*Kabina prysznicowa Arta KDS I 130x100 RADAWAY (6482695964)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
4 905,00 zł
z 50 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • Przesyłka kurierska pobraniowa
  • lokalizacja: Nakło nad Notecią
  • stan: nowy
  • producent: Radaway
  • uszkodzony: nie
k k k k k k k k k k k k k k k k

Kabina prysznicowa Arta KDS I 130x100x200 cm
Kabina prostokątna, szkło przejrzyste

4905 zł

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Kabina prysznicowa z drzwiami wahadłowymi Arta KDS I 130x90x200 cm.

Skrzydło drzwi znajduje się na wymiarze 130 cm, ścianka 90 cm. Kabina

dostępna w wersji lewej lub prawej. Zdjęcie przedstawia kabinę w wersji

lewej. Termin realizacji zamówienie wynosi 4 tygodnie. Po zakupie

prosimy o informację o wybranej wersji kabiny (lewa lub prawa).

Zalety kabiny Arta KDS I:

Drzwi wahadłowe (otwierane do wewnątrz i na zewnątrz) – wykonane z 8 mm szkła hartowanego

Innowacyjny system mocowania do ściany przy pomocy zawiasów wahadłowych (drzwi) oraz klamer (ścianka stała)

Zawiasy oraz klamry mocujące zostały zlicowane z taflą szkła – jednolita powierzchnia ułatwiająca czyszczenie kabiny

Możliwość montażu klamer w dwóch opcjach: z profilem uszczelniającym (umożliwia niwelację krzywizny ściany do ok. 10 mm) lub bez użycia profilu (w przypadku idealnie prostych ścian)

Możliwość regulacji w zawiasach przyściennych do 6 mm

Eleganckie detale – wykonane w standardzie w technologii Chrome+ charakteryzującej się większym połyskiem i pozwalającej na lepsze dopasowanie kabin do baterii łazienkowych

Powłoka Easy Clean – optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości (możliwość wykonania kabiny z dożywotnią powłoką ShowerGuard)

Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę

Usługa Na miarę – każdy, nawet najbardziej nietypowy projekt wnętrza jest możliwy do zrealizowania

Kabinę można zamontować na brodziku lub bezpośrednio na płytkach.

Możliwość montażu bez listwy progowej. W standardzie otrzymają Państwo wszystkie komponenty potrzebne do montażu kabiny prysznicowej z listwą progową, jak i bez listwy.

Kolor szkła w standardzie: Kolor profilu:
Przejrzyste Chrome+
(Kliknij na obrazek, aby powiększyć zdjęcie)
Cechy serii:
(Kliknij na obrazek, aby przeczytać więcej informacji)
Właściwości serii Arta:
Zawiasy wahadłowe z mechanizmem unoszenia i opuszczania drzwi.
Zawias zlicowany z taflą szkła ułatwiający czyszczenie.
Mosiężne stabilizatory zapewniającą solidną konstrukcję kabiny.
DODATKOWA OPCJA!
W przypadku braku możliwości zamocowania standardowej klamry istnieje możliwość zamówienia klamer wewnętrznych. PROSIMY O KONTAKT!
Możliwość montażu elementów stałych z profilem uszczelniającym, umożliwiającym niwelację krzywizny ściany do ok. 10 mm.
Możliwość montażu elementów stałych bez profilu uszczelniającego tylko w przypadku idealnie prostych ścian.
(Kliknij, aby powiększyć zdjęcie)


Kabinę można zamontować na brodziku lub bezpośrednio na płytkach. Sposoby montażu kabin znajdą Państwo tutaj.

Standardem wśród producentów kabin jest podawanie wymiarów kabiny jako wymiarów brodzika, na którym jest ustawiana.

W rzeczywistości wymiary zewnętrzne kabiny są mniejsze, ponieważ jest ona montowana w odległości około 10 mm od krawędzi brodzika.

3 LATA GWARANCJI
Drzwi wahadłowe (otwierane do wewnątrz i na zewnątrz)
Po zakupie prosimy o informację o wybranej wersji kabiny (prawa lub lewa)


u8g2k

NOWOŚĆ - Możliwość zamówienia produktów ze szkłem przejrzystym z dożywotnią powłoką ShowerGuard.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Więcej informacji na temat powłoki ShowerGuard znajdą Państwo tutaj.

Kolory szkła, w których kabina może zostać wykonana na wymiar:

Przejrzyste Satinato Grafitowe Brązowe UltraClear
(Kliknij na obrazek, aby powiększyć zdjęcie)

Varia S.C.

Jackowskiego 4

89-100 Nakło nad Notecią

Przesyłka kurierska gratis.

Przesyłka kurierska za pobraniem gratis.

Dostępne opcje płatności to wpłata na konto: 38 1240 6465 1111 0010 3839 2716, PayU, pobranie.


Regulamin zakupów znajduję się tutaj .

kede

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30.05.2014. o prawach konsumenta Dziennik Ust. poz.827 klientowi, który jest konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży drogą mailową lub na druku stanowiącym załącznik nr 2 w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów z wyjątkiem kosztów określonych w art.33 i 34 ust.2.Ustawy. 2. W przypadku odstąpienia od umowy przez klienta na zasadzie wskazanym w ustępie pierwszym zarówno sprzedawca jak i klient będący konsumentem powinni zwrócić wszystko co otrzymali od drugiej strony na mocy zawartej umowy. Towar powinien zostać zwrócony przez konsumenta nie później niż14 dni od momentu zgłoszenia odstąpienia od umowy sprzedaży. 3. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w przypadku określonych szczegółowo w art 38 Ustawy pkt3 i 11 tj : - świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 4. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca zwraca koszty dostawy towaru do konsumenta – do wartości najtańszego sposobu transportu uwzględnionego w danej ofercie. Klient będący konsumentem pokrywa jedynie koszty odesłania produktu do sprzedawcy. Uprzednio zapłacone koszty dostawy zostaną zwrócone wraz ze zwrotem ceny odesłanego produktu. 5. Jeżeli ze względu na swój charakter towar (np. przesyłki wielkogabarytowe ) nie może zostać odesłany przez klienta w zwykły sposób – pocztą to sprzedawca poinformuje klienta o oszacowanych kosztach zwrotu towaru do sprzedawcy. 6. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 7. W przypadku odstąpienia od umowy po odbiorze produktu klient otrzyma od sprzedawcy fakturę korygującą.

reklamacje

1. Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży Konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego dziennik Ustaw z 2002 r nr 141 poz 1176 z późniejszymi zmianami wobec klientów będącymi konsumentami. Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową, a w przypadku klientów nie będącymi konsumentami sprzedawca odpowiada na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym. 2. W celu zareklamowania wadliwego lub niezgodnego z umową produktu klient prześle na adres VARIA S.C. ul. Jackowskiego 4 , 89-100 Nakło Nad Notecią reklamowany towar wraz z pismem reklamacyjnym. 3. Koszty przesłania reklamowanego towaru ponosi sprzedawca. 4. Klient decyduje o formie wyboru reklamacji. 5. Klient zostaje poinformowany przed upływem 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia reklamacji o jej sposobie rozpatrzenia. 6. Konsument powinien złożyć reklamację z tytułu rękojmi w ciągu roku od zauważenia wady. 7. Klient będący konsumentem traci uprawnienie z tytułu niezgodności z umową jeżeli przed upływem 2 m-cy od stwierdzenia, że dostarczony towar nie jest zgodny z umową nie zawiadomi o tym fakcie sprzedawcy. Do zachowania uprawnień wystarczy powiadomić o fakcie niezgodności towaru sprzedawce przed upływem 2 miesięcy. 8. Odpowiedzialność przedsiębiorcy za sprzedany towar trwa 2 lata od jego wydania.

pozostałe informacje

SPRZEDAWCA : VARIA S.C. Jacek Urbański, Arkadiusz Urbański z siedzibą w Nakle nad Notecią ul. Bydgoska 46, oddział ul. Jackowskiego 4 działający na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 6519/07 i 5024/01 wydanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło Nad Notecią, NIP 558-18-21-119. 1. Sprzedawca prowadzi działalność w zakresie sprzedaży towarów – wyposażenia i wykończenia wnętrz, oferując je na portalu allegro. 2. Zamówienie realizowane są przez sprzedawcę na terenie Polski. 3. Wszystkie oferowane w sklepie produkty są nowe, objęte gwarancją producenta i posiadają wymagane atesty oraz zezwolenia pozwalające na ich sprzedaż na terenie Polski. 4. Informacje dotyczące towarów oferowanych przez sklep „ varia-lazienki ” pochodzą z aktualnych katalogów producentów i zawierają pełne informacje dotyczące przedstawianych towarów. 5. Przedstawione na stronie internetowej sklepu towary nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego art. 71, a są jedynie propozycją do składania zamówień. 6. Transakcji w sklepie „ varia-lazienki” można dokonywać całodobowo. 7. Szczegółowe warunki sprzedaży określa powyższy regulamin oraz obowiązujące w Polsce przepisy prawa, jak również indywidualne ustalenia pomiędzy klientem a sprzedawcą. KUPUJĄCY: osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, mająca ukończone 18 lat, a także osoba prawna i inne jednostki posiadające zdolność do czynności prawnych. Ceny umieszczone na stronie internetowej sklepu dotyczą oferowanych towarów i podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT – ( cenny brutto ). Cena ta nie uwzględnia kosztów dostawy towarów do miejsca przeznaczenia na terenie Polski. Indywidualne negocjowanie cen jest możliwe, w takim przypadku wymagany jest kontakt z obsługą w celu uściślenia warunków transakcji. Zamawianie towarów – składanie zamówień elektronicznie: 1. Zamówienie towarów oferowanych na allegro może nastąpić poprzez kliknięcie na guzik „ Kup Teraz” lub przez dodanie towaru do koszyka. Wszystkie zakupione towary w sklepie „varia-lazienki” podlegają obowiązkowi zapłaty przedsiębiorcy. 2. Zamówienia mogą składać zarówno osoby posiadające indywidualne konto na stronie sklepu jak i nowe osoby nie posiadające takiego konta. 3. Umowa sprzedaży pomiędzy sprzedawcą a kupującym zostaje zawarta w dniu przyjęcia zamówienia do realizacji 4. W przypadku wątpliwości co do rzeczywistego zamówienia klienta , sprzedawca zweryfikuje dodatkowo tę wątpliwość np kontaktując się telefonicznie z klientem 5. Za skutki wynikłe z niewłaściwego lub niezgodnego z Regulaminem zamówienia przez Klienta, Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności. Płatności za zakup: Klient ma do wyboru różne formy płatności : 1. Płatność gotówką za pobraniem w dniu odbioru produktu za pośrednictwem dostawcy. 2. Płatność przelewem bankowym na konto – nr rachunku podany w regulaminie 3. Płatność drogą elektroniczną za pośrednictwem allegro – PayU.. 4. Płatność w systemie ratalnym – za pośrednictwem allegro 5. Płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy. 6. W przypadku wyboru zapłaty za zamówienie w formie przelewu bankowego wysłanie towaru nastąpi po wpłynięciu należności na konto sklepu. 7. Do wszystkich towarów wystawiamy dokumenty zakupowe, które dołączamy do paczki lub wysyłamy pocztą elektroniczną. Realizacja zamówień: 1. Termin dostawy wynosi maksymalnie 30 dni. 2. Termin dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie sprzedaży w przypadku płatności na rachunek bankowy lub od chwili złożenia zamówienia w przypadku wyboru płatności za pobraniem. 3. O wysłaniu przesyłki klient zostanie poinformowany drogą mailową, telefonicznie lub ESM. 4. Gdyby okazało się, że w podanym w mailu, telefonie lub sms-ie terminie towar nie dotarł do klienta to powinien on o tym fakcie poinformować sprzedawce, który podejmie konieczne kroki w celu ustalenia co stało się z zamówionym produktem oraz doprowadzi do końca transakcji lub może skorzystać z portali internetowych firm kurierskich. Dostawa towaru: 1. Sprzedawca będzie dostarczał zamówione towary w następujący sposób : - jako przesyłka kurierska : GLS, Siódemka, UPS, JAS-FBG, Dachser, Schenker, Pekaes. 2. Każda przesyłka wysyłana do klienta jest odpowiednio zapakowana i ubezpieczona przez sklep. 3. Szczegóły dotyczące dostarczenia przesyłki przez firmy kurierski określają regulaminy tych firm, dostępne na ich stronach: GLS - www.gls-group.eu Siódemka - www.siodemka.com UPS - www.ups.com JAS-FBG - www.jasfbg.com.pl Dachser - www.dachser.com Schenker - www.logistics.dbschenker.pl Pekaes - www.pekaes.pl 4. Jeżeli dostarczona przesyłka nosi ślady jej naruszenia widoczne z zewnątrz, klient ma prawo odmówić jej przyjęcia i zgłosić doręczycielowi żądanie sporządzenia protokołu w celu ustalenia jaki jest stan takiej przesyłki lub swoje zastrzeżenie co do stanu tej przesyłki zgłosić w innej formie. Warunki gwarancji: 1. Każdy zakupiony produkt jest objęty gwarancją. 2. Kwestie reklamacyjne rozwiązywane są przez autoryzowane serwisy producenckie lub importerskie, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej producenta lub bezpośrednio w sprzedawcy. Wybór należy do kupującego. 3. W przypadku gdy Klient korzysta z gwarancji za pośrednictwem sprzedawcy odbiór produktu objętego gwarancją nastąpi na koszt sprzedawcy. 4. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. Ochrona danych osobowych: 1. Administratorem danych osobowych jest sprzedawca. 2. Umowy sprzedaży przechowywane są w systemie informatycznym sklepu i chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie danych osobowych. 3. Sklep internetowy „varia-lazienki” zarejestrowany jest w GIODO pod nr 00148821. Firma VARIA SC – sklep „varia-lazienki” życzy Naszym Klientom dużo radości i satysfakcji z zakupów.