JBL Ti5000 (6542338460)

zakończona
5 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • waga (z opakowaniem): 110.00 [kg]
  • marka: JBL

Kolumny z mojego systemu. Grały w pomieszczeniu 20mkw bez żadnych problemów, nie były przytłumione, nie brakowało im przestrzeni. Spokojnie poradzą sobie z pomieszczeniem 40mkw. W niemieckim czasopiśmie Stereoplay uzyskały najwyższą notę za brzmienie (AS1) w 1993 roku. Ocena ta jest całkowicie zasłużona. Przestrzeń, szczegółowość w całym zakresie pasma i wierność przekazu są uderzające. Z dowolnym wzmacniaczem Accuphase stworzą zestaw na lata.

Wizualnie w świetnym stanie. Posiadam oryginalne zworki i maskownice w stanie fabrycznym, bez zaciągnięć, czy dziur. Kolumny są doskonale wykonane i wykończone, stoją na gumowych nóżkach izolujących od podłoża. Posiadam wszystkie papiery do kolumn wraz z prospektami i wynikami testów wszystkich magazynów niemieckich.

Technicznie w idealnym stanie. Wszystkie zawieszenia i membrany oryginalne i w doskonałym stanie.

Kolumny grają tak jak wyglądają - potężnie, dynamicznie i z olbrzymim zapasem. Świetnie sprawdzą się w każdym repertuarze. Szczegółowość średnicy i góry są na najwyższym poziomie, a różnorodność basu naprawdę powala. Słowo hi-end nie jest tu na wyrost.

Zapraszam na odsłuch we Wrocławiu. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem przez allegro, albo telefonicznie: 668-38-1890

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje