JOGA dla Twoich oczu (DVD+Tablice) - M. Schneider (6542566575)

zakończona
27,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Allegro MiniPaczka InPost 3,94 zł
  • List polecony priorytetowy 6,00 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
JOGA dla Twoich oczu (DVD+Tablice) - M. Schneider

Kontakt

Akasha sp. z o.o.

30-528 Kraków

Hetmańska 14

telefon: 694 227 016; 12 656 16 52

e-mail: dzial.handlowy@akash­a.com.pl

Wysyłka

PRZESYŁKA PRIORYTETOWA
Czas dostawy1-2 dni
List polecony: 6 zł
Paczka pocztowa: 13 zł

Paczka 24: 15,50 zł

Przesyłka pobraniowa: 19 zł

PRZESYŁKA KURIERSKA
Czas dostawy 1 dzień
Przesyłka kurierska: 18,50 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa: 25 zł

Dane do przelewu:

BZ WBK S.A.

15 1090 2053 0000 0001 1024 0638

Zestaw zawiera płytę DVD z filmem instruktażowym oraz 2 tablice do ćwiczeń.

Pełny program ćwiczeń wzroku zawarty na DVD. Wykorzystuj przerwy w pracy przy komputerze na ćwiczenia usprawniające widzenie!

Dwa składniki stresu wzrokowego - przedłużone i nie przerywane odpoczynkiem patrzenie na bliskie przedmioty oraz zadania o wysokim stopniu wymagań poznawczych - często występują razem w szkole i w pracy biurowej. Rozwój komputeryzacji dołączył się do problemu, powodując powtarzające się napięcie wzroku i ciała, nazywane syndromem komputerowego osłabienia wzroku.

Objawami są: zmęczenie oczu, ogólne zmęczenie, ból w szyi i w ramionach, "suche oczy" i trudności ze skupieniem uwagi. Sam ekran komputera powoduje zmęczenie wzroku. Ponieważ oko nie może określić ogniskowej długości pikseli, wpada w wizualną otchłań, w której mięsień rzęskowy nieustannie drży w bezskutecznym wysiłku. Oko poddane stresowi w warunkach tego syndromu rozwija miopię, a jeśli już wcześniej występowała to wada powiększa się.

Sporo naszych działań i reakcji - podobnie jak większość wspomnień - jest kierowanych przez obrazy w umyśle, włączając w to świadome i nieświadome wyobrażenia wydarzeń, które ukształtowały nasz emocjonalny wizerunek. Nasze oczy podlegają stresowi nawet, gdy postrzegamy wyłącznie "okiem umysłu".
Te wydarzenia rozgrywają się w mózgu, którego integralną częścią jest oko. Z tego powodu, a także dlatego, że korzystamy z oczu przy niemal wszystkich czynnościach, oczy reagują bardzo silnie na nasze myśli i emocje. Ponieważ pracują ciężko i bez przerwy, są także skrajnie wrażliwe na ból i zmęczenie.

Osłabienie wzroku pojawia się w wyniku złożonej interakcji ciała i umysłu. Dlatego przed rozpoczęciem pracy nad poprawą widzenia, winniśmy spojrzeć na to zadanie ze wszystkich stron. Również z tego powodu, w procesie poprawy wzroku odkrywamy dotyczące nas kwestie, których istnienia nigdy byśmy nie podejrzewali.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 15 1090 2053 0000 0001 1024 0638
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Przesyłka kurierska 18,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka24 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Sklep internetowy Akasha Oferujemy Ci inspirujące książki z dziedziny wizjonetyki, zdrowia,psychologii i wiedzy duchowej.Jeśli prowadzisz własny biznes, z pewnością docenisz oferowane przez nas książki z zakresu NLP, technik perswazji, zarządzania finansami, ludźmi i czasem. Pozycje te promujące rozwój osobisty przyczynią się do wzrostu efektywności Twojej i Twoich współpracowników. U nas znajdziesz także pomoce do treningu wzroku i rehabilitacji kręgosłupa, CD z muzyką relaksacyjną i filmy instruktażowe. Dla zdrowia, dla urody, szczypta magii - dla osłody! Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej niż w książkach? Zapraszamy na nasze szkolenia!

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. UWAGA: W przypadku błędów drukarskich czy niezauważonych uszkodzeń innego rodzaju, towar podlega wymianie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym a następnie odesłaniu go wraz z opisem uszkodzenia i dokumentem zakupu. Towar zostanie wymieniony na wolny od wad lub w przypadku braku innego egzemplarza - zostanie zwrócony koszt zakupu. Prosimy o zapoznanie się także z warunkami reklamacji i odstąpienia od umowy

reklamacje

Procedura reklamacji: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy/nabycia rzeczy mailem na adres: dzial.handlowy@akasha.com.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji (data zakupu), - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - paragon lub fakturę zakupu, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwróci się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 30 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: dzial.handlowy@akasha.com.pl lub przesyłając stosowne oświadczenie w formie pisemnej pocztą tradycyjną na adres siedziby firmy podany powyżej. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Akasha sp. z o.o. 30-528 Kraków, Hetmańska 14 Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Akasha sp. z o.o. 30-528 Kraków, Hetmańska 14 Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy , numer oferty Data zawarcia umowy to , data odbioru przedmiotów Imię i nazwisko Login Allegro . Adres Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Natomiast w przypadku uznania reklamacji wynikającej z niezgodności towaru z umową lub rękojmi, Sprzedawca pokrywa koszty przesyłki. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 12) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Sprzedający tj Akasha sp. z o.o. oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich

pozostałe informacje

konto: Bank Zachodni WBK S.A. 15 1090 2053 0000 0001 1024 0638