JohnPaulPet-SZAMPON SZCZENIAKI 473ml dla psa,kota (6541183168)

zakończona
49,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 16,00 zł
 • lokalizacja: Bibice
 • czas wysyłki: 24 godziny

John Paul Pet - Tearless Puppy & Kitten Shampoo 473 ml dla psa kota

John Paul Pet -Delikatny Szampon nie drażniący oczu, dla szczeniaków,kociaków

Szampon stworzony z myślą o młodej, wrażliwej skórze szczeniąt i kociąt. Niezwykle łagodny, niedrażniący oczu szampon delikatnie myje, odżywia i dodaje połysku, jednocześnie pozostawiając świeży zapach. Formuła stworzona na bazie rumianku, olejku ze słodkich migdałów, płatków owsianych i wyjątkowej mieszanki pochodzenia roślinnego, dodatkowo wzmacnia i pogrubia delikatną sierść nie pozbawiając włosia naturalnej ochrony. Idealny także do pielęgnacji delikatnych partii pyszczków dorosłych zwierząt i co ważne całkowicie bezpieczny dla suczek i kotek karmiących.

Produkcja USA

Rozpuszczalny w wodzie żel. BARDZO WYDAJNY! Można uzyskać ok 1,5 lit. szamponiku !

Sposób użycia:

Wmasować szampon w wilgotną sierść omijając okolice oczu i uszu (w tych miejscach delikatnie użyj mokrej gąbki lub myjki/rękawicy kąpielowej), w kierunku od góry do dołu i w stronę ogona. Dokładnie wypłukać sierść chłodną, czystą wodą. Dla dokładniejszego umycia i poprawy zapachu czynności należy powtórzyć. Osuszyć sierść ręcznikiem, następnie użyć szczotki oraz grzebienia i dokładnie ją rozczesać.Dla dodatkowego wzmocnienia i odżywienia młodej sierści zastosuj odżywkę bez spłukiwania -Oatmeal Conditioning Spray-a efekt będzie jeszcze lepszy!

więcej informacji

http://johnpaulpet.c­om/

Kliknij aby powiększyć
Oprogramowanie sStore
Kontakt

KUBA +48 504 234 292

Dane do wpłaty

Artur Bucki ul.Graniczna 133c,32-087 Bibice

PKO SA 98 1240 4676 1111 0010 5982 2960

W tytule prosimy podać swoje dane i nr zamówienia.

Oprogramowanie sStore

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 98124046761111001059822960
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Płatność za pobraniem
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Sklep internetowy mancha.sklep2.pl, dostępny pod adresem http://mancha.sklep2.pl ,prowadzony jest przez firmę Artur Bucki, wpisaną przez Wójta gminy Zielonki do centralnej ewidencji działalności gospodarczej . Siedziba firmy znajduje się w Bibicach, ul.Graniczna 133c ,32-087 Zielonki. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 945-101-30-67, Regon: 120763185 6. Możliwe są następujące formy płatności: o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie. Dane do przelewu: Artur Bucki ul.Graniczna 133c,32-087 Bibice PKO SA 98 1240 4676 1111 0010 5982 2960 W tytule prosimy podać swoje dane i nr zamówienia. o Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru

kontakt

 • 504 234 292
  można dzwonić od rana do godzin wieczornych

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

adres do zwrotu:
 
2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie mancha.sklep2.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych naszego sklepu są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. 4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy faktury VAT. 5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich zazwyczaj w ciągu 1-3 dni. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku koszty dostawy 14. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Wzór-oswiadczenia-o-odstapieniu-od-umowy-zawartej-na-odleglosc. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić koszty. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta. 15.Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest pomocne w uwzględnieniu ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

reklamacje

8. Produkty są objęte 12 miesięczną gwarancją. Reklamowany produkt należy wysłać na własny koszt Pocztą Polską na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji produkt odsyłany jest do Klienta na nasz koszt. 9. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu, w przypadku niezgodności towaru z umową, zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/w ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie. 10. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową poprzez naprawę albo wymianę.Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy. 11. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia 12. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach. 13. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

pozostałe informacje

16. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu mancha.sklep2.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki. 17. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. 18. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie mancha.sklep2.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.