Japonki z pianki klapki do pedicure 12 par HIT! (7016195305)

zakończona
6,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Pocztex Kurier48 12,00 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 20,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Śląsk, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis


Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1993 roku i zajmujemy się

zaopatrzeniem Gabinetów Kosmetycznych i SPA

w kosmetyki, preparaty i akcesoria kosmetyczne.

Bardzo proszę o zapoznanie się z informacjami zawartymi na Stronie o mnie oraz w Informacjach od sprzedającego, gdzie znajduje się regulamin sprzedaży - kupując na niniejszej aukcji Kupujący akceptuje regulamin.

Przedmiotem aukcji jest komplet 12 par japonek do pedicure wykonanych z cienkiej pianki.
Niezbędne w gabinetach kosmetycznych oraz SPA. Bardzo higieniczne.

Produkt profesjonalny.Towar jest nowy, oryginalnie zapakowany.


Wystawiamy faktury VAT!

Sprawdź naszą ofertę!
www_bellis_pl

Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Śląsk, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u www_bellis_pl za co najmniej 500,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Dodatkowe informacje

W razie pytań proszę o kontakt sklep@bellis.pl Odbiór osobisty w siedzibie Bellis, Siemianowice Śląskie, ul. Gansińca 5A

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Bellis B.H.
GANSIŃCA 5A
41-100 Siemianowice Śląskie
Dodatkowe informacje

1. Reklamacje z tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży: 

1.1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego osobą fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży są określone w szczególności w Kodeksie Cywilnym z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.). 

1.2. Zawiadomienia o niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży oraz zgłoszenia odpowiedniego żądania można dokonać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bellis@bellis.pl lub też pisemnie na adres: ul. Gansińca 5A, 41-100 Siemianowice Śląskie. Gdy jest to możliwe i niezbędne dla oceny niezgodności Produktu z umową należy go również dostarczyć na powyższy adres. Najlepiej w tym celu skorzystać z formularza reklamacyjnego (https://drive.google.com/a/gazeta.pl/file/d/0B1eztl3fLgcRbUp6NlVOcHNWWEU/view) 

1.3. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres, chyba że Klient poda inny sposób. 

1.4. W przypadku Produktów objętych również gwarancją Sprzedawca informuje, iż gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową. 


2. Reklamacje związane ze świadczeniem Usług Elektronicznych przez Usługodawcę oraz pozostałe reklamacje związane z działaniem Sklepu Internetowego:

2.1. Reklamacje związane ze świadczeniem Usług Elektronicznych za pośrednictwem Sklepu Internetowego oraz pozostałe reklamacje związane z działaniem Sklepu Internetowego Usługobiorca może składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bellis@bellis.pl lub też pisemnie na adres: ul. Gansińca 5A, 41-100 Siemianowice Śląskie. 

2.2. Zaleca się podanie w opisie reklamacji jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości oraz danych kontaktowych – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę. 

2.3. Rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Jeśli usługodawca nie rozpatrzy reklamacji w tym terminie uznana zostaje ona za zasadną. 

2.4. Odpowiedź Usługodawcy w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Usługobiorcę adres, chyba że Usługobiorca poda inny sposób. 

2.5. Każdy towar zakupiony w sklepie www.bellis.pl jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję. W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo: 

2.5.1. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny). Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego, w formie elektronicznej na adres e-mail bellis@bellis.pl lub w formie pisemnej na adres korespondencyjny Sklepu. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. 

2.5.2. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty wpłynięcia wniosku reklamacyjnego. Jeżeli w ciągu 14 dni Usługodawca nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał jego żądania za zasadne. W przypadku gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Sprzedawca. 

2.5.3. W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma także prawo skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją).

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Bellis Biuro Handlowe
GANSINCA 5A
41-100 Siemianowice Śląskie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru składając pisemne oświadczenie (https://drive.google.com/a/gazeta.pl/file/d/0Bxgey9ukZtr0YVZhMTJaaTNjOTQ/edit) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bellis@bellis.pl lub też pisemnie na adres: ul. Gansińca 5A, 41-100 Siemianowice Śląskie oraz dokonując zwrotu towaru na ww. adres. 

Równowartość zwróconego zamówienia otrzymuje Klient w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy przelewem na podany w pisemnym oświadczeniu rachunek bankowy. Koszty zwrotu przesyłki oraz ewentualną prowizję bankową ponosi Klient. 

Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem: 

1. Dodatkowych koszów poniesionych przez konsumenta w związku z wyborem sposobu dostarczenia towaru innym niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego 

2. Bezpośrednich kosztów zwrotu towaru (kosztów wysyłki towaru) 

3. Kosztów zwrotu rzeczy, jeżeli ze względu na swój charakter rzeczy te nie mogą zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą. 


Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by towar dotarł do Sprzedającego w stanie nie zniszczonym. Powyższe odnosi się wyłącznie do Klienta będącego konsumentem. W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma/przedsiębiorca prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje. Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

O sprzedającym
www_bellis_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

165

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 602 613 277
  • 606 493 683
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Hurtownia BELLIS jest obecna na polskim rynku od 1993 roku i zajmuje się zaopatrzeniem Gabinetów Kosmetycznych i SPA w kosmetyki, preparaty i akcesoria kosmetyczne. Organizujemy i współorganizujemy różnorakie szkolenia w zakresie kosmetyki.


Siedziba hurtowni:

GANSIŃCA 5A

41-100 Siemianowice Śląskie

tel. 322597520

Pozostałe informacje

Towar, który wystawiamy na naszych aukcjach odzwierciedla stan magazynowy, jednak z uwagi na sprzedaż takiego samego towaru zarówno stacjonarnie, jak i na łamach serwisu internetowego, zastrzegamy sobie prawo do nieznacznego opóźnienia wysyłki wynikłego z konieczności uzupełnienia stanów magazynowych. Standardowy termin wysyłki (czyli nadania przesyłki, a nie jej dostarczenie do adresata!) zamówienia wynosi do 10 dni roboczych (roboczych, tj. od poniedziałku do piątku).

O każdym opóźnieniu powiadamiamy!

Na wpłatę czekamy do 7 dni. Jeśli ten czas zostanie przekroczony, zamówienie zostanie anulowane i składamy wniosek o zwrot prowizji.

Jeśli wybrali Państwo wysyłkę za pobraniem (płatne przy odbiorze za zaliczeniem pocztowym), prosimy o informację.

Koszt wysyłki obejmuje cenę przesyłki i opakowania i wynosi 12 zł przy przedpłacie na konto lub 20 zł przy pobraniu (płatne przy odbiorze). Artykuły drobne wysyłamy na życzenie Kupującego listem - koszt dostawy i inne potrzebne informacje zawsze podane w cenniku przedmiotu (koszt takiej wysyłki  jest uzależniony od rozmiaru i ciężaru zamówienia). 


Warto pamiętać!

Koszt przesyłki to nie tylko opłata za usługę transportową, to  także koszt pakowania towaru.

Nie warto oszczędzać kilka złotych  i ryzykować uszkodzenie niesolidnie spakowanych zakupów w trakcie transportu. Obiecujemy spakować Twoje zakupy najlepiej jak potrafimy! :)


Wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (KURIER POCZTEX lub list) - zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski!


Odbiór osobisty, wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu, możliwy w siedzibie Bellis w Siemianowicach, ul. GANSIŃCA 5A  - w razie pytań proszę o kontakt.


Kupując przedmiot/produkt kolorowy- pamiętaj, że kolory rzeczywiste mogą nieznacznie odbiegać od widocznych na ekranie ze względu na indywidualne ustawienia monitorów!

Bellis nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania produktów profesjonalnych przez osoby nie będące profesjonalistami - tego typu zakupy robicie Państwo na własną odpowiedzialność. Niewłaściwe, nieumiejętne, niezgodne z przeznaczeniem użycie produktu przez Kupującego nie obciąża w żaden sposób Bellis!

Nie  prowadzimy poradnictwa -odpowiadamy na wszystkie pytania, ale nie prowadzimy kursów, szkoleń ani instruktaży drogą korespondencyjną.


Dane do przelewu:

Agnieszka Połońska-Ciesielka

ul. Piastowska 3/12

40-005 Katowice

Credit Agricole Bank

34 1940 1076 5485 6127 0000 0000Adres do korespondencji:

Bellis B.H.  

ul. Gansińca 5A

41-100 Siemianowice ŚląskieSpecjalista do spraw sprzedaży internetowej Bellis:

Agnieszka Połońska-Ciesielka 606 493 683Hurtownia Bellis:

32 259 75 20

602 613 277