Kabel adapter Jack3.5(M) do Jack 3.5(F) stereo (6483005987)

zakończona
7,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • PACZKA W RUCHu 8,49 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • lokalizacja: Szczecin
 • stan: używany
 • waga (z opakowaniem): 0.30 [kg]
 • marka: Inni producenci
 • długość kabla [w metrach]: 5.00
Kabel adapter Jack3.5(Męski) do Jack 3.5(Żeński) stereo

Kolor kabla: czarny

Kolor Jack'ów: czarny

Wtyk A: gniazdo 3.5 jack stereo
Wtyk B: męski 3.5 jack stereo

Długość kabla: 5m

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 67 1020 4795 0000 9702 0197 0862
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka24 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka48 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
PACZKA W RUCHu 8,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

KONTAKT Moje aukcje to przeważnie sprzedaż przedmiotów o wyższej wartości za niewiele mniej. Typowy pchli targ. Nie wahaj się zadawać pytania przed zrobieniem zakupów. Zawsze z przyjemnością odpowiadam na owe nurtujące konsumenta. Nie wahaj się również wysyłać e-mail'i z propozycjami. Jeżeli nie masz gotówki to może forma wymiany towaru na towar będzie bardziej odpowiednia...

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Paweł Leszczyński
ul. Lubomirskiego 1/11
71-505 Szczecin
Polska
darmowy zwrot
 
PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: hanelektron@rocketmail.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres jak wyżej. OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] .................... ....................Ja........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ...................................... Numer oferty........................... Data zawarcia umowy to .................. Data odbioru ........................... Imię i nazwisko......................Login Allegro........................... Adres .................................. Data............................................................................ Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

reklamacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy (jak wyżej). Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię i nazwisko, adres i e-mail kupującego, - Datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania kupującego, - Wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci (decyduje data otrzymania). Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

BRAK ODSTĄPIENIA OD UMOWY: - Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe (nowe) dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.