Instalacja gazowa sekwencja promocj KME NEVO Śląsk (6541518038)

zakończona
1 800,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Przedmiotem tej aukcji jest profesjonalny montaż najnowszej odmiany instalacji gazowej (sekwencyjny wtrysk gazu odparowanego) produkcji renomowanej firmy KME NEVO do samochodu z silnikiem 4 cyl. o mocy do 130 KM.
KME to najstarszy i najsolidniejszy polski producent instalacji gazowych. Eksportuje swoje wyroby do wielu krajów świata.
SUPER PROMOCJA, ograniczona w czasie!
Rewelacyjna cena za instalację najwyższej jakości, z bardzo dobrymi wstryskiwaczami!
TYLKO 1800 zł!
Możliwość wykonania wlewu gazu schowanego pod klapką wlewu paliwa!
Skorzystaj z okazji!
Jesteśmy renomowaną firmą z 19-letnim doświadczeniem w Autogazie!


Gwarancja 3 lata bez limitu kilometrów!!!
Z rewelacyjnymi, bardzo szybkimi i profesjonalnymi wtryskiwaczami!
Teraz w rewelacyjnej, promocyjnej cenie!

Ze zbiornikiem do wyboru, toroidalnym w miejsce koła zapasowego (we wnęce w bagażniku- max 53l) lub walcowym. Jeśli posiadasz koło zapasowe podwieszane pod nadwoziem lub mocniejszy silnik, w tym turbo, zadzwoń. Jeśli chcesz mieć większy zbiornik, również. Zrobimy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Sterownik KME NEVO, wtryskiwacze APIS, reduktor KR4/2. W zależności od modelu samochodu możliwa także inna konfiguracja. Możliwość wykonania wlewu gazu pod klapką wlewu benzyny. Prosimy o telefoniczne uzgodnienie.
Montaż jest wykonywany w naszej nowoczesnej Stacji Obsługi Samochodów w Rudzie Śląskiej. Posiadamy 18- letnie doświadczenie w montażu instalacji gazowych w Polsce i od 12 lat w Niemczech. Od nas uczyły się inne warsztaty!!!
Instalacje gazowe KME NEVO należą do najnowocześniejszych na rynku i cechują się wysoką trwałością, niezawodnością, bezawaryjnością oraz niskim zużyciem gazu. Są doskonale dopracowane i przetestowane w najsurowszych warunkach eksploatacji.

Instalacja KME NEVO posiada doskonały parownik, oraz bardzo szybkie, dokładne wtryskiwacze. Instalacja gazowa KME NEVO posiada 3 lata gwarancji na sterownik (na elektronikę)! Oraz 3 lata gwarancji na wtryskiwacze i reduktor! To najwyższy poziom techniczny i jakościowy! POLECAMY!
Najnowszą odmianę tej instalacji oferujemy teraz w nowej, rewelacyjnej cenie. To naprawdę doskonały wybór!!!

Montujemy instalacje gazowe we wszystkich konfiguracjach, także do aut z silnikami 5, 6, 8 i 12 cylindrów. Także turbo i kompresor. Posiadamy duże doświadczenia z autami drogimi, luksusowymi. Dobierzemy prawidłowo instalację do każdego samochodu. Zaufaj profesjonalistom!


Dlaczego warto zainwestować w dobrą instalację gazową?
Pamiętaj że jedynie instalacje najwyższej jakości, takie jak oferowana na tej aukcji, zapewnią ci bezawaryjność i trwałość silnika wyższą niż na benzynie. Najtańsze instalacje gazowe to składaki niskiej jakości. Każdy element pochodzi od innego producenta, a jedynym kryterium doboru jest najniższa cena. Instalacje takie nie posiadają prawdziwych wtryskiwaczy lecz elektrozawory które je imitują. Nie posiadają parowników o odpowiedniej wydajności. Wszystko to powoduje że przy dużych obciążeniach silnika (przyśpieszanie, jazda z dużymi prędkościami, jazda w górach) mieszanka jest zubażana gdyż parownik i wtryskiwacze nie mają odpowiedniej wydajności.

Zubażanie mieszanki powoduje spalanie detonacyjne, przegrzewanie głowicy, wypalanie gniazd zaworowych.
Znacznie skraca trwałość silnika i katalizatora.
Instal­acje gazowe
KME NEVO to najwyższa jakość. Mają wtryskiwacze oraz parownik najwyższej jakości, które nie dopuszczają do zubażania mieszanki. Sterownik elektroniczny dobrej instalacji, takiej jak oferowana na tej aukcji, zapobiega wprowadzaniu błędów do sterownika ECU w samochodzie szczególnie z normą czystości spalin Euro 4 i EOBD. Instalacja dobrej jakości, taka jak oferowana na tej aukcji, dostarczy Ci wiele satysfakcji i oszczędności, uchroni Cię też od wielu kłopotów które znają kierowcy którzy zamontowali instalacje kiepskiej jakości. Koszty serwisowania i napraw samochodu z wadliwą instalacją mogą wielokrotnie przewyższyć oszczędności na paliwie. Straconego czasu i nerwów ani zagrożenia dla bezpieczeństwa twojego i twojej rodziny nie da się wyliczyć. Przy dobrej instalacji jeździsz jak na benzynie. Co 20 tys. km wymieniasz tylko filtry i dokonujesz regulacji a trwałość silnika jest większa niż na benzynie bo gaz spala się łagodniej i czyściej. Dobra instalacja zapewnia odpowiedni skład mieszanki niezależnie od warunków eksploatacji... Oczywiście przy zachowaniu wymogu serwisowania i wymiany filterków! Dobra instalacja, taka jak oferujemy na tej aukcji, nie jest składakiem. Wszystkie jej części pochodzą od jednego, renomowanego producenta i są zaprojektowane pod kątem pełnej zgodności z pozostałymi.


Nasza firma posiada 18 letnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów w Polsce i w Niemczech, gdzie posiadamy filię. Montażu dokonują wykwalifikowani mechanicy z wieloletnią praktyką. Z racji tego ze działamy także w Niemczech mamy duże doświadczenie w montażu do aut drogich, nowoczesnych, luksusowych. Montażu dokonujemy zgodnie z normami niemieckimi, ze szczególnym uwzględnieniem dodatkowych norm bezpieczeństwa, w tym mocowania zbiorników (wymóg wytrzymałości na przeciążenia 20g) i lokalizacji wlewu paliwa (nie wolno ich lokalizować w zderzaku). Pamiętaj ze zderzak jest elementem samochodu najbardziej narażonym na uderzenie przy wypadku. Przy wypadku może zostać urwany a wtedy instalacja gazowa się rozszczelni i może dojść do pożaru. Biorąc pod uwagę że pasażerowie przy wypadkach często pozostają uwięzieni w swoim samochodzie.... Na sam montaż instalacji poświęcamy o wiele więcej czasu niż w przeciętnym warsztacie. Pamiętaj że od jakości i staranności montażu zależy twoje bezpieczeństwo. Źle zamocowany zbiornik przy wypadku może się wyrwać, przebić przez fotele tylne co może mieć tragiczne skutki dla pasażerów. A źle umiejscowiony wlew gazu czy reduktor przy wypadku może doprowadzić do pożaru samochodu. Uważaj. Niestety bywa że normy bezpieczeństwa są lekceważone...
My nie lekceważymy ich nigdy. Jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo nie ma kompromisów...
Wystawiamy faktury VAT.
Cena brutto 1800,00 zł. Cena netto 1463,42 zł.

Także tanie raty w systemie LUKAS
Więcej informacji pod numerem telefonu:
32 352-40-33
32 241-07-32
501-567-447
lub faksem 32-254-86-63
Adres:
ul. 1 Maja 79
41-706 Ruda Śląska- Halemba
dojazd: autostrada A4, wyjazd Ruda Sl.- Wirek, kierunek Rybnik, 1,5 km po prawej.
800 m od Aquaparku w Halembie!

Zajmujemy się: sprzedażą i serwisem urządzeń wyposażenia warsztatów samochodowych.
Oraz montażem instalacji gazowych.


Bank BPH S.A.
nr konta: 45-1060-0076-0000-32­60-0020-4555
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje