Indie Świeżo Palona Kawa Ziarnista Arabika 1kg (6541737400)

zakończona
79,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
 • List polecony priorytetowy 9,00 zł
 • lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • marka: Inna marka
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • gatunek kawy: arabica
 • wielkość opakowania (g): 1000 g
 • rodzaj kawy: czarna zwykła, inna

Wypróbuj nową, świeżo paloną

Kawę Indie Plantation

1000g
Profil smakowy kaw indyjskich jest pełny, ale nieco płytszy niż kaw pochodzących z innych rejonów świata. India Plantation jest mocną kawą o pełnym body, ma delikatnie słodki, lekko pikantny smak.

Specyfikacja:


 • 100% Arabika;

 • pochodzenie: Indie;

 • sposób obróbki: washed;

 • na opakowaniu znajduje się informacja nt. daty palenia ziarna;

 • ziarna palone są pod okiem doświadczonego Master Roastera;

 • technologia wypalania ziaren zapewnia powtarzalność oraz pełną kontrolę nad profilem palenia;

 • hermetyczne opakowanie, wyposażone w zawór gwarantuje świeżość ziaren;

Profil sensoryczny:
Moc/Intensywność:
Kwasowość:
Aromat:
Body/Konsystencja:

Cena: 79,00 zł / 1000g

W Indiach jest kilka głównych regionów gdzie znajdują się plantacje kawy. Wszystkie są położone w południowej części kraju na obszarach wyżynnych – Baba Budan, Niligri i Shevaroys. Indyjskie Arabiki uprawiane są na ekologicznych plantacjach znajdujących się na średnich wysokościach 1000-1600 m. n.p.m. Kawa Arabica Plantation, jak większość Arabik z tego kraju, jest otrzymywana metodą na mokro. Charakteryzuje się dużym, pełnym ziarnem, pozbawionym niedoskonałości. Jest delikatna, wyrównana i dobrze zharmonizowana. Cechą charakterystyczną tej kawy jest także niska kwasowość i pełne body. Dzięki pełnemu body oraz wyczuwalnej słodyczy kawa jest doskonałą bazą do mieszanek typu włoskiego. Kawa India Plantation ma niską zawartość kofeiny, co sprawia że możemy cieszyć się jej smakiem przez cały dzień.
Każda kawa z naszej palarni zaraz po wypaleniu pakowana jest w szczelnie zamknięte opakowanie, pozwalające na zatrzymanie jej wyjątkowego aromatu. Opakowanie posiada zawór zapobiegający jej wietrzeniu. Dodatkowo wszystkie nasze kawy pakowane są w oryginalne kartonowe opakowania. Niemal natychmiast po zapakowaniu, kawa trafia do sklepu.
Jeśli chcesz aby Twoja kawa była zmielona zaznacz to w komentarzu do zamówienia.
W ofercie posiadamy kawy w opakowaniach 250g, 500g, 1000g
Zapraszamy również do zakupu kaw zielonych - nowość!
Na życzenie możemy dostarczyć próbki innych kaw - zostaw informację przy zakupie!

Nasze kawy, nasz zespół - dodatkowe informacje o palarni
Jesteś ciekawy jak wygląda proces paleni a kawy? Zobacz zdjęcia z jednej naszych palarni.
Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT 23%. Jeśli potrzebujesz faktury zaznacz taką opcję podczas składania zamówienia i wpisz dane swojej firmy.
Jeśli potrzebujesz faktury proforma, żeby dokonać przedpłaty napisz do nas na adres mailowy: kontakt@buenacafe.pl­.
W naszym sklepie możesz kupować przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jednak, pamiętaj, żeby sprawnie obsłużyć Twoje zamówienie i nie pomylić paczek, to musimy też odpoczywać.
Dlatego
pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Wtedy też możesz nas odwiedzić albo skontaktować się telefonicznie. Na maile staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe.

Więcej informacji dotyczących zwrotów, reklamacji i naszego sklepu znajdziesz w zakładce

Informacje od sprzedającego i na stronie O mnie.

Możesz nas odwiedzić, skontaktować się telefonicznie, mailowo, bądź przez formularz na stronie buenacafe.pl - Życzymy udanych zakupów!

Pozdrawiamy - Zespół Buenacafe.pl

.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 10 1240 6449 1111 0010 6681 2011
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Palarnie Buena Cafe zrodziły się z pasji do delektowania się najlepszymi kawami z różnych zakątków świata. Naszą misją jest chęć dzielenia się nowymi smakami i aromatami, które mają cieszyć podniebienie i dawać poczucie wyjątkowości.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względuna swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;

reklamacje

Jeżeli według Państwa nabyty przedmiot jest wadliwy możecie Państwo skorzystać z uprawnień z tytułu rękojmi, zgodnie z treścią aktualnie obowiązujących przepisów polskiego prawa. Reklamacje można składać drogą pocztową poprzez odesłanie towaru wraz z pisemnym opisem wady i żądaniami wobec Sprzedawcy. Jeżeli wadliwy przedmiot nabyliście Państwo jako konsument, istnieje możliwość zażądania od Sprzedawcy: jego naprawy albo wymiany na nowy;obniżenia ceny (w proporcji odpowiedniej do utraty wartości);odstąpienia od umowy (o ile wada jest istotna). - na zasadach ustalonych aktualnie obwiązującymi przepisami polskiego Kodeksu cywilnego Informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji otrzymacie Państwo niezwłocznie. Brak ustosunkowania się do Państwa reklamacji jako konsumenta w terminie 14 dni jest równoznaczny z uznaniem wyrażonego żądania za uzasadnione. Naprawy oraz wymiany będą dokonywane niezwłocznie, tak aby nie spowodować po Państwa stronie nadmiernych dolegliwości. W przypadku uznania reklamacji za uzasadnioną, jej koszt ponosi Sprzedawca, który może Państwa poprosić o okazanie potwierdzenia zapłaty za przesyłkę.

pozostałe informacje

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem większych ilości kaw napisz do nas e-mail, skontaktuj się telefonicznie, lub poprzez formularz na buenacafe.pl Zespół Palarni Buena Cafe!