JOYSTICK Z PRZYCISKIEM NA KULKI DO TURA KOPARKI (7016197302)

zakończona
218,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 12,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 14,00 zł
  • lokalizacja: Niałek Wielki, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • marka maszyny: bizon, case IH, claas, deutz-Fahr, fendt, ford, JCB, john Deere, lamborghini, landini, massey Ferguson, mTZ Belarus, new Holland, renault, same, ursus, zetor, inna

opis

KONTAKT

518 647 403

sklep@fagros.pl

PRZESYŁKA

Przesyłka kurierska
Przesyłka kurierska pobraniowa

RATY / LEASING

DECYZJA W 15 MINUT
BEZ WPŁATY WŁASN EJ
MINIMUM FORMALNOŚCI
RATY NA DOWÓD
RATY / LEASING NA OKRES NAWET DO 15 LAT

INNE AUKCJE

Witamy na naszej aukcji, której przedmiotem jest:

JOYSTICK Z PRZYCISKIEM NA KULKI

Decydując się na zakup w naszej firmie kupujesz towar sprawdzony i pewny.

Zastosowanie: Ładowacze czołowe, Tury, Cyklopy, Wózki widłowe, Koparki, Koparko-ładowarki

Dane techniczne:

- DO STEROWANIA trzema sekcjami za pomocą dwóch linek na kulki i przycisku

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania,

skontaktuj się z nami - pomożemy

Zadzwoń

518 647 403


Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Niałek Wielki, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Fagros sp. z o.o. sp. k.
Niałek Wielki 84a
64-200 Wolsztyn
Dodatkowe informacje

Do każdej reklamacji podchodzimy indywidualnie. Po przyjęciu reklamacji na właściwym dziale konsultujemy wszystko telefonicznie z klientem.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Fagros sp. z o.o. sp. k.
Niałek Wielki 84a
64-200 Wolsztyn

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej, dlatego produkt nie może być używany,

O sprzedającym
Fagros-sklep
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

548

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

FAGROS powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku rolniczego w Polsce. Naszym celem jest kompleksowa obsługa i pomoc gospodarstwom rolnym w zakresie maszyn i urządzeń rolniczych. Partnerskie stosunki jakie tworzymy z naszymi klientami pozwalają nam wychodzić na przeciw

ich wymaganiom. Efektem tych działań jest ciągłe poszerzanie listy oferowanych produktów.

Współpraca podjęta z wieloma producentami ciągników rolniczych (FARMTRAC, MTZ BELARUS), ładowarek (GUNSTIG, STRIEGEL), wózków widłowych (LONKING) oraz maszyn rolniczych krajowych (PRONAR, SIPMA, METAL-FACH) , jak i zagranicznych (BOQBALLE, KONGSKILDE, OVERUM) pozwal  nam oferować maszyny najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Prowadzim sprzedaż gotówkową i ratalną oraz zapewniamy transport na terenie całego kraju. Poprzez szeroką ofertę i dużą sprzedaż jesteśmy rozpoznawalni w Polsce jako rzetelny i jeden z największych dostawców maszyn rolniczych w Polsce.

Pozostałe informacje

Na nasze maszyny obowiązuje 1 rok gwarancji, chyba że w treści ogłoszenia napisano inaczej.


Witamy serdecznie na naszych aukcjach.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom staramy się, aby produkty sprzedawane przez nas były najwyższej jakości a przebieg transakcji był zachętą do dalszych zakupów.

Z myślą o tym prosimy bardzo z zapoznaniem się z poniższym regulaminem.

REGULAMIN

§ 1  Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym a przyjmującym zamówienie, zwanym dalej Sprzedającym.

§ 2  W licytacji mogą brać udział osoby, które spełniają wymagania regulaminu Allegro. Udział w aukcji przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

§ 3  Kupujący przystępując do licytacji składa ofertę kupna przedmiotu aukcji, która wiąże Kupującego w swych skutkach prawych. Kupujący powinien zatroszczyć się o to, aby oferty z jego konta nie były składane lekkomyślnie, omyłkowo lub też bez zapoznania się i zrozumienia konsekwencji składania oferty zgodnie z niniejszym regulaminem. W przypadku nie wykupienia przedmiotu (braku zapłaty) kupujący zostanie pociągnięty do odpowiedzialności z tytułu nie wywiązania się z umowy kupna - sprzedaży.

§ 4  Skutki prawne § 3 stosuje się także do każdego kolejnego postąpienia w aukcji.

§ 5  Kupujący zobowiązany jest o poinformowanie drogą mailową Sprzedającego w ciągu 3 dni roboczych o daty zakupu o wybranej formie odbioru zakupionego towaru: odbiór osobisty lub wysyłka.

§ 6  Kupujący składając ofertę kupna przyjmuje do wiadomości, że formą płatności za wygraną aukcję jest płatność z góry przelewem na konto Sprzedającego lub płatność przy odbiorze (wyłącznie wtedy gdy jest to zaznaczone na aukcji). Czas na dokonanie wpłaty to 5 dni roboczych liczonych od dnia zakończenia aukcji. Za moment zapłaty uznaje się moment uznania przelewu na rachunek bankowy Sprzedawcy w pełnej wysokości (koszt zakupionego przedmiotu powiększony o koszty przesyłki).W przypadku nie dokonania wpłaty w powyższym okresie Sprzedający występuje do serwisu allegro.pl o zwrot prowizji od sprzedaży.

§ 7  Kupujący zobowiązany jest zgłosić Sprzedawcy wolę otrzymania faktury VAT w formie elektronicznej w dniu zakupu przedmiotu.

§ 8  Wysyłka następuje w terminie 21 dni od chwili zaksięgowania wpłaty w formie przesyłki kurierskiej ubezpieczonej lub transportem Sprzedającego za opłatą ustaloną między zainteresowanymi stronami. O wysyłce Sprzedający informuje kupującego za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Kupujący zobowiązuje się odebrać przesyłkę. Jeśli kupujący nie odbierze przesyłki, wraca ona do Sprzedającego. Ponowna wysyłka jest możliwa jedynie po uregulowaniu przez kupującego kosztów przesyłki zwrotnej oraz kosztów ponownej wysyłki. Odbiór osobisty możliwy jest tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym.

§ 9  Przy składaniu oferty kupna Kupujący winien wziąć pod uwagę także fakt iż kolory właściwe dla przedmiotu aukcji zależą od ustawień monitora na którym są oglądane za co Sprzedający odpowiedzialności nie ponosi. Sprzedający zastrzega sobie prawo do przekazania Kupującemu towaru w innym kolorze. Na aukcjach mogą znajdować się zdjęcia poglądowe, które mogą się różnić od stanu rzeczywistego przedmiotu w zależności od wybranego modelu.

§ 10  Kupujący jest uprawniony do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki w obecności kuriera w trakcie jej odbioru.

§ 11  W przypadku stwierdzenia w trakcie odbioru paczki od kuriera ubytku lub uszkodzenia jej zawartości Kupujący ma obowiązek sporządzenia wraz z kurierem protokołu szkody przez kuriera z oznaczoną datą i godziną, w obecności Kupującego.

§ 12  Sprzedawca winien rozpatrzyć reklamacje zgodnie z przepisami prawa.. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem".

§ 13  W przypadku uwzględnienia reklamacji Sprzedający wysyła na swój koszt przedmiot aukcji wolny od wad, zwraca Kupującemu kwotę za którą Kupujący zapłacił za przedmiot w przypadku gdy nie posiada tożsamego przedmiotu wolnego od wad na rachunek bankowy wskazany uprzednio przez Kupującego w formie elektronicznej.

§ 14  W przypadku nieuwzględnienia reklamacji Sprzedający zwraca przedmiot aukcji wraz z uzasadnieniem, tylko po uprzednim opłaceniu kosztów wysyłki przez Kupującego.

§ 15  Kupujący może zrezygnować z zakupionego przedmiotu w terminie do 10 dni. Przedmiot aukcji winien być jednak: nieużywany, nieuszkodzony, wysłany na koszt Kupującego w oryginalnym opakowaniu za pośrednictwem firmy kurierskiej jako przesyłka ubezpieczona.

§ 16  W przypadku nieuwzględnienia rezygnacji z zakupionego przedmiotu w opcji „Kup Teraz!” treść § 15 stosuje się odpowiednio.

§ 17  Kwotę za zakupiony przedmiot w opcji „Kup Teraz!” Sprzedający zwraca na rachunek bankowy wskazany uprzednio przez Kupującego w formie elektronicznej.

§ 18  Sprzedający zastrzega sobie prawa rozwiązania umowy kupna sprzedaży w momencie niewypełnienia, przez Kupującego, zobowiązań wynikających z powyższego regulaminu.