Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

JEZUS JEST BLISKO, JEZUS JEST BLISKO (7143107153)

zakończona
24,82 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Paczkomaty 24/7 9,00 zł
 • Przesyłka kurierska 11,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 14,70 zł
Zakupy od 350 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Rzeszów, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rok wydania (xxxx): 2014
 • okładka: miękka
 • kondycja: bez śladów używania

Opis

JEZUS JEST BLISKO

JEZUS JEST BLISKO

 • Wydawca: ESPRIT
 • Rok wydania: 2014
 • Oprawa: OPRAWA BROSZUROWA
 • Format: 120 x 180 mm
 • Ilość stron: 352
 • EAN: 9788364647123

Strzegę wszystkich, którzy Mnie miłują. Niech ta obietnica Mojej czujnej opieki będzie dla ciebie pociechą - zwłaszcza w ciężkich chwilach. Składam ci ją dlatego, że Mnie miłujesz. [...] Zapewniam cię, że Ja zawsze cię strzegę, jak pasterz swojej trzody. Czasem możesz się czuć samotny i bezbronny. By przegnać te uczucia, uwierz, że przy tobie jestem, i zacznij ze Mną rozmawiać - otwórz przede Mną serce. Opowiedz mi wszystko bez lęku, a silniej poczujesz Moją czujną, pełną miłości obecność. fragment Sarah Young napisała książkę Jezus jest blisko w bardzo trudnym dla siebie czasie. Słowa płynące z Pisma Świętego i obecność Jezusa każdego dnia dodawały jej jednak sił i nadziei. Autorka dzieli się z czytelnikami tym, co przekazał jej w modlitwie sam Bóg, i wierzy, że dzięki tym słowom będą mogli zawierzyć Mu całym sercem. W życiu każdego człowieka zdarzają się ciężkie chwile. Książka Jezus jest blisko powstała, by pomóc nam się z nimi uporać. Pełne pokoju i miłości słowa dodają odwagi i pomagają zabliźniać rany, nawet te chowane najgłębiej w sercu. Poprzez karty tej książki Syn Boży zapewnia nas, że czuwa, i wypełnia dobrem wszystkie chwile naszego życia, a to, co może nam się w danym momencie wydawać nieszczęściem, ostatecznie prowadzi do Boga i oddaje Mu chwałę. *** Książka autorki Jezus mówi do Ciebie, światowego fenomenu i bestselleru, który sprzedano w ponad 10 milionach egzemplarzy, a w samej Polsce w kilkudziesięciu tysiącach! Kolejny modlitewnik Sary Young, Jezus jest blisko, został ogłoszony chrześcijańską książką roku 2013 przez ECPA w Stanach Zjednoczonych!

Ważna informacja dla Wszystkich wybierających opcję ODBIÓR OSOBISTY !!!!!! Poinformujemy Państwa osobną wiadomością e-mailową, gdy zakupiony towar będzie gotowy do odbioru. Zwykle zajmuje nam to 2 do 3 dni roboczych :)

Automatyzacja aukcji wspierana przez ACERNUS - PROFESJONALNA OBSŁUGA AUKCJI NA ALLEGRO

[Kod oferty,139423,9788364647123,2018-01-19 19:00:03]

Dostawa i płatność
od 9,00 zł

Lokalizacja: Rzeszów, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u ibook_net_pl za co najmniej 350.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
11,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
14,70 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
3-4 dni robocze

Punkty odbioru

Księgarnie NOVA
Gałęzowskiego 6
35-959 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel.: 516-129-215

 • poniedziałek - piątek 08:30 - 17:00

wymagana przedpłata
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Księgarnie Nova Sp. Z o.o. Sp. K.
Boya Żeleńskiego 16
35-105 Rzeszów
Dodatkowe informacje

 

REKLAMACJE I GWARANCJE

Wszystkie    towary pochodzą z legalnego źródła,    są oryginalne i posiadają gwarancję jakości w przypadku udzielenia  jej   przez producenta.Klientowi przysługuje prawo do złożenia  reklamacji w   sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

 - wad fabrycznych
- uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu
- niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu

 W takim przypadku Klient powinien odesłać towar przesyłką pocztową pod adresem sklepu:

Księgarnie NOVA Sp. z o.o. Sp.k. Ul. Boya Żeleńskiego 16, 35-105 Rzeszów dopisek ALLEGRO. 

Do    odsyłanego towaru zaleca się dołączyć fakturę zakupową, druk   zamówienia  lub paragon w celu łatwiejszej identyfikacji reklamacji.   Sklep nie  przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 

Reklamacje    rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania    przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania    reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na    inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z    powodu wyczerpania zapasów towaru), sklep zwróci    Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w    sklepie towary do wyboru. Koszty związane z odesłaniem towaru    reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu    reklamacji.

Klient    ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od daty zakupu pod    warunkiem zawiadomienia KSIĘGARNIE NOVA o wadzie w ciągu dwóch    miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Księgarnie Nova Sp. z o.o. Sp. K.
Boya Żeleńskiego 16
35-105 Rzeszów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zgodnie   z  przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.   U. z  2014 r., poz. 827), Klient będący Konsumentem może odstąpić od   umowy w  terminie 14 dni od daty odebrania towaru i niezwłocznie, jednak   nie  później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od  umowy,   zwrócić zakupiony towar. Do zachowania tego terminu wystarczy   odesłanie  rzeczy przed jego upływem. W celach identyfikacyjnych do   zwracanego  towaru należy dołączyć numer zamówienia.

Zwracane   towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w  stanie   niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach  zwykłego   zarządu, tj. Konsument powinien postępować z towarem mając na  uwadze,   konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument  ponosi   odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem    korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia    charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Rezygnację należy zgłosić w siedzibie firmy poprzez przesłanie do nas pisma o odstąpieniu od umowy.   Po przesłaniu pisma powinni Państwo jak najszybciej przesłać na swój     koszt do siedziby naszej firmy towar będący przedmiotem umowy na  adres: 

KSIĘGARNIE NOVA Sp. z o. o. Sp.k. ul.Boya Żeleńskiego 16, 35-105 Rzeszów 

Nie    później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Klienta o    odstąpieniu od umowy Księgarnia zwraca Klientowi dokonane przez niego    płatności obejmujące cenę towaru oraz koszty wysyłki towaru do odbiorcy.

Jeżeli   przy składaniu zamówienia Klient wybrał sposób dostarczenia  rzeczy   inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez    Księgarnię, Księgarnia nie jest zobowiązana do zwrotu Klientowi    poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (tj. kosztów    przekraczających koszty najtańszego zwykłego sposobu dostarczenia).

Klient   płaci za odesłanie towaru do Księgarni. Klient ponosi  odpowiedzialność   za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem  korzystania z niego w   sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  charakteru, cech i   funkcjonowania towaru.

Odstąpienie    od umowy dotyczącej nagrań audialnych i wizualnych oraz programów    komputerowych jest możliwe, jeżeli nie zostało usunięte (otwarte)    oryginalne opakowanie towaru.

 Sklep  nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności  lub   jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez  Klienta   błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego  numeru   konta.

O sprzedającym
ibook_net_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

216

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Księgarnie Nova Sp z o.o.Sp.k.
Boya-Żeleńskiego 16
35-105 Rzeszów
REGON: 180441523
NIP: 813-358-87-23

Kontakt

 • 664******** (pokaż)
 • (17********** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Księgarnie Nova Sp. Z o.o. Sp. K.

ul. Boya Żeleńskiego 16

35-105 Rzeszów

Pozostałe informacje

Dziękujemy za zakupy i zapraszamy ponownie.


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy iż w jednostkowych przypadkach, z przyczyn niezależnych od sprzedającego, realizacja zamówienia może opóźnić się o 24h za co z góry przepraszamy.


ibook_net_pl

Wyświetlenia:1
Numer oferty:7143107153
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry