IRIGASIN 12saszetek + irygator FLORA (6541636576)

zakończona
17,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 4,50 zł
 • List polecony priorytetowy 6,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy powyżej 300 zł
 • lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
 • czas wysyłki: do 3 dni
adres Apteka "Flora" mgr farm. Jacek Cieciura ul.Słowackiego 22 97-200 Tomaszów Maz.
telefon firmowy 44 725 18 54

Koszty przesyłki w cenniku dostawy

Koszty przesyłki w cenniku dostawy

Odbiór osobisty 0zł
Pozostałe informacje

UWAGA WAŻNE !!!


W przypadku swierdzenia przy odbiorze przesyłki jej uszkodzenia należy spisać przy listonoszu/kurierze protokół szkody który będzie podstawą do uznania reklamacji . Bez protokołu reklamacje nie będą uwzględniane. Koszty odesłania reklamowanego produktu ponosi kupujący.W przypadku reklamacji towar należy wysłać w pełni kompletny (wszystkie elementy) w oryginalnym opakowaniu wraz z dokumentem zakupu (paragon lub faktura).

m-Bank

66 1140 2004 0000 3302 7326 9562
Pozostałe informacje

Dane do przelewu

Apteka "Flora"

ul. Słowackiego 22

97-200 Tomaszów Maz

tytułem - nr aukcji i nick z allegro

ODBIÓR OSOBISTY

Możliwy w siedzibie:

Apteki "Flora"

ul. Słowackiego 22

97-200 Tomaszów Maz.

czynna od pn-pt 8-21 sob 8-15

IRIGASIN ZESTAW DO PŁUKANIA NOSA I ZATOK irygator+12 saszetek

Data ważności: 30.06.2017

Wskazania:

- ostre lub przewlekłe zapalenie zatok przynosowych,
- nieżyt nosa w przebiegu infekcji lub alergii,
- przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok,
- po ekspozycji na wysokie stężenie pyłu w powietrzu,
- profilaktycznie dla utrzymania prawidłowej higieny nosa i zatok.

Właściwości:

Irigasin umożliwia przygotowanie zarówno roztworu izotonicznego, jak i hipertonicznego, w zależności od potrzeb pacjenta. Hipertoniczny roztwór chlorku sodu poza działaniem oczyszczającym, ze względu na większe stężenie substancji czynnej, wykazuje właściwości osmotyczne, dzięki którym zmniejsza obrzęk śluzówki.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 4 roku życia:
Płukanie nosa i zatok należy wykonywać 1-2 razy dziennie lub według zaleceń lekarza. Dzieci mogą stosować wyrób jedynie pod kontrolą osoby dorosłej. W celu przygotowania roztworu izotonicznego do butelki należy wsypać 1 sasz. proszku a następnie uzupełnić ją do zaznaczonej linii 240 ml, przegotowaną, ostudzoną wodą.
W celu przygotowania roztworu hipertonicznego do butelki należy wsypać 2 sasz. proszku a następnie uzupełnić ją do zaznaczonej linii 240 ml, przegotowaną, ostudzoną wodą.
Do płukania należy używać wyłącznie butelki dostępnej z zestawie do płukania nosa i zatok. Do każdego płukania stosować świeżo przygotowany roztwór.

Skład:

Chlorek sodu

Opakowanie: Irygator butelka + 12 saszetek
Flora97200 - Apteka "Flora"
© UltraPanel
GCS-AP1-R
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Flora97200 za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 66 1140 2004 0000 3302 7326 9562
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
Przesyłka kurierska 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 7
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List polecony ekonomiczny 4,50 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 7
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Pocztex Kurier48 9,99 zł
kolejna sztuka: 0,20 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,20 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Zamówienia realizowane przez serwis obsługuje : Apteka „Flora" mgr farm. Jacek Cieciura ul. Słowackiego 22 97-200 Tomaszów Mazowiecki

kontakt

 • 44 777 50 01
  infolinia apteki internetowej czynna: poniedziałek-piątek od 7:00 do 15:00
 • 44 725 18 54
  apteka czynna: poniedziałek - piątek od 7:00 do 22:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Kupujący, który zawarł umowę, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy (art. 34 ust. 2 w zw. Z art. 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta). Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę, nie jest on zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (art. 33 powyższej ustawy). Kupujący może odstąpić od umowy, składając Aptece oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Może zrobić to telefonicznie pod nr 44 725 18 54 (lub faksem) lub poprzez email admin@aptekaflora.pl Apteka jest zobowiązana przesłać Kupującemu potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Umowę taką uważa się za niezawartą. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć wg wzoru: [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Zwrot płatności dokonywany jest przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że strony porozumiały się co do innego sposobu, który nie wiąże się dla Kupującego z żadnymi kosztami. Prawo do zwrotu zakupionego towaru przysługuje również jeżeli produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi lub jest niepełnowartościowy z winy Apteki. Jeżeli jednak przesyłka została uszkodzona w transporcie, Kupujący jest zobowiązany do spisania protokołu szkody przy listonoszu/kurierze wraz z informacją w jaki sposób paczka była zabezpieczona, co zostało uszkodzone. Tylko taki dokument umożliwia reklamację przesyłki uszkodzonej w transporcie. Dlatego prosimy Państwa o dokładne sprawdzanie przesyłki w obecności kuriera lub listonosza.

reklamacje

W razie problemów i uwag dotyczących przesyłki, czy produktu, prosimy o wstrzymanie się z wystawieniem komentarza i kontakt z nami. Postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie problemu. Reklamacje będą uwzględniane w przypadku gdy: * otrzymany towar jest niezgodny z opisem aukcji, * towar jest zniszczony lub niepełnowartościowy z winy Apteki, * towar został zniszczony lub zaginął podczas transportu w oparciu o spisany przez kupującego protokół szkody.

pozostałe informacje

Jesteśmy aptekami z długoletnim doświadczeniem oraz z silną i renomowaną pozycją na rynku. Właścicielami aptek są magistrowie farmacji. Od 17 lat niezmiennie staramy się zapewnić naszym pacjentom usługi farmaceutyczne o jak najwyższej jakości, a więc: fachową pomoc, doradztwo, opiekę farmaceutyczną, ciągle poszerzający się asortyment w atrakcyjnych cenach, często niższych niż w innych aptekach. Nasze apteki: „Flora” - Tomaszów Maz. ul. Słowackiego 22 „Flora II” - Tomaszów Maz. ul. Słowackiego 8/10 "Flora III" - Tomaszów Maz. ul. Ostrowskiego 12 Apteka internetowa jak i nasze oferty w serwisie Allegro mają za zadanie umożliwić Państwu zakupy bez wychodzenia z domu, a także dostęp do jeszcze szerszej gamy produktów, nowości, promocji, zestawów w jak najbardziej korzystnych cenach. Jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim Państwu : - Atrakcyjne, konkurencyjne ceny i często niższe niż w innych aptekach; - Najwyższą jakość oferowanych produktów; - Szeroki asortyment leków bez recepty, suplementów diety, kosmetyków, materiałów i sprzętu medycznego; - Zakupy bez wychodzenia z domu i oczekiwania w kolejce, a tym samym oszczędność Państwa czasu; - Bezpieczeństwo i dyskrecję; - Fachową pomoc i poradę farmaceutyczną. Dostarczymy zakupione przez Państwa Produkty: - w jak najkrótszym czasie, - w dobrze zabezpieczonym , dyskretnym opakowaniu, - z paragonem lub fakturą na życzenie, - z odpowiednio długą datą ważności produktów. Czas realizacji zamówienia jest określony na aukcjach, jednak z reguły przesyłki wysyłamy tego samego lub następnego dnia roboczego od wpłaty. Reszta zależy od poczty / kuriera. Z doświadczenia jednak wiemy że w 90% przypadków: - przesyłka polecona priorytetowa dochodzi kolejnego dnia po nadaniu, - przesyłka polecona ekonomiczna - po dwóch dniach od nadania, - przesyłka kurierska - kolejnego dnia po nadaniu. Przesyłki kurierskie (pobraniowe i zwykłe) nadajemy w opcji "standard" czyli nie dochodzą w weekendy, podobnie jak poczta. Przesyłki pocztowe wysyłamy tylko z opcją "polecony", gdyż są one rejestrowane na poczcie (otrzymują nr nadania). W razie kłopotów jest możliwe śledzenie przesyłki / reklamowanie zagubienia, co nie jest możliwe w przypadku zwykłego listu. Uwaga: W przypadku zamówień łączonych (z kilku naszych aukcji jednocześnie) masa produktów z reguły przekracza dopuszczalną masę listu poleconego - takie zamówienia wysyłamy wyłącznie kurierem (reg. pkt. 19). Należy zwrócić na to uwagę przy wyborze sposobu dostawy/płatności, gdyż serwis Allegro często mimo wszystko umożliwia opcję listu (brany pod uwagę jest tylko limit sztuk z 1 aukcji, a nie łączna ilość sztuk, jak być powinno). Dlatego jeśli w takim przypadku zostanie wybrany list, a w szczególności, jeśli łączna masa produktów przekroczy dopuszczalną dla przesyłki poleconej, będziemy prosić o dopłatę do przesyłki kurierskiej. Udział w aukcji oznacza akceptację naszego regulaminu : 1. Przed dokonaniem zakupu prosimy o dokładne przemyślenie decyzji, żeby aukcja nie musiała być wycofywana, 2.Po zakończeniu aukcji należy wypełnić formularz opcji dostawy - podanie adresu i formy wysyłki (jeżeli adres wysyłki jest inny niż podany w allegro zmiany można dokonać tylko poprzez formularz opcji dostawy). 3. Nie bierzemy odpowiedzialności za zmianę adresu dokonaną w inny sposób niż poprzez formularz opcji dostawy. 4. Nie akceptujemy zmian dokonanych drogą mailową i adresów z przelewu bankowego. 5. Błędnie wypełniony formularz opcji dostawy może spowodować brak wysyłki przedmiotu. 6. Przy dokonywaniu przelewu proszę o uwzględnienie kwoty wysyłki (chyba, że wybrano inną formę przesyłki/odbioru) w tytule przelewu prosimy podać swój nick z Allegro oraz numer aukcji 7. Jeżeli przesyłka ma zostać wysłana za pobraniem również należy zaznaczyć to w formularzu opcji dostawy 8. Wybór przesyłki z płatnością przy odbiorze oznacza zgodę na pokrycie kosztów przesyłki za pobraniem. Wyjątkiem od tej reguły jest odbiór osobisty zakupionego przedmiotu. 9.Paczki za pobraniem wysyłamy do użytkowników posiadających powyżej 5 pozytywnych komentarzy. 10. Jeżeli wpłata za wysyłkę nie pokrywa w całości kosztów wysyłki paczka nie zostanie wysłana. 11.Korzystając z opcji Płacę z Allegro zazwyczaj potwierdzenie wpłaty otrzymujemy od razu po jej dokonaniu przez Państwa 12.Każdy zakup na naszych aukcjach dokumentowany jest paragonem lub na życzenie klienta fakturą VAT. 13. W przypadku, gdy zamiast paragonu ma zostać dołączona faktura, prosimy o dokładne dane łącznie z numerem NIP. 14.Komentarz wystawiamy po otrzymaniu komentarza od Osoby kupującej. 15. Przesyłka: Paczki wysyłane są codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku maksymalnie w ciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty na konto lub od momentu zakupu w przypadku wysyłki za pobraniem. W wyjątkowych sytuacjach (zdarzenia losowe, awarie allegro, banków, etc.) - wysyłka może się opóźnić do 7 dni roboczych. 16.Jeśli aukcja przewiduje przesyłkę gratis 0,00 ZŁ dotyczy to tylko tej konkretnej aukcji. 17. Zakupy z jednego konta są wysyłane jedną przesyłką. 18. Nie wysyłamy zakupów za granicę. 19. Dokonując zakupu kilku sztuk przedmiotu jednocześnie, za dostawę płaci się tylko RAZ, zgodnie z cennikiem, limitem sztuk i dopłatą za kolejne sztuki. Jeżeli zamówienie obejmuje produkty z różnych aukcji - wysyłamy wyłącznie przesyłką kurierska! 20. W razie problemów i uwag dotyczących przesyłki, czy produktu, prosimy o wstrzymanie się z wystawieniem komentarza i kontakt z Nami. 21. W przypadku odbioru osobistego w aptece: W chwili, gdy zamówienie zostanie skompletowane i będzie gotowe do odbioru wyślemy mailem stosowną informację, ( aby uniknąć sytuacji, kiedy Klient pojawi się w aptece, w czasie gdy zamówienie jeszcze nie jest gotowe do odbioru ). 22. Po zakończonej transakcji prosimy o wystawienie komentarza. 23. Po zaksięgowaniu pieniędzy nie ma możliwości dołożenia produktów do pakowanej już przesyłki! 24.Na wpłatę czekamy 7 dni od dokonania zakupu. Po tym czasie następuje złożenie wniosku do Allegro o zwrócenie kosztów prowizji. 25.Wpłaty prosimy kierować na konto: Apteka „Flora” mgr farm. Jacek Cieciura ul. Słowackiego 22 97-200 Tomaszów Maz. mBank nr rachunku - 66 1140 2004 0000 3302 7326 9562 - w tytule przelewu prosimy podać swój nick z Allegro oraz numer aukcji.