internetowy sterownik www LAN android pomiar TCPIP (6481733114)

zakończona
393,80 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 12,30 zł
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 20,00 zł
 • lokalizacja: Mrągowo
 • czas wysyłki: do 2 dni

8-kanałowy LAN/ethernet miernik sterownik pomiaru temperatury w zakresie -40 +120 stopni Celsjusza

4 sekcyjne sterowanie wyjściami OC do których można podłączyć np. moduły przekąźnikowe

2 wejścia cyfrowe 0-1 (zwarcie do masy powoduje zadziałanie wejścia)

Sterownik jest z wyświetlaczem LCD na którym widać poglądowo sterowanie i pomiary oraz łatwo można przeprowadzić konfigurację. Pomiary i sterowanie mogą być pobierane przez przeglądarkę internetową stron www lub mogą być wysyłane na tablet lub telefon z androidem.

Bardzo łatwe i wygodne ustawienia i konfiguracja sieci w sterowniku (wyświetlane na LCD). Nie trać czasu na skomplikowaną konfigurację sieci LAN przez przeglądarkę itp. jak to ma miejsce w innych sterownikach internetowych.

Pełna dwuletnia gwarancja.

Masz 10 dni na zwrot jeżeli sterownik nie przypadnie do gustu.

Na sterownik wystawiany jest paragon lub faktura VAT (podmioty gospodarcze).

Co wyróżnia ten sterownik internetowy od innych?

 • Samodzielne wprowadzanie napisów. Zawsze będzie wiadomo który pomiar i sterowanie za co odpowiada. Po pewnych czasie można sterownik przenieść i zmienić napisy samodzielnie. Napisy dowolne (bez polskich liter) z dodatkowymi podstawowymi znakami ascii. Przykładowe napisy do 8 znaków to mogą być np.: Salon, sypialnia, Garaz, Piwnica, wyciag, nawiew, woda, piec, grzanie, podloga, temp zew, wlot, wylot, kociol, Magazyn, chlodnia, Zbiornik, i wiele innych według uznania.
 • Wizualizacje widoczne na stronie www lub w programie na androida. W przypadku tabletu z androidem może to być albo przeglądarka albo program. W praktyce wizualizacja pomiarów może być widoczna na dowolnym urządzeniu z przeglądarką lub androidem. Pomiary mogą być widoczne na komputerze, telefonie, tablecie czy nawet telewizorze. Siedząc sobie na kanapie można w TV włączyć przeglądarkę i zaobserwować jakie panują temperatury w mierzonych punktach.
 • Wszelkie ustawienia i konfiguracje są realizowane w prosty sposób w sterowniku (nie ma potrzeby robić skomplikowanych konfiguracji poprzez przeglądarkę w adresie IP). Ustawienia jak i poglądowe wartości są widoczne w sterowniku na ekranie LCD. Jest to bardzo duże ułatwienie. W praktyce sprowadza się tylko do ustawienia lokalnego IP i nic więcej. Nie ma potrzeby tracenia czasu na skomplikowaną konfigurację jak to ma miejsce w innych sterownikach internetowych.
 • Praca w trybie 10/100 Mbit/s na dwóch niezależnych portach pod przeglądarkę www i program androida. Inne podobne sterowniki pomiaru temperatury sieciowe LAN pracuję przeważnie tylko w standardzie 10Mb/s.
 • Praca na dwóch niezależnych portach LAN danego IP. Można jednocześnie używać z programie na androida (tablet, telefon itp.) jak i w przeglądarce www dowolnego urządzenia z przeglądarką (komputer, telewizor, tablet, telefon, smartfon itp.)
 • Do 8 pomiarów temperatury, 4 sterowania OC oraz 2 wejścia cyfrowe. Można podłączyć 1,2, 5 czy wszystkie 8 czujników pomiaru temperatury. Sterownik automatycznie wykrywa czujki i wysyła tyle pomiarów ile jest podłączonych czujek. Widoczne są wtedy np. 4 cz 5 pasków lub okienek z pomiarami. Okienka dla których nie ma pomiarów nie są pokazywane, tak jakby ich nie było (nie są podłączone czujki). Jest to wygodna opcja bo jeżeli mamy mniej jak 8 pomiarów to nie zostają okienka puste. Sterowania 4 sekcje i 2 wejścia cyfrowe są już widoczne na stałe. Załączenie lub wyłączenie sekcji lub aktywne wejście powoduje zmianę wyglądu danej ikonki.
 • Czujki można łączyć na długich przewodach do 100m (inne mogą niepoprawnie pracować na dużych odległościach, zwłaszcza czujki cyfrowe). W standardzie czujki są luzem. Wyjścia sekcji są w standardzie OC i można podłączyć moduły przekaźnikowe. Wejścia są w standardzie 0-5V i zwarcie do masy powoduje aktywną wizualizację wejścia
 • Programowa kalibracja powoduje, że dokładność pomiarów realnie rośnie.

Cechy układu

 • do 8 wejść pomiaru temperatury. W przeglądarce www pomiary są automatycznie wykrywane. Można używać 3, 4 czy 5 itd czujek a pozostałe jak nie są podłączone to nie są wyświetlane na ekranie strony www.
 • dowolne napisy do 8 znaków. Napisy ustawia się samodzielnie w bardzo prosty sposób.
 • rozdzielczość pomiaru 0,1 stopnia Celsjusza
 • dokładność pomiaru +/- 1 stopień Celsjusza dla zakresu 10-40 stopni, +/- 2 stopnie dla zakresu -10 - 60 stopni oraz powyżej +/- 3 stopni dla pozostałego zakresu. W praktyce zdecydowanie lepsza z użyciem programowej kalibracji dla określonego przedziału (zakresu).
 • programowa kalibracja każdego kanału z rozdzielczością 0,1 stopnia Celsjusza.
 • proste ustawienie adresu statycznego IP sieci lokalnej, portów oraz 5 liczby adresu MAC. Domyślne ustawienia to IP - 192.168.0.116, porty 100 (www) i 23 (android) a MAC5-255. Opcja ustawienia adresu MAC powoduje możliwość podłączenia wielu sterowników do jednej sieci lokalnej. Maska podsieci jest standardowa 255.255.255.0 a bramka taka jak adres IP z nr 1 na końcu. Adres IP musi być w puli adresów routera.
 • filtracja pomiarów sprzętowa oraz programowa. Pomiary temperatury w sterowniku są mocno odporne na zakłócenia poprzez rozbudowany algorytm filtracyjny.
 • wyświetlacz LCD do podglądu pomiarów oraz konfiguracji parametrów sieci, kalibracji, wyboru stylów
 • 5 stylów wyświetlania i 5 kolorów tła do wyboru w prosty sposób w sterowniku. Style i kolory wyświetlania dotyczą przeglądarki www. Każdy powinien coś wybrać odpowiedniego dla siebie.
 • zasilanie napięciem stałym DC w zakresie 7-12V (minimum 200mA). W przypadku podłączania modułów przekaźnikowych 5V na życzenie zasilanie 5V aby zachować wysoką sprawność sterownika. Czujniki można łączyć nawet na przewodach o długości do kilkudziesięciu metrów, najlepiej ekranowanych. Testowane były na skrętkach komputerowych, głośnikowych, telefonicznych, ekranowanych itp.
 • algorytm dopasowany dla czujników rezystancyjnych KTY81-210 (lub zamienniki KTY81-221, KTY81-222), które są w zestawie. Czujniki są luzem (nie są montowane na przewodach). Czujniki KTY81-210 (lub zamienniki KTY81-221, KTY81-222) są jednymi z najlepszych w swojej klasie.
 • internetowy sterownik pomiaru temperatury można podłączyć do dodatkowego routera w trybie pracy client tak aby przesyłać pomiary bezprzewodowo do routera sieci lokalnej. Można zakupić w cenie ok. 70-100zł w dowolnym sklepie z akcesoriami komputerowymi taki router z trybem clienta i nie potrzeba wtedy kabla ethernetowego i można przesyłać pomiary bezprzewodowo po wifi.

Czujniki KTY81-210 oraz wejścia cyfrowe należy łączyć między wejściami a masą w sterowniku.

Menu ustawień i kalibracji temperatury.

Aby wejść do menu należy nacisnąć przycisk P5. Na ekranie pojawi się napis MENU. Naciskając przycisk P5 przechodzi się przez kolejne pozycje menu ustawień IP, portów i kalibracji. Zmiana ustawień odbywa się przyciskami P3 i P4. Aby wyjść z menu należy nacisnąć i przytrzymać przycisk P5 przez 5 sekund.

Menu ustawień dowolnych napisów.

Aby wejść do menu ustawień napisów należy nacisnąć dwa jednocześnie przyciski P5 i P4 lub P5 i P3 (tryb napisów wejść temperatury oraz wyjść i wejść cyfrowych). Po wejściu do menu można już przyciski puścić. Dany znak napisu wybiera się przyciskiem P5. Zmiana znaku napisu odbywa się przyciskami P3 i P4. Aby wyjść z menu ustawień napisów należy nacisnąć i przytrzymać przycisk P5 przez ok. 5s. Znakami mogą być małe i duże litery (bez polskich liter), cyfry oraz podstawowe znaki kodu ascii.

Zmiana stylu wyświetlania.

Przyciskiem P4 zmienia się cyklicznie styl wyświetlania w przeglądarce www. Wgrano do wyboru 5 stylów wyświetlania. Styl jednej kolumny, jednego wiersza, dwóch kolumn, dwóch wierszy oraz styl pasków. W zależności od rozdzielczości ekranu (monitor, tablet, telefon) oraz liczby pomiarów jak i charakteru pomiarów każdy powinien sobie ustawić styl jak będzie w miarę optymalnie pasował. W zależności od upodobań czy ekranu (telewizor, tablet) należy dopasować styl wyświetlania pomiarów temperatury.

Zamiana koloru tła (i napisów podstawowych).

Kolory tła zmienia się cyklicznie przyciskiem P3. Dostępne kolory tła to biały, czarny, granatowy, szary i srebrny.

Filmik z działania ustawiania wyjść sekcji w przeglądarce www telewizora (LG): Kliknij aby pobrać ISD-4


Do sterownika podłącz zasilanie i kabel ethernetowy. Bardzo prosta konfiguracja parametrów sieci lokalnej w sterowniku i już można przeglądać pomiary temperatury poprzez przeglądarkę www i/lub program na androida w tablecie lub telefonie.


Pomiary widoczne w przeglądarce www telewizora. Nie ruszając się z kanapy można sprawdzić temperatury w punktach pomiarowych. Czy to będą temperatury ogrzewania, pieca, centrali wentylacyjnej, oddalonej szklarni czy jakiegoś procesu technologicznego w innym miejscu świata to jest to pełna wygoda monitoringu temperatury. Na ekranie widać PIP z kanału telewizyjnego :-)
Uwaga: na ekranie widać fabryczne napisy pomiar, sekcja, wejscie. W sterowniku można w prosty sposób zmienić na dowolne napisy do 8 znaków. I może to być np. piec, woda, wenty., magazyn, salon, swiatlo itp. według uznania.
Przykładowe zrzuty ekranów przeglądarki www z 5 stylami wyświetlania oraz przykładowymi kolorami tła.

Poniżej zdjęcia TV podłączonego do adroida (dongle tv) oraz tabletu z androidem ale w trybie przeglądarki www chrome.

Na innych aukcje dostępne wersje:

Opis sterownika również tutaj: www.pomiartemperatur­y.pl

Na innych aukcjach dostępne wersje:

1. Pomiaru napięcia w przeglądarce www i na androidzie

2. Pomiaru stanów urządzeń w przeglądarce i androidzie

3. Sterowaniu przez androida lub przeglądarkę www przekaźnikami (np. oświetleniem, urządzeniami itp.)

4. Sterowaniu i regulacja jasności oświetlenia LED przez androida lub przeglądarkę www

Uwaga 1

Sterownik jest złożony oraz przetestowany - NOWY w pełni sprawny (działający).

Uwaga 2

Treść aukcji oraz zamieszczone zdjęcia stanowią jednocześnie "dokumentację techniczną" sterownika. Proszę ją skopiować i zapisać!

Uwaga 3

Sterownik bez kabla ethernetowego i zasilacza (patrze dopłata)

Uwaga 4

W wysyłce oprócz sterownika będą również 8 czujek KTY81-210 (lub zamienniki KTY81-221, KTY81-222) luzem. Czujniki należy łączyć ze sterownikiem na przewodach (najlepiej miedzianych np. skrętki komputerowe, głośnikowe, telefoniczne itp.)


PŁATNOŚĆ

 • mBank

WYSYŁKA

 • list polecony priorytetowy 12.30zł

Za wysyłkę płacisz tylko raz, niezależnie od liczby zakupionych przedmiotów. Wysyłka następuje w ciągu1-3 (wersja domyślna) lub więcej (wersje opcjonalne) dni roboczych po zaksięgowaniu płatności na moim koncie bankowym lub informacji mailowej o pobraniu (w większości przypadków wysyłka już następnego dnia). Czasami z przyczyn losowych czas ten może się wydłużyć, o czym poinformuję w mailu. Przedmioty zabezpieczone są przed uszkodzeniem w trakcie transportu (np. koperty bąbelkowe).

KONTAKT

 • gg 1518837, tel. 510418836
 • e-mail: biuro@nowoster.pl

Sterowniki i efekty

Zobacz inne moje aukcje - może jest coś czego szukasz! Na pozostałych aukcjach oferuję inne sterowniki!


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 12,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
dodatkowe informacje
Na przedmioty wystawiany jest paragon fiskalny lub na życzenie FVAT (podmioty gospodarcze).
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma NOWOSTER zajmuje się opracowywaniem, oprogramowywaniem, produkcją i wdrażaniem autorskich sterowników. Wszystkie produkty bazują na mikrokontrolerach i budowane są na profesjonalnych płytkach drukowanych z soldermaską. Naszym inżynierom przyświeca idea, aby oferowane sterowniki były z jednej strony nowoczesnymi, niezawodnymi urządzeniami o dużych możliwościach, z drugiej zaś pozostawały przyjazne użytkownikowi i łatwe w obsłudze. Oferta firmy obejmuje cztery główne kategorie produktów: - Wytwornice (generatory) srebra koloidalnego - Sterowniki oświetlenia schodowego LED - Mierniki temperatury i/ lub wilgotności oraz termometry internetowe - Sterowniki efektów reklamowych LED i efektów oświetlenia LED

kontakt

 • 510 418 836
  pon-pt 11:00-20:00, sobota: odbieramy w miarę możliwości.
 • biuro@nowoster.pl
  Kontakt mailowy możliwy przez cały tydzień, na bieżąco odowiadamy na zapytania.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Ewentualne reklamacje prosimy zgłaszać droga mailową na adres biuro@nowoster.pl. W tytule maila proszę wpisać: REKLAMACJA oraz nazwę przedmiotu, którego zgłoszenie dotyczy.

pozostałe informacje

DOKUMENTACJA TECHNICZNA/ INSTRUKCJE OBSŁUGI Jeżeli w opisie aukcji nie ma linka do instrukcji w formacie pdf, należy skopiować i zapisać opis przedmiotu z aukcji. W trosce o środowisko udostępniamy jedynie ekologiczną dokumentację elektroniczną. GWARANCJA URUCHOMIENIA 30 DNI Dodatkowo, tylko u nas, na oferowane sterowniki SCHODOWE masz miesięczną gwarancję na wypadek przypadkowego uszkodzenia sterownika podczas montażu (uruchamiania itp.). W ciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, jeżeli przypadkowo (w jakikolwiek sposób z winy użytkownika) sterownik zostanie uszkodzony, naprawimy go lub wymienimy na nowy. Poniesiesz tylko koszt odesłania uszkodzonego sterownika (wysokość w zależności od rodzaju przesyłki i operatora) oraz opłatę ponownej wysyłki naprawionego/ nowego urządzenia.