Jednostka Optymalizacji Napięcia JON VPhase VX1 (6541656375)

zakończona
2 499,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 30,00 zł
  • lokalizacja: Michałów-Grabina
  • stan: nowe
  • waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]
  • uszkodzony: nie
Jednostka Optymalizacji Napięcia
Zobacz nasze aukcje »

PRZESYŁKA

Towar wysyłamy za pośrednictwem:

REGULAMIN

1. Zamówienie

Prosimy przemysleć każdy zakup i uważnie przeczytać opisy aukcji informujemy że zdjęcia mogą niekiedy troszchę róznić sie na każdym monitorze chodzi tu szczególnie o nasycenie koloru, kontrast itp,na wpłatę czekamy do 7 dni roboczych, po czym sprawę kierujemy do zespolu allegro.

2. Wysyłka towaru

Przedmiot wysylamy najczesciej do 24h po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie jednak zastrzegamy sobie możliwość wysylki do 72h. W przypadku braku dostępności urządzeń w magazynie centralnym poinformujemy Państwa o terminie realizacji zamówienia.

3. Wymiany i zwroty

Wszelkie koszta zwiazane z wymianą bądź zwrotem towaru ponosi kupujący. Zwroty są możliwe jedynie na podstawie pisemnego wniosku kupującego. Towary zamówieniowe nie podlegają zwrotowi , w przypadku kiedy zaistnieje mozliwość zwrotu towaru sprzedający poiformuje kupującego o ewentualnych kosztach zwrotu towaru . Wymiany towaru można dokonywać tylko i wyłącznie na wniosek kupującego , który zostanie rozpatrzony w terminie do 14 dni Klient nie ma prawa dokonywać zwrotu towaru na koszt sprzedawcy. W przypadku przesłania przesyłki, wbrew powyższym postanowieniom regulaminu, na koszt odbiorcy, cena podlegająca zwrotowi na rzecz klienta, zostanie pomniejszona o zapłacone przez sprzedawcę koszty dostarczenia zwrotu. Przed odesłaniem przedmiotu proszę o kontakt. Gdy towar okaże się wadliwy klient ma prawo do wymiany towaru na inny pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Towar należy odesłać i dołączyc liścik z opisem reklamacji, podać swoje dane z allegro i nr konta do zwrotu gotówki. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.

KONTAKT

Jeśli mają Państwo pytania. Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel:

+48 22 519-73-01

JON VPhase VX1 - WYPRZEDAŻ

VPhase VX1 – to efektywne wykorzystanie napięcia, które gwarantuje obniżenie rachunków za energię elektryczną do 20%

OSZCZĘDZAJ ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ!

Optymalizacja napięcia jest nowoczesną technologią, którą sprawdzono w przemyśle, a teraz stosuje się również w gospodarstwach domowych i małych przedsiębiorstwach. VPhase VX1 jest jednym z najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie. VPhase VX1 pozwala obniżać i regulować wchodzące napięcie elektryczne do wielkości 220 V, dając właścicielom domów natychmiastową obniżkę kosztów energii elektrycznej i zmniejszenie przez to emisji CO2. Urządzenie musi być zainstalowane w domu przez wykwalifikowanego elektryka z uprawnieniami.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE W WALCE Z WYSOKIMI RACHUNKAMI!

CENA: 2 499 zł brutto

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Informacje o produkcie

Model JON VPhase VX1
VPhase VX1 wyjście Nominalne napięcie zasilania 230V (+/-10%)
Maksymalne napięcie zasilania 264V
VPhase VX1 wyjście – tryb pracy Pojedyncza faza 220V (+/-1.5%) (maks. 27V poniżej napięcia zasilania)
VPhase VX1 wyjście – tryb obejścia Wejście bezpośrednio połączone z wyjściem
VPhase VX1 maks. prąd 80A dla trybu pracy powyżej 4,5 kW
20A dla trybu pracy 2-4,5 kW
8A typowy tryb pracy (0-2 kW)

Jakie korzyści daje JON VPhase?

Ponad 90 procent gospodarstw domowych zużywa więcej energii elektrycznej niż faktycznie potrzebuje. Wynika to z prostego faktu, że napięcie prądu dostarczanego z publicznej sieci wynosi przeciętnie 240-245V, podczas gdy domowe urządzenia potrzebują jedynie zasilania o napięciu 220V. Stałe nadnapięcie nie tylko zwiększa koszty energii elektrycznej, lecz również niszczy elektryczny i przede wszystkim czuły elektroniczny sprzęt.

JON VPhase VX1 redukując napięcie do idealnego i stałego poziomu 220V:

  • Zmniejsza rachunki za energię elektryczną powyżej 10%. W przypadku konkretnych urządzeń redukcja zużycia i kosztów prądu wynosi: dla lodówek i zamrażarek – 17%, normalnych żarówek - 15%, żarówek ekologicznych – 10%, telefonów komórkowych – 44%. Spore oszczędności można osiągnąć podczas eksploatacji pralek, suszarek, zmywarek do naczyń, pieców elektrycznych, kuchenek mikrofalowych, komputerów oraz sprzętu audio-video.
  • Chroni przed awariami i przedłuża okres użytkowania urządzeń gospodarstwa domowego, sprzętu audio-video i elektroniki. Prawie wszystkie elektryczne i elektroniczne urządzenia fabrycznie zaprojektowano na zasilanie energią elektryczną o napięciu 220V. Tymczasem, w gospodarstwach domowych przeważnie pracują w nadnapięciu 240-245 V. JON VPhase utrzymując idealne parametry prądu, eliminuje niekorzystne efekty wahań napięcia, w tym również wibracje i zbędne ciepło, co ostatecznie przekłada się na dłuższy okres eksploatacji i mniejszą awaryjność użytkowego sprzętu.
  • Redukuje emisję gazów cieplarnianych (tak zwanego śladu węglowego), co jest oczywiście prostą konsekwencją zmniejszenia zużycia energii elektrycznej przez elektryczne i elektroniczne urządzenia używane w domu i przedsiębiorstwie.

Ogromne znacznie ma również fakt, że dzięki JON VPhase oszczędności kosztów energii elektrycznej, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i lepsze warunki pracy dla domowych urządzeń elektrycznych można osiągnąć bez konieczności zmiany stylu życia, kosztownych inwestycji lub żmudnych negocjacji z dostawcą prądu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje