JAK NOWY! APARAT PENTAX X-5 (6999896313)

zakończona

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT-marża
 • kolor: czarny
 • kolor obudowy: czarny
 • konstrukcja: ekran ruchomy
 • lampa błyskowa: wbudowana
 • makro: od 1 cm
 • obsługiwane karty pamięci: SD
 • rozdzielczość (Mpix): 16
 • rozmiar aparatu: duży
 • typ matrycy: CMOS
 • wielkość wyświetlacza: od 2.6 do 3 cali
 • zasilanie: bateryjne
 • informacje dodatkowe: wbudowana lampa błyskowa, nagrywanie filmów, tryb makro, akumulator/ładowarka w zestawie, karta pamięci w zestawie, ruchomy ekran LCD

opis

Bełchatów
Jana Henryka Dąbrowskiego 20C | tel. 44 6318787 | dabrowskiego20@loomb­ard.pl

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że wszelkie zapytania związane z aukcją, korespondencję, wpłaty, reklamacje etc. prosimy kierować i wyjaśniać za pośrednictwem punktu, który oferuje niniejszą aukcję czyli:
Bełchatów, Jana Henryka Dąbrowskiego 20C, 44 6318787, dabrowskiego20@loomb­ard.pl
PRZESYŁKI WYSYŁANE NA ADRES SIEDZIBY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE I ODSYŁANE NA KOSZT KLIENTA.

JAK NOWY! APARAT PENTAX X-5! GWARANCJA NISKIEJ CENY !


WITAM!

DZIŚ W OFERCIE
APARAT PENTAX X-5

Stan techniczny - sprawny
Stan wizualny - idealny
Sprzęt jest jak nowy! Mało używany
Przebieg to niecałe 400 klatek!

Najważniejsze parametry
Producent Pentax
Rodzaj aparatu ultra zoom
Liczba pikseli 16,0 mln pikseli
Ekran (cale) 3,0
Zoom optyczny 26,0
Kolor czarny
Rodzaj matrycy 1/2.33 CMOS BSI
Zoom cyfrowy 7,2
Stabilizacja obrazu jest
Rodzaj pamięci Secure Digital, SDHC, SDXC
Rozdzielczość filmów 1920x1080
Zasilanie 4xAA
Waga 598 g

W ZESTAWIE:
- aparat
- karta pamięci 4 GB
- 4 x baterie AA
- krótki pasek + mocowanie
- dokumenty
- pudełko

Nr kat: 170821004

! Wysyłka organizowana jest w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie firmowym !


! UWAGA !


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
- mailowy: alleloombard428@loombard.pl
- telefoniczny: 44/631-87-87
- gadu-gadu: 49996174

TOWAR WYSYŁAMY W CIĄGU 24H OD ZAKSIĘGOWANIA SIĘ WPŁATY NA FIRMOWYM KONCIE BANKOWYM (PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK).
W wyjątkowych sytuacjach wysyłka może się opóźnić.
Mail informacyjny o zgromadzonych środkach na koncie PayU nie jest brany pod uwagę, tylko zaksięgowanie środków na koncie bankowym!

Nie wysyłamy za pobraniem. Tylko płatność z góry.
PRZESYŁKI DOSTARCZAMY ZA POŚREDNICTWEM KURIERA POCZTY POLSKIEJ.
Prosimy również o sprawdzenie zakupionych przedmiotów w obecności kuriera POCZTEX24, gdyż za usterki powstałe podczas transportu nie odpowiadamy.W przypadku stwierdzenia mechanicznego uszkodzenia przedmiotu, prosimy o spisanie protokołu szkody z kurierem. Protokół ten, jest podstawą uwzględnienia reklamacji!

Kupujący ma 7 dni na dokonanie płatności, w przeciwnym razie umowę uważa się za unieważnioną.
Sposób dostawy "odbiór osobisty" traktowany jest jako rezerwacja towaru i nie podlega regulacjom prawnym zawarcia umowy na odległość.

- wystawiamy fakturę VAT marża,
- przesyłkę realizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty,
- przy jednorazowym zakupie większej ilości przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz,
- możliwy odbiór osobisty,
- nie wysyłamy za pobraniem.

PŁATNOŚĆ

Nr konta bankowego:
42 1090 2398 0000 0001 1918 6509

lub:
- płatność przy odbiorze osobistym w punkcie sprzedaży
- nie wysyłamy za pobraniem

Bełchatów

Jana Henryka Dąbrowskiego 20C | tel. 44 6318787 | dabrowskiego20@loomb­ard.pl

WYSYŁKA

Przesyłkę wysyłamy
w ciągu 24h
w dni robocze od daty
zaksięgowania wpłaty
na naszym koncie.
Nie wysyłamy
ZA POBRANIEM!!!
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Bełchatów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Loombard
Dąbrowskiego 20 C
97-40 Bełchatów
woj. łódzkie

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 21:00
 • sobota - niedziela 08:00 - 20:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT-marża
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 

Szanowni Państwo,


Szablon na powyższej stronie aukcji „uniemożliwia wybór” okresu minimalnego na poziomie poniżej 1 miesiąca co jest niezgodne z Nasza polityką. Dlatego należy zignorować powyższe szablonowe oznaczenie okresu 1 miesiąca gwarancji. 


Warunki Gwarancji opisane są niniejszym tekstem poniżej.

W związku z prowadzoną przez nas działalnością polegającą na skupie i sprzedaży towarów używanych, na oferowany przez nas produkty udzielamy 24 godzinnej gwarancji rozruchowej. 

Gwarancja ta rozpoczyna się od chwili odebrania zakupionego produktu od kuriera lub z punktu sprzedaży.

Stosując takie rozwiązanie chcemy dać naszemu klientowi możliwość dokładnego, bardzo wnikliwego i skutecznego sprawdzenia zakupionego produktu. Gwarancja ta nie wyklucza możliwości jakie wynikają z przepisów kodeksu cywilnego mówiących o ewentualności odstąpienia od umowy w ramach dokonanych zakupów na odległość.

Zakupiony przez Państwa produkt jest w stanie opisanym w aukcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed licytacją lub zakupem skontaktować się z punktem sprzedaży.

Należy pamiętać, że sprzedawca nie odpowiada za wady rzeczy używanej wynikające z normalnego korzystania z niej.  Takie zużycie nie jest wadą, a w konsekwencji nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń z tytułu rękojmi.

Rękojmia związana ze sprzedawanym produktem chroni ten produkt w zakresie odpowiedzialności za wady prawne oraz wady związane z określoną funkcjonalnością sprzedawanego produktu, której nie można ocenić w chwili sprzedaży lub przy jego użytkowaniu.

Okres trwania rękojmi ze względu iż sprzedaż dotyczy towarów używanych ograniczona została do 1 roku i całkowicie wyłączona w stosunku do przedsiębiorców.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

JACK JACEK CHARKOWSKI
DĄBROWSKIEGO 20C
97-400 BEŁCHATÓW
Dodatkowe informacje

 Szanowni Państwo dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad.   Nasza firma w swojej ofercie sprzedaje jednakże tylko produkty używane. Produkty mogą wyglądać jak nowe jak również mogą nosić ślady użytkowania.   Należy pamiętać, że sprzedawca nie odpowiada za wady rzeczy używanej wynikające z normalnego korzystania z niej. Takie zużycie nie jest wadą, a w konsekwencji nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń z tytułu rękojmi. Jeśli jednak zakupiona rzecz używana posiada wady, które nie wynikają z prawidłowej eksploatacji, wówczas Kupującemu przysługują uprawnienia wynikające z tytułu rękojmi regulowanej przepisami Kodeksu Cywilnego. Okres trwania rękojmi ze względu iż sprzedaż dotyczy towarów używanych ograniczona została do 1 roku i całkowicie wyłączona w stosunku do przedsiębiorców. Jak złożyć  reklamację?:  - pisząc na adres email punktu sprzedaży lub   - w formie pisemnej kierując reklamację na adres punktu sprzedaży.

Poprawnie składana reklamacja, powinna zawierać co najmniej:    - imię i nazwisko oraz adres,   - numer oferty na Allegro   - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  - przedmiot reklamacji oraz powód i wskazanie żądania.   Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca może zwrócić się o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.   Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Okres oczekiwania na uzupełnienie danych wstrzymuje bieg 14 dniowego terminu na rozpatrzenie reklamacji. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.   W związku z prowadzoną przez nas działalnością polegającą na skupie i sprzedaży towarów używanych, na oferowany przez nas produkty udzielamy 24 godzinnej gwarancji rozruchowej.   Gwarancja ta rozpoczyna się od chwili odebrania zakupionego produktu od kuriera lub z punktu sprzedaży. Stosując takie rozwiązanie chcemy dać naszemu klientowi możliwość dokładnego, bardzo wnikliwego i skutecznego sprawdzenia zakupionego produktu. Gwarancja ta nie wyklucza możliwości jakie wynikają z przepisów kodeksu cywilnego mówiących o ewentualności odstąpienia od umowy w ramach dokonanych zakupów na odległość. Zakupiony przez Państwa produkt jest w stanie opisanym w aukcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed licytacją lub zakupem skontaktować się z punktem sprzedaży. Rękojmia związana ze sprzedawanym produktem chroni ten produkt w zakresie odpowiedzialności za wady prawne oraz wady związane z określoną funkcjonalnością sprzedawanego produktu, której nie można ocenić w chwili sprzedaży lub przy jego użytkowaniu. Uwaga! Należy zadbać o bezpieczne zapakowanie produktu, tak aby dotarł do Sprzedawcy nieuszkodzony. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

JACK JACEK CHARKOWSKI
DĄBROWSKIEGO 20C
97-400 BEŁCHATÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Konsument może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu.    Aby to zrobić, konieczne jest poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu oraz odesłanie towaru w ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia. Sprzedający w tym samym czasie zwróci wpłaconą kwotę (cena przedmiotu + koszt wysyłki), jednakże zastrzega się możliwość wstrzymania się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.   Koszty zwrotu towaru przez Kupującego nie są zwracane przez Sprzedawcę. Koszty zakupu zwracane są do wysokości najtańszego sposobu dostarczenia przedmiotu oferowanego przez sprzedającego – w przypadku wyboru sposób dostarczenia przedmiotu inny, niż najtańszy oferowany przez sprzedającego, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Kupującego dodatkowych kosztów. Towar powinien być  odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie. 

O sprzedającym
alleloombard428
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

80

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 446318787
poniedziałek - niedziela
09:00 - 22:00

Informacje o sprzedającym

JACK JACEK CHARKOWSKI

UL. DĄBROWSKIEGO 20C

97-400 BEŁCHATÓW

Pozostałe informacje

REGULAMIN AUKCJI: 1. Przedmioty sprzedawane przez nasza firmę opisujemy na podstawie stanu faktycznego przedmiotu. W ofertach zamieszczamy rzeczywiste zdjęcia przedmiotów licytowanych. 2. Prosimy o uważne czytanie opisów aukcji. Jeżeli napisane jest, że przedmiotem licytacji jest np. telefon, to znaczy, że jest to sam telefon, każda dodatkowa rzecz jaką dajemy do przedmiotu, wymieniona jest w opisie aukcji. 3. Wysyłki realizujemy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex. 4. Wysyłki realizujemy tylko i wyłącznie po fizycznym zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie bankowym! Nie po otrzymaniu informacji od PayU! 5. Prosimy o przemyślane zakupy. Zwroty uznawane są tylko i wyłącznie po wykryciu wady technicznej a nie w przypadku niespełnienia oczekiwań pod względem wizualnym, kolorystycznym itp. 6. Zwroty przyjmowane są tylko za wcześniejszym ustaleniem i podaniem przyczyny zwrotu mailowo lub telefonicznie. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem! 7. Nie odpowiadamy za uszkodzenia fizyczne wynikające z zaniedbań firmy kurierskiej!! Jakiekolwiek uwagi związane ze stanem przesyłki proszę zgłaszać kurierowi przy odbiorze. 8. Nie wysyłamy paczek za pobraniem. W przypadku zwrotu towaru nie zwracamy kosztów transportu. 9. Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego towaru. 10. Paczkę wysyłamy do 3 dni roboczych od daty zaksięgowania należności na koncie. Najczęściej jednak tego samego dnia. 11. W przypadku wysyłki na inne dane niż te podane na Allegro prosimy o wcześniejszą informację drogą emailową. 12. Na zakupiony towar wystawiamy fakturę Vat Marża. 13. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy. Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 22:00, więc na bieżąco w miarę możliwości odpowiemy na wszelkie pytania. 14. PRZED DOKONANIEM ZAKUPU PROSIMY O KONTAKT w celu sprawdzenia dostępności towaru. Zapraszamy również na stronę: www.loombard.pl