Kabel USB Zendure MicroUSB, QC Fast Charge 3.0 (7209788219)

12 dni do końca
cena kup teraz
27,00 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
Zakupy od 1 100 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Wrocław, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • zgodność ze standardem: quick Charge 2.0
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]

Opis

Kabel USB Zendure MicroUSB, QC Fast Charge 3.0

 • 2-żyłowy kabel USB zendure® Micro USB, kabel do ładowania QC Charge/Sync Charge Cable
 • technologia szybkiego ładowania Fast Charge 3.0, dla telefonów z systemem Android, Samsungiem, HTC, Nokia, Nexus, Sony i innych smartfonów.
 • 50 cm

Kabel USB Zendure MicroUSB, QC Fast Charge 3.0

/GWARANCJA: 12 MIESIĘCY /RABAT: 24% /WYSYŁKA: NATYCHMIAST

Nasza cena: 27 zł /Cena rynkowa: 36 zł

Masz pytania? Zadzwoń: 661-853-547

 • 2-żyłowy kabel USB zendure® Micro USB, kabel do ładowania QC Charge/Sync Charge Cable
 • technologia szybkiego ładowania Fast Charge 3.0, dla telefonów z systemem Android, Samsungiem, HTC, Nokia, Nexus, Sony i innych smartfonów.
 • 50 cm

2-żyłowy kabel USB zendure® Micro USB, kabel do ładowania QC Charge/Sync Charge Cable, technologia szybkiego ładowania Fast Charge 3.0, dla telefonów z systemem Android, Samsungiem, HTC, Nokia, Nexus, Sony i innych smartfonów (50cm).

NAJLEPSZE TECHNOLOGIE: Kable Zendure wykorzystują najnowszą technologię Qualcomm Quick Charge 2.0&3.0 z wysoką wydajnością ładowania; Dwustronna konstrukcja na obu końcach kabla nie martwi się, że kabel jest podłączany w odwrotnej kolejności; ZGODNOŚĆ: Kabel jest kompatybilny z najnowszymi smartfonami microUSB; ZALECENIE: To akcesorium jest wysoce zalecane do ładowania przenośnej ładowarki Zendure A8 QC 25,600mAh i ładowarki ściennej Zendure QC. To, co otrzymasz: 0,5 m kabel mikro USB, instrukcja obsługi i przyjazna obsługa klienta. Skorzystaj z najnowszej technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 i 3.0 do szybkiego ładowania.

Dwustronna konstrukcja na obu końcach kabla oznacza, że nie musisz się martwić o podłączenie kabla do góry nogami.

Ładuj i synchronizuj telefon za pomocą tego szybkiego kabla transmisji danych.

Kompatybilny z najnowszymi mikrotelefonami USB.

To akcesorium jest wysoce zalecane, aby maksymalnie wykorzystać zalety ładowarki ściennej Zendure A8 QC 25,600mAh i ładowarki ściennej Zendure QC.

kod produktu: G2234667387, OT49337,

Zdjęcia sprzedawanego produktu

Dostawa i płatność
od 19,00 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u RTV___Outlet za co najmniej 1100.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
24,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Wysyłka 24h Wszystkie przesyłki powyżej 1100zł wysyłamy za Darmo! Wysyłka do Niemiec lub Czech +60zł. Do wysyłek za pobraniem doliczamy 5zł.

Punkty odbioru

Wrocław - Krzemieniecka
Krzemieniecka 17
54-613 Wrocław
woj. dolnośląskie
email: sklep@megartv.pl
tel.: 661 853 547

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję zależną od rodzaju i stanu produktu.Okres gwarancji wskazany jest w opisie aukcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i powstałych z winy użytkownika. Reklamacje prosimy zgłaszać mailowo na adres: sklep@megartv.pl. 
Napisz do nas, a jak najszybciej poinformujemy Cię o dalszym postępowaniu. Reklamacja nie może być uznana, jeśli przedmiot reklamowany ma uszkodzenia mechaniczne.I Gwarancja, Reklamacje i Zwroty


A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:

1. Gwarantem jakości produktów jest Open Tax sp.z o.o. sp.k. lub Dystrybutor/Producent (jeżeli jest to wyraźnie wskazane w opisie produktu).

2. Open Tax sp.z o.o.sp.k. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.

3. Open Tax sp.z o.o.sp.k. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie Gwarancji podanej przy danym produkcie jeżeli nie były wykazane w opisie produktu.

4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.

5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

6. Z racji tego, iż niektóre produkty sprzedawane są jako używane, Okres gwarancji każdorazowo podany jest na karcie produktu/ w opisie.


B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:

Open Tax sp.z o.o.sp.k. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:

● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,

● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,

● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,

● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia, która uniemożliwia potwierdzenie zakupu: brak dowodu zakupu.


C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:

1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.

2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.

3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.

4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.

5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.

6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.

7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych w Instrukcji Obsługi.

8. Wskazane w opisie produktu i wyszczególnione przed jego zakupem.


II Pozostałe ustalenia gwarancyjne:


1. Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez Open Tax sp. z o.o. sp.k. w opisie produktów, należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.

Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi, który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma Open Tax sp. z o.o. sp.k.. Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy Open Tax sp. z o.o. sp.k. zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem lub taki sam bez uszkodzeń wskazanych w opisie produktu, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt Open Tax sp. z o.o. sp.k.. Jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy Open Tax sp. z o.o. sp.k. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.


2. Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem, a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową na adres allegro@megartv.pl lub sklep@megartv.pl.


3. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, Open Tax sp. z o.o. sp.k. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.


4. Warunki gwarancji określone są w Regulaminie lub na karcie produktu i/lub w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z Regulaminem lub informacjami na Karcie Gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie megaRTVm mailowo na adres sklep@megartv.pl lub telefonicznie.


5. W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie Open Tax sp. z o.o. sp.k. we Wrocławiu ul. Krzemieniecka 17, telefonicznie lub mailowo, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji. Zasadą jest to, iż reklamowany Produkt powinien zostać wysłany do sklepu na koszt Kupującego/Klienta, a w przypadku uwzględnienia reklamacji kwota ta zostanie zwrócona, jednak maksymalnie do wysokości 15zł jeżeli Kupujący nie skorzystał z proponowanej formy wysyłki przez sklep internetowy.


6. Klient będący Konsumentem (osobą fizyczną) zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku koszt wysyłki zwrotnej na adres Sklepu ponosi Klient.


7. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.


8. W przypadku przyjęcia i zatwierdzenia reklamacji klient otrzymuje zwrot kosztów wysłania reklamowanego produktu do siedziby sklepu na podane w formularzu konto bankowe wedle taryfy Poczty Polskiej na zwykłą przesyłkę pocztową (nie więcej niż 15zł) i dotyczy tylko wysyłki na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 


9. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.


10. Gwarancja na baterie w naszych produktach - objęte są gwarancją 6 miesięcy.


11. Do zwracanego produktu należy pobrać, wydrukować i uzupełnić Formularz zwrotu towaru.


12. W przypadku nie uwzględnienia reklamacji np. z powodu braku wady lub stwierdzenia wady wynikającej z niewłaściwego użytkowania produktu, koszt wysyłki zwrotnej produktu w wysokości 15zł brutto ponosi Kupujący/Klient, który powinien je opłacić na rachunek bankowy sklepu internetowego w skazany w odpowiedzi na Reklamację.


13. Kupujący/Klient akceptuje otrzymywanie wszelkiej korespondencji w formie e-mailowej, chyba że wyraźnie zaznaczy w piśmie otrzymanym drogą pocztową, iż oczekuje odpowiedzi w formie pisemnej.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Open Tax sp. z o.o. sp.k.
Krzemieniecka 17
54-613 Wrocław
Dodatkowe informacje

Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję zależną od rodzaju i stanu produktu. Okres gwarancji wskazany jest w opisie aukcji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i powstałych z winy użytkownika. Reklamacje prosimy zgłaszać mailowo na adres: sklep@megartv.pl. 

Napisz do nas, a jak najszybciej poinformujemy Cię o dalszym postępowaniu. Reklamacja nie może być uznana, jeśli przedmiot reklamowany ma uszkodzenia mechaniczne.

Na Reklamacje odpowiadamy mailowo. 


Reklamowany produkt należy przesłać do nas w raz z uzupełnionym formularzem reklamacji, który przyślemy po zgłoszeniu mailowym na adres: sklep@megartv.plI Gwarancja, Reklamacje i Zwroty


A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:

1. Gwarantem jakości produktów jest Open Tax sp.z o.o. sp.k. lub Dystrybutor/Producent (jeżeli jest to wyraźnie wskazane w opisie produktu).

2. Open Tax sp.z o.o.sp.k. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.

3. Open Tax sp.z o.o.sp.k. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie Gwarancji podanej przy danym produkcie jeżeli nie były wykazane w opisie produktu.

4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.

5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

6. Z racji tego, iż niektóre produkty sprzedawane są jako używane, Okres gwarancji każdorazowo podany jest na karcie produktu/ w opisie.


B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:

Open Tax sp.z o.o.sp.k. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:

● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,

● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,

● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,

● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia, która uniemożliwia potwierdzenie zakupu: brak dowodu zakupu.


C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:

1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.

2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.

3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.

4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.

5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.

6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.

7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych w Instrukcji Obsługi.

8. Wskazane w opisie produktu i wyszczególnione przed jego zakupem.


II Pozostałe ustalenia gwarancyjne:


1. Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez Open Tax sp. z o.o. sp.k. w opisie produktów, należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.

Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi, który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma Open Tax sp. z o.o. sp.k.. Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy Open Tax sp. z o.o. sp.k. zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem lub taki sam bez uszkodzeń wskazanych w opisie produktu, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt Open Tax sp. z o.o. sp.k.. Jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy Open Tax sp. z o.o. sp.k. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.


2. Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem, a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową na adres allegro@megartv.pl lub sklep@megartv.pl.


3. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, Open Tax sp. z o.o. sp.k. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.


4. Warunki gwarancji określone są w Regulaminie lub na karcie produktu i/lub w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z Regulaminem lub informacjami na Karcie Gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie megaRTVm mailowo na adres sklep@megartv.pl lub telefonicznie.


5. W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie Open Tax sp. z o.o. sp.k. we Wrocławiu ul. Krzemieniecka 17, telefonicznie lub mailowo, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji. Zasadą jest to, iż reklamowany Produkt powinien zostać wysłany do sklepu na koszt Kupującego/Klienta, a w przypadku uwzględnienia reklamacji kwota ta zostanie zwrócona, jednak maksymalnie do wysokości 15zł jeżeli Kupujący nie skorzystał z proponowanej formy wysyłki przez sklep internetowy.


6. Klient będący Konsumentem (osobą fizyczną) zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku koszt wysyłki zwrotnej na adres Sklepu ponosi Klient.


7. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.


8. W przypadku przyjęcia i zatwierdzenia reklamacji klient otrzymuje zwrot kosztów wysłania reklamowanego produktu do siedziby sklepu na podane w formularzu konto bankowe wedle taryfy Poczty Polskiej na zwykłą przesyłkę pocztową (nie więcej niż 15zł) i dotyczy tylko wysyłki na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 


9. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.


10. Gwarancja na baterie w naszych produktach - objęte są gwarancją 6 miesięcy.


11. Do zwracanego produktu należy pobrać, wydrukować i uzupełnić Formularz zwrotu towaru.


12. W przypadku nie uwzględnienia reklamacji np. z powodu braku wady lub stwierdzenia wady wynikającej z niewłaściwego użytkowania produktu, koszt wysyłki zwrotnej produktu w wysokości 15zł brutto ponosi Kupujący/Klient, który powinien je opłacić na rachunek bankowy sklepu internetowego w skazany w odpowiedzi na Reklamację.


13. Kupujący/Klient akceptuje otrzymywanie wszelkiej korespondencji w formie e-mailowej, chyba że wyraźnie zaznaczy w piśmie otrzymanym drogą pocztową, iż oczekuje odpowiedzi w formie pisemnej.


Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Open Tax sp. z o.o. sp. k.
Krzemieniecka 17
54-613 Wrocław

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W przypadku, gdyby dostarczony towar odbiegał w jakimkolwiek stopniu od opisu w aukcji przysługuje Państwu DARMOWY ZWROT na nasz koszt :) 

W tym celu proszę o kontakt poprzez adres e-mail: sklep@megartv.pl 


W zamówieniach prosimy o podanie nr telefonu i adresu e-mail, gdyż możemy się kontaktować z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia lub ustalenia szczegółów wysyłki. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Open Tax sp. z o.o. sp. k., ul. Krzemieniecka 17, 54-613 Wrocław, sklep@megartv.pl, Telefon: 661-853-547) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie po otrzymaniu od nas potwierdzenia o przyjęciu zwrotu, nie później niż w terminie 15 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Kupujący ponosi koszty wysyłki. Zwracany przedmiot nie może nosić śladów użytkowania. 


WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY:

 – Adresat Open Tax sp. z o.o. sp. k., ul. Krzemieniecka 17, 54-613 Wrocław, sklep@megartv.pl, Telefon: 661-853-547

 – Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*) 

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) 

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów) – Adres konsumenta(-ów) – Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) – Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

O sprzedającym
RTV___Outlet
98,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

753

 

12

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 661 *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Dlaczego warto u nas kupować?

- ceny zawsze niższe od cen rynkowych,

- zwrot towaru do 14 dni,

- faktura VAT 23% lub paragon,

- wszystkie produkty na stanie,

- zawsze sprawdzony towar,

- ubezpieczona przesyłka,

- dostawa 24h.


Adres sklepu, magazynu i do zwrotów: 

megaRTV 

ul. Krzemieniecka 17

54-613 Wrocław 


Dane Firmy:

Open Tax sp. z o.o. sp. k. 

Połabian 91,

52-339 Wrocław 

NIP: 8992776729 

REGON: 362907099 

KRS: 584130

Pozostałe informacje

Nr konta: 24 1090 1522 0000 0001 3171 6703

Wyświetlenia:3
Numer oferty:7209788219
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry