*IPHONE 6 WYŚWIETLACZ + DOTYK WYMIANA GDYNIA (6542322966)

zakończona
333,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • marka: Apple

Tel. stac. 58 625 70 20

Tel. kom 506 66 22 30

Gadu Gadu 10 20 30 75


81-363 GDYNIA

ul. STAROWIEJSKA 19ODBIÓR OSOBISTY 0 PLN
PREFEROWANY

konto: mBank 11 1140 2004 0000 3602 4603 4842

REAL FOTO

STAN

NOWY

DOSTĘPNE KOLORY BIAŁY, CZARNY
ODBIÓR OSOBISTY
FAKTURA VAT-23%/ PARAGON TAK

CENA

333 PLN

REAL FOTO

użytkownika
GDYNIA
ul. STAROWIEJSKA 19
JAK DO NAS DOJECHAĆ!


płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Data rozpoczęcia wykonywania działalności : 20-09-2004

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwrot towaru: 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni. Termin czternastodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem lub załączyć je do paczki ze zwracanym towarem. 2. Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania, musi być w stanie niezmienionym. 3. Zwrot towaru powinien nastąpić w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. 4. Zwracany towar prosimy dobrze zabezpieczyć aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu co może uniemożliwić jego zwrot. 5. Do zwracanego towaru prosimy dołączyć oryginalny dowód zakupu, który Państwo otrzymali wraz z zamówieniem. 6. Przesyłki zwrotne prosimy wysyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej j na adres: Serwis GSM Andrzej Rybicki, Starowiejska 19 , 81-363 Gdynia. 7. Koszt zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. WZÓR ODSTĄPIENIA OD UMOWY: ...................dn................. OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ PRZEZ ALLEGRO (Dane sprzedającego) .............................................. .............................................. .............................................. Ja.......................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy zakupu następującej/ych rzeczy w stanie niezmienionym: ....................................................................................................................................... ....................................................................................................................................... Numer oferty.................................................................................................................... Data zawarcia umowy...................................Data odbioru................................................. Imię i nazwisko................................................................................................................ Login Allegro................................................................................................................... Adres............................................................................................................................. ..................................................................................................................................... Proszę o przesłanie zwrotu na konto nr............................................................................. Do zwracanego towaru dołączam oryginał paragonu/faktury ........................................... podpis konsumenta

reklamacje

Reklamacja: 1. Każdy zakupiony w naszym sklepie produkt podlega gwarancji. Dokładamy wszelkich starań by sprzedawane produkty były zgodne z opisem przedstawionym na stronie aukcji, jednak nawet najlepszym mogą zdarzyć się pomyłki. W takiej sytuacji prosimy o nie wystawianie z góry negatywnego komentarza. Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, a postaramy się rozwiązać jak najlepiej nieporozumienie. 2. Gwarancja jest udzielana na podstawie dołączonego dowodu sprzedaży oraz nienaruszonej plomby gwarancyjnej. 3. Reklamacja rozpatrywana jest najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. 4. Do reklamowanego sprzętu prosimy o dołączenie oryginału paragonu lub faktury zakupu oraz opisu usterki. 5. Gwarancja nie obejmuje usterek mechanicznych, których przyczyną jest niewłaściwe użytkowanie zakupionego produktu lub nie prawidłowego montażu. 6. Staramy się rozwiązywać sprawy reklamacyjne jak najszybciej i na korzyść naszego klienta. 7. Przesyłki reklamacyjne prosimy wysyłać tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej. Za paczki pocztowe oraz kurierskie nie zwracamy pieniędzy. 8. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. 9. Reklamowany towar prosimy dobrze zabezpieczyć aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu co może uniemożliwić pozytywne rozpatrzenie reklamacji. 10. Reklamowany towar prosimy odsyłać na adres : Serwis GSM Andrzej Rybicki, Starowiejska 19 , 81-363 Gdynia.

pozostałe informacje

Ogólny regulamin aukcji: 1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.2. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak nigdy ich właściwości.3. Sklep AREAGSM przyjmuje zamówienia poprzez serwis aukcyjny Allegro.pl i są one realizowane w kolejności ich złożenia.4. Na każdy zakup w naszej firmie otrzymasz paragon bądź na życzenie fakturę.5. Towar oferowany na naszych aukcjach znajduje się w naszym magazynie, co skraca czas oczekiwania na zamówienie.6. Płatność za zakupiony towar może być dokonywana przez klienta na cztery sposoby:- Przelew na rachunek bankowy.- Za pośrednictwem PayU.- W momencie odbioru towaru (wysyłka za pobraniem)- W momencie odbioru towaru w naszym sklepie ( adres sklepu : Starowiejska 19 , 81-363 Gdynia )