iRobot ROOMBA s 5xx/6xx/7xx Boczna szczotka 3-arm (6541101826)

zakończona
6,49 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 5,50 zł
 • List polecony priorytetowy 7,00 zł
 • lokalizacja: Jarosław
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

Witam

Dziś na sprzedaż

Boczna szczotka 3-arm do iRobot Roomba

Serii 5xx 6xx 7xx

NAJTANIEJ NA ALLEGRO !!!!

Zestaw 100% nowy !

Specyfikacja;
Szczotka utrzymuje skuteczność sprzątania w iRobot Roomba.
Aby uzyskać najlepsze wyniki, szczotkę należy wymieniać co 2 - 3 miesiące.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
przybliżony czas realizacji: 4 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

 • 661-527-099
  Bardziej preferujemy kontakt meilowy. Wtedy jesteśmy o wiele skuteczniejszy
 • arek05123@interia.pl
  Można się spodziewać od nas odpowiedzi na wiadomości e-mailem w ciągu 12 godzin, zwykle nawet mniej!

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

adres do zwrotu:
Arkadiusz Olejarz
Batalionów Chłopskich 27e
37-500 Jarosław
Polska
 
Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni – z wyjątkiem sytuacji,o których mowa w art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. W przypadku zwrotu towaru, Kupujący jest zobowiązany odesłać towar na swój koszt, w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu, na adres wskazany przez Sprzedającego, po wcześniejszym kontakcie.

reklamacje

REKLAMACJE I ZWROTY Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych Praw Konsumentów z dnia 2 marca 2000r, kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania. Prawo to przysługuje kupującym przedmiot w opcji KUP TERAZ, natomiast przepisów powyższej ustawy nie stosuje się do przedmiotów zakupionych w drodze LICYTACJI (Art. 16.1 pkt 10).Jeżeli okaże się, że zakupiony przez Państwa towar posiada wady nie wymienione w opisie przedmiotu czy nie widoczne za zdjęciach lub w opisie wystąpiła pomyłka oczywiście uznajemy reklamacje za zasadną. Prosimy o pilny kontakt i jak najszybsze przesłanie reklamowanego towaru.W przypadku uzasadnionej reklamacji, kwota za zakup zostanie zwrócona na podany numer bankowy. PROSZĘ O ROZWAŻNE ZAKUPY.

pozostałe informacje

TOWAR Wszystkie zdjęcia i opisy są mojego autorstwa i przedstawiają sprzedawany towarIch stan jest dokładnie opisany w opisie PŁATNOŚĆ Dane potrzebne do zrealizowania transakcji otrzymacie Państwo w automatycznym e-mailu potwierdzającym transakcje.W tytule przelewu należy umieścić nick allegro i numer aukcji.Należność proszę uregulować do 7 dni od daty zakupu. Jeżeli z różnych przyczyn nie mogą Państwo uregulować należności w tym terminie, proszę o informację.Jeżeli kupujący nie nawiąże ze mną kontaktu, po 7 dniach występuję o zwrot prowizji do ''allegro''. WYSYŁKA Towary wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej od poniedziałku do piątku, najpóźniej w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu wpłaty.Kupując na kilku moich aukcjach za wysyłkę zapłacisz tylko raz.Nie wysyłamy towaru za granice.