JURA IMPRESSA c9 OneTouch +cappuccinatore sklep EE (6541851596)

zakończona
1 899,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,75 zł
 • lokalizacja: wrocław
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używane
 • ciśnienie (bar): 15
 • marka: Pozostałe
 • moc (W): 1350
 • młynek do kawy: tak
Komentarze Moje aukcje Wyślij email Omnie


JURA IMPRESSA c9 One Touch + CAPPUCCINATORE

Kontakt

Płatność

Przyjmujemy płatności Tylko PayU. Na realizację płatności czekam 7 dni. Jeśli termin miałby się przedłużyć proszę o wcześniejszy kontakt.

Wysyłka

 • Kurier KEX - 17,75zł
 • Cztery powody dla których warto kupować
  u nas

  1. Najlepsze ceny, nie znajdziesz taniej.
  2. Szybka wysyłka, już następnego dnia
  3. Bezpieczne zakupy, pewny sprzedawca
  4. Pomoc i sprawa realizacja
 • Realizacja zamówienia

  Na przelew czekamy do 7 dni roboczych.

  Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę "o mnie" i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu

  .

O nas

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz skupem ekspresów ciśnieniowych.Do każdego zakupu wystawiamy rachunek oraz dajemy gwarancje. Znajdujemy się we Wrocławiu, więc przed zakupem zapraszamy na osobiste przetestowanie towaru.

Doskonała obsługa

- lubisz być traktowany wyjątkowo? U nas zawsze możesz liczyć na szybki kontakt oraz pomoc w każdej sprawie związanej z transakcją. Dostawę na czas – Twój przedmiot dotrze do Ciebie w terminie podanym na stronie oferty. Zawsze liczy się radość z zakupu.

Opis.

100% SPRAWDZONY
ODKAMIENIONY
PRZETESTOWANY
GOTOWY OD RAZU DO UŻYTKU
JURA Impressa C9 One Touch Cappuccino
Cappuccina na naciśnięciem jednego przycisku


Jest jednym z najbardziej kompaktowych automatycznych ekspresów do kawy, w którym uzyskujemy kawy z mlekiem za dotknięciem jednego przycisku. Jedno dotknięcie i ekspres Jura Impressa C9 tworzy cappuccino bez ruszania filiżanki. W kilka sekund mieli kawę, spienia mleko i dopasowuje najlepsze ciśnienie, – aby zaparzyć kawę ze wspaniałą pianką. Zaprogramujesz ilość pobieranej mlecznej pianki z przystawki Easy Cappuccino Frother oraz moc kawy i ilość pobieranej gorącej wody, JURA C9 One Touch, pozwala Ci ustawić temperaturę i moc kawy dla każdego z 3 przycisków do kaw czarnych. Możesz przygotować jedną albo dwie filiżanki kawy jednocześnie. Stożkowy młynek, automatyczne cykle czyszczące i czytelny wyświetlacz zapewniają ciągłe utrzymywanie cech profesjonalnie zaparzonej kawy przy wielokrotnym parzeniu jednej filiżanki po drugiej.

Pomaga w tym również unikalny system filtracji wody Claris, który oczyszcza i odwapnia wodę. Czujniki wskazują, kiedy woda, albo ziarna kawy trzeba uzupełnić. Oddzielny dozownik pozwala zastosować kawę mieloną np. dla urozmaicenia smaku. Auto System Cappuccino sprawia, że łatwiejsze niż kiedykolwiek staje się spienienie mleka bez potrzeby zanurzania w mleku końcówki pary, wystarczy podłączyć rurkę do pojemnika z mlekiem, aby pobrać do filiżanki gotową piankę do przygotowania cappuccino

Jednym słowem Twój ekspres do kawy Jura Impressa C9 One Touch sprawi, że we własnej kuchni Będziesz pił kawę z taką samą przyjemnością jak w Swojej ulubionej kawiarni. Ekspres Jura Impressa C9 One Touch posiadają tryb oszczędności energii, dzięki któremu w funkcjach można ustawić automatyczne wyłączanie ekspresu.

Ekspres JURA IMPRESSA C9 . Aby spienić mleko wystarczy podłączyć jeden koniec wężyka do przystawki, a drugi koniec zanurzyć w dowolnym pojemniku z mlekiem np. karton z mlekiem. Ekspres pobiera, spienia i podgrzewa mleko bezpośrednio do filiżanki, którą umieścimy pod spieniaczem.

Cechy charakterystyczne:

• Cappuccino One Touch
• Zero-Energy Switch
• regulowana wylewka kawy

Cappuccino za dotknięciem przycisku

Dzięki systemowi One Touch Cappuccino frother zastosowanemu w ekspresie,model IMPRESSA C9 sprawi że twoje sny o pysznej kawie Cappuccino urzeczywistnią się po naciśnięciu jednego przycisku bez przesuwania filiżanki.


.

Prosta obsługa

Czytelny wyświetlacz tekstu, łatwo zrozumiałe komunikaty w języku polskim i pokrętło obrotowe, sprawiają że operacje wykonywane w ekspresie IMPRESSA C9 stają się jasne i proste.

Regulowana wylewka kawy

Wysokość wylotu kawy może zostać dostosowana do wielkości użytej filiżanki pomiędzy 65 a 111mm. Zapobiega to rozpryskiwaniu kawy i pozostawianiem brzydkich śladów na ekspresie oraz uzyskanie wspaniałej pianki. Wylewka jest pięknie zaprojektowana.

ZDJĘCIA:


Dodano 2015-12-17 15:55
KONTAKT W SPRAWIE WYSYŁKI :

694-095-085

UWAGA: w związku z dużą ilością zamówień w okresie przedświątecznym czas realizacji może się wydłużyć


Dodano 2015-12-17 15:56
KONTAKT W SPRAWIE WYSYŁKI :

694-905-085

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,75 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

O nas Jesteśmy legalnie działającą firmą. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz skupem ekspresów ciśnieniowych.Do każdego zakupu wystawiamy rachunek oraz dajemy gwarancje. Znajdujemy się we Wrocławiu, więc przed zakupem zapraszamy na osobiste przetestowanie towaru. Doskonała obsługa - lubisz być traktowany wyjątkowo? U nas zawsze możesz liczyć na szybki kontakt oraz pomoc w każdej sprawie związanej z transakcją. Dostawę na czas – Twój przedmiot dotrze do Ciebie w terminie podanym na stronie oferty. Zawsze liczy się radość z zakupu.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
EkspresowyExppres 1-Do towaru zawsze dołączony jest rachunek 2-Formą zapłaty za wylicytowany towar jest płatność przez PayU (w tytule przelewu należy podać numer aukcji) 3- Możliwy jest również odbiór osobisty zakupionych towarów po wcześniejszym ustaleniu terminu na ul. Nyskiej we Wrocławiu 4-Jeśli chcecie Państwo aby towar był wysłany pod inny adres niż podany przez serwis Allegro należy nas o tym powiadomić e-mailem natychmiast po wylicytowaniu przedmiotu 5-Przesyłka zawsze kurierem firmy E-KEX zł. 6- Na odstępującym od umowy spoczywa obowiązek dostarczenia towaru wraz kopią odstąpienia od umowy do siedziby EE w terminie do 14 dni od wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Koszty dostarczenia oraz odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe w czasie transportu zwracanego lub reklamowanego towaru ponosi Kupujący. Pieniądze za nieuszkodzony zwrócony towar są zwracane przelewem na wskazane przez Kupującego konto bankowe w terminie do 14 dni. PRZESYŁKA: W chwili odbioru przesyłki Kupujący powinien sprawdzić jej zawartość i ogólny stan zamówionego towaru w obecności kuriera. Jest to możliwe po podpisaniu listu przewozowego.W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy w obecności kuriera, spisać protokół szkody, w protokole należy wpisać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków towaru i opakowania i następnie podpisany protokół przesłać do nas.W innym przypadku reklamacje co do uszkodzenia zawartości przesyłki SPRZEDAJĄCY NIE ODPOWIADA!!!! Masz pytanie dotyczące produktu lub przesyłki skontaktuj się z nami : TEL. 508-371-468