KABINA PROSZKOWA CYKLON ODPYLAJACY MALARNIA ROMER (6483759308)

zakończona
49 200,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
Model KPC-1
Typ kabiny Otwarta
Wymiary robocze 2000 szer. x 1800 wys. x 1000 gł
Wymiary zewnętrzne 3500 szer. x 3500 wys. x 3000 gł
Zasilanie Elektryczne
Moc znamionowa 0,69kW
Napięcie znamionowe 380V
Częstotliwość 50-60Hz
Materiał kabiny AISI304
Cyklon H3000 D700
Czyszczenie filtrów końcowych Każdy filtr czyszczony osobno
Programowanie czyszczenia Cykliczne, sterowanie czasem
Liczba filtrów 4
Montaż filtrów Zapięcie typu bagnet, łatwy demontaż
Powierzchnia filtrów 30m2
System czyszczenia filtrów Pneumatyczne - Jet Venturi
Wyciąg Aluminiowy wirnik promieniowy
Głośność wirnika 74dBa
Zuzycie powietrza 5,100m3/h
System odzysku proszku Przesiewacz 100 Micr. elektryczny wibr.
System odzysku proszku Automatyczny powrót proszku na pistolet
Montaż przesiewacza Siłowniki pneumatyczne
Okres gwarancji 12 miesięcy


Pierwsza wpłata 4000zł netto, 47 rat po 939zł 93gr netto
Wykup 0% , ubezpieczenie w cenieCena 40,000zł + VAT dotyczy kabiny model KPC-1 o standardowych wymiarach. Montaż urządzeń, i szkolenie w cenie urządzenia.
Gwarancj­a i wsparcie techniczne 12 miesięcy.


Twój producent wysokiej jakości lakierni proszkowych

Aluminiowe wentylatory TwinFan W Kabinach firmy ROMER pracują wentylatory aluminiowe, które są bezpieczne, nie powodują iskry w razie otarcia się o elementy metalowe - co w przypadku wentylatora stalowego grozi wybuchem. Dzięki ich wadze oszczędzają energię i pobierają niewielkie ilości prądu. Są przy tym bardzo ciche, pracuja na poziomie 74-79dB.
Silnik jest schowany w kabinie, przez co kabina jest niższa.

Aluminiowe kołnierze mocujące
Dzięki zastosowaniu kołnierzy mocujących montaż i demontaż filtra staje się banalnie prosty. Zastosowana śruba dociągająca uszczelkę poprawia szczelność filtra (w porównaniu z filtrem bagnetowym) przez co zwiększa się moc ciągu Kabiny, oraz poprawia sie jakość filtracji.
System czyszczenia filtra ROMERJet W Kabinach firmy ROMER montowane są profesjonalne zbiorniki, które odpowiedzialne są za gromadzenie powietrza potrzebnego do oczyszczenia filtra. Powietrzepod ciśnieniem zwalniane jest ze zbiornika w ułamek sekundy po czym przechodząc przez dyszę ROMER JETrozpręża się w filtrze z dużą prędkością, wydostając się przez mikrootwory w filtrze oczyszcza go, a proszek opada do Kabiny.

Nasz system ROMER JET™ jest opatentowany, zapewnia on czyszczenie całego filtra od samej góry do dołu, zapewnia to niepowtarzalny efekt czyszczenia, nieosiągalny w przeszłości (przy stosowaniu zwykłej zwężki typu Jet-Venturi).
Automatyczne czyszczenie filtrów
Kabiny firmy ROMER są wyposażone w elektroniczny system automatycznego czyszczenia filtrów. Kabina posiada zakres regulacji częstotliwości czyszczenia, czas wystrzału, każdy filtr czyszczony jest osobno, filtry czyścić można również manualnie za pomocą przycisków.

Z doświadczenia wiemy, że ciężko od operatora wyegzekwować czyszczenie filtrów. Dzięki temu systemowi operator już nie będzie musiał się nad tym zastanawiać.

Filtry 100% poliester
W Kabinach firmy ROMER montowane są jedynie najwyższej jakości filtry w 100% wykonane z poliestru, nie siąkną wody, świetnie oddzielają proszek od powietrza. Można je myć wodą pod ciśnieniem, przewidziane są na wieloletnią eksploatację.

Sprawność filtracji naszych filtrów to 99,8% grubość materiału to 260g/m2 a powierzchnia filtracji (H900) to 15m2. Dla porównania standardem jest 160g/m2 przy 7,5m2. Jeżeli producent nie wspomina o tych parametrach, pewnie ma standardowe, lub gorsze!

Występuje jeszcze tańszy rodzaj filtra, zawierający celulozę (papier).
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua