INTIMISSIMI FIGI KORONKA NOWA KOLEKCJA 2017 M/38 (7210356969)

zakończona
18,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • List polecony ekonomiczny 5,20 zł
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • lokalizacja: Pruszków, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: M
 • kolor: inny kolor
 • marka: Intimissimi
 • fason: figi
 • cechy dodatkowe: koronka
 • dostawa z Polski: tak

Opis

Zjawiskowe figi znanej i cenionej marki TEZENIS .


Marka Intimissimi kojarzona jest przez klientki na całym świecie z bielizną najwyższej jakości. Jesteś stworzona, aby ją nosić.

Kolor: BORDOWY .

NAJNOWSZY KOLOR JESIENI 2017

Model:1SN944

W całości wykonane z miękkiej i delikatnej siateczki połączonej z przodu z koronką o motywie kwiatowym .

Model idealny na upalne dni.

Niezwykle kobiece.

W kroku bawełniana wkładka.

Materiał: 76% poliamid + 14% elastane + 10% bawełna.

Rozmiar: M/38

100% oryginalne.

Stan: Nowe.

Do każdego zakupu dołączam paragon fiskalny.

Ze względów higienicznych nie przyjmuję zwrotów/ nie wymieniam dolnej części bielizny.

Finalizując transakcję Kupujący potwierdza, że akceptuje warunki kupna oraz wysyłki towaru zgodnie z informacją umieszczoną w zakładce ( informacje od sprzedającego ).

Kupują bieliznę na mojej aukcji za przesyłkę płacisz tylko raz.

Dostawa i płatność
od 5,20 zł

Lokalizacja: Pruszków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

PRUSZKÓW
05-804 PRUSZKÓW
woj. mazowieckie

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

BIELZNA FOR YOU
HELENOWSA 26/19
05-804 Pruszków
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy  drogą elektroniczną: \"wyślij pytanie do sprzedającego\" (z poziomu  aukcji allegro) lub listownie na adres siedziby firmy. Odpowiedź na  reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na  adres poczty tradycyjnej.  Każdorazowo kupujący zgłaszający konieczność  reklamacji otrzymuje od sprzedającego formularz reklamacyjny, który  należy odesłać wraz z reklamowanym produktem na adres wskazany przez  kupującego.  Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:  a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego i/lub login allegro b)  datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot  reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności  uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje  wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający  zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym  zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty  jej otrzymania w prawidłowej postaci. Sprzedający wskazuje Kupującemu,  jako sposób porozumiewania się, formy kontaktu : drogą      elektroniczną: \"wyślij pytanie do sprzedającego\" (z poziomu aukcji  allegro) lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: BieliznaForYou5  Helenowska 26 lok. 19, 05-804 Pruszków.  Sprzedawca dołoży wszelkich możliwych starań, aby dostarczyć  konsumentowi towar bez wad (chyba, że wady były wskazane w ofercie).  Deklarujemy pełną uczciwość i dołożenie wszelkich starań by Kupujący był  zadowolony z dokonanego zakupu. W przypadku powstałych rozbieżności  deklarujemy działania zmierzające do rozwiązania sytuacji bez  rozpoczynania „sporu”. Tego samego oczekujemy od naszych Klientów.   Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący  konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu  rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym  Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej.  Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania  sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl w  zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich". Konsument może  skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i  dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego  rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może  złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej  ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BIELIZNA FOR YOU MAŁGORZATA SACHARCZUK
UL.HELENOWSKA 26 LOK.19
05-804 PRUSZKÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zgodnie  z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na odstąpienie od umowy. W celu rezygnacji  należy wysłać maila z informacją o rezygnacji, a następnie odesłać  zakupiony towar wraz z dowodem zakupu (paragon) oraz Oświadczenie o  odstąpieniu od umowy. Oświadczenie trzeba przesłać listownie, na "adres  do zwrotów" (podany powyżej) Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien  nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych  od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez  Sprzedającego. Sprzedający jednak wstrzyma się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Koszty odesłania produktów pokrywa Kupujący. Umowa jest  uważana za nie zawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób  wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy. Prawo odstąpienia od umowy, zgodnie z treścią  ustawy, nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której  przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym  opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu  na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie  zostało otwarte po dostarczeniu. Ze względów higienicznych dolna część  bielizny osobistej nie podlega zwrotowi. 

O sprzedającym
BieliznaForYou5
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

1249

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 662****** (pokaż)
 • 662****** (pokaż)

Pozostałe informacje

Czy można dokonać wymiany towaru na mniejszy/większy? Tak. W tym celu muszą być spełnione trzy warunki: - towar nie może być używany - w chwili otrzymania przesyłki musimy posiadać na stanie produkty, na które chcą Państwo dokonać wymiany - przesyłkę w obie strony pokrywa kupujący. Najpierw należy uzgodnić rodzaj zamiany, następnie trzeba nadać na swój koszt przesyłkę z otrzymanym towarem i wpłacić na nasze konto kwotę za powrotną przesyłkę (wg cennika dostępnego na każdej aukcji). Każdorazowo staramy się spełnić Państwa oczekiwania. Przesyłki wysyłamy w sposób wskazany przez Kupującego w ciągu 48 godzin od daty pozyskania informacji o zapłacie. Staramy się by zakupiony towar był nadany do Państwa jak najszybciej i informujemy Państwa o dokonanej wysyłce. Nie mamy wpływu (i nie ponosimy odpowiedzialności) na terminowość realizacji dostawy przez Pocztę Polską S.A. oraz InPost S.A., choć oczywiście reklamujemy terminowość dostawy jeśli jest taka konieczność. Kupujący nie ryzykuje utraty pieniędzy na skutek zagubienia przesyłki przez Pocztę Polską bądź InPost. Kupujący bezpośrednio w naszym sklepie, automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na jednorazowe zawarcie umowy z firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów na nadanie przesyłki w imieniu i na rzecz kupującego”. Koszty przesyłki pokrywa kupujący. Każdy kupujący w celu sfinalizowania transakcji zakupu ma obowiązek zaakceptować regulamin aukcji.
Wyświetlenia:3
Numer oferty:7210356969
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry