki sprzedaży określa powyższy regulamin oraz obowiązujące w Polsce przepisy prawa, jak również indywidualne ustalenia pomiędzy klientem a sprzedawcą. KUPUJĄCY: osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, mająca ukończone 18 lat, a także osoba prawna i inne jednostki posiadające zdolność do czynności prawnych. Ceny umieszczone na stronie internetowej sklepu dotyczą oferowanych towarów i podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT – ( cenny brutto ). Cena ta nie uwzględnia kosztów dostawy towarów do miejsca przeznaczenia na terenie Polski. Indywidualne negocjowanie cen jest możliwe, w takim przypadku wymagany jest kontakt z obsługą w celu uściślenia warunków transakcji. Zamawianie towarów – składanie zamówień elektronicznie: 1. Zamówienie towarów oferowanych na allegro może nastąpić poprzez kliknięcie na guzik „ Kup Teraz” lub przez dodanie towaru do koszyka. Wszystkie zakupione towary w sklepie „varia-lazienki” podlegają obowiązkowi zapłaty przedsiębiorcy. 2. Zamówienia mogą składać zarówno osoby posiadające indywidualne konto na stronie sklepu jak i nowe osoby nie posiadające takiego konta. 3. Umowa sprzedaży pomiędzy sprzedawcą a kupującym zostaje zawarta w dniu przyjęcia zamówienia do realizacji 4. W przypadku wątpliwości co do rzeczywistego zamówienia klienta , sprzedawca zweryfikuje dodatkowo tę wątpliwość np kontaktując się telefonicznie z klientem 5. Za skutki wynikłe z niewłaściwego lub niezgodnego z Regulaminem zamówienia przez Klienta, Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności. Płatności za zakup: Klient ma do wyboru różne formy płatności : 1. Płatność gotówką za pobraniem w dniu odbioru produktu za pośrednictwem dostawcy. 2. Płatność przelewem bankowym na konto – nr rachunku podany w regulaminie 3. Płatność drogą elektroniczną za pośrednictwem allegro – PayU.. 4. Płatność w systemie ratalnym – za pośrednictwem allegro 5. Płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy. 6. W przypadku wyboru zapłaty za zamówienie w formie przelewu bankowego wysłanie towaru nastąpi po wpłynięciu należności na konto sklepu. 7. Do wszystkich towarów wystawiamy dokumenty zakupowe, które dołączamy do paczki lub wysyłamy pocztą elektroniczną. Realizacja zamówień: 1. Termin dostawy wynosi maksymalnie 30 dni. 2. Termin dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie sprzedaży w przypadku płatności na rachunek bankowy lub od chwili złożenia zamówienia w przypadku wyboru płatności za pobraniem. 3. O wysłaniu przesyłki klient zostanie poinformowany drogą mailową, telefonicznie lub ESM. 4. Gdyby okazało się, że w podanym w mailu, telefonie lub sms-ie terminie towar nie dotarł do klienta to powinien on o tym fakcie poinformować sprzedawce, który podejmie konieczne kroki w celu ustalenia co stało się z zamówionym produktem oraz doprowadzi do końca transakcji lub może skorzystać z portali internetowych firm kurierskich. Dostawa towaru: 1. Sprzedawca będzie dostarczał zamówione towary w następujący sposób : - jako przesyłka kurierska : GLS, Siódemka, UPS, JAS-FBG, Dachser, Schenker, Pekaes. 2. Każda przesyłka wysyłana do klienta jest odpowiednio zapakowana i ubezpieczona przez sklep. 3. Szczegóły dotyczące dostarczenia przesyłki przez firmy kurierski określają regulaminy tych firm, dostępne na ich stronach: GLS - www.gls-group.eu Siódemka - www.siodemka.com UPS - www.ups.com JAS-FBG - www.jasfbg.com.pl Dachser - www.dachser.com Schenker - www.logistics.dbschenker.pl Pekaes - www.pekaes.pl 4. Jeżeli dostarczona przesyłka nosi ślady jej naruszenia widoczne z zewnątrz, klient ma prawo odmówić jej przyjęcia i zgłosić doręczycielowi żądanie sporządzenia protokołu w celu ustalenia jaki jest stan takiej przesyłki lub swoje zastrzeżenie co do stanu tej przesyłki zgłosić w innej formie. Warunki gwarancji: 1. Każdy zakupiony produkt jest objęty gwarancją. 2. Kwestie reklamacyjne rozwiązywane są przez autoryzowane serwisy producenckie lub importerskie, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej producenta lub bezpośrednio w sprzedawcy. Wybór należy do kupującego. 3. W przypadku gdy Klient korzysta z gwarancji za pośrednictwem sprzedawcy odbiór produktu objętego gwarancją nastąpi na koszt sprzedawcy. 4. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. Ochrona danych osobowych: 1. Administratorem danych osobowych jest sprzedawca. 2. Umowy sprzedaży przechowywane są w systemie informatycznym sklepu i chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie danych osobowych. 3. Sklep internetowy „varia-lazienki” zarejestrowany jest w GIODO pod nr 00148821. Firma VARIA SC – sklep „varia-lazienki” życzy Naszym Klientom dużo radości i satysfakcji z zakupów.