IKONA - ŚWIĘTY TOMASZ PATRON MAŁŻEŃSTW DEDYKACJA (6483736914)

zakończona
89,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
 • lokalizacja: Trzebnica
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • rodzaj przedstawienia: zbawiciel
 • rodzaj podobrazia: podobrazie drewniane
 • rama: bez ramy
 • oryginalność: kopie i repliki

Strona "o mnie" Pozostałe aukcje Komentarze

Przedmiotem aukcji jest współcześnie wykonana kopia ikony św. Tomasza Apostoła. Wizerunek znajduje się na desce oraz na podkładzie gipsowo - klejowo - kredowym.

Wymiary:

Wysokość: 19 cm
Szerokość: 14 cm
Grubość deski: 2 cm

Święty Tomasz Apostoł jest patronem małżeństw, architektów, budowniczych, cieśli, geodetów, kamieniarzy, murarzy, stolarzy, teologów, Indii i Portugalii. Świętego Tomasza wzywa się także w chwilach zwątpienia. Ikona doskonale nadaje się na prezent na różne okazje: Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, rocznice, śluby, urodziny, imieniny itp.

Wszystkie nasze ikony stylizowane są na stare, na ogół pokryte złoceniami i spękaliną. Deski często zostają "surowe", a politury lub podkłady celowo nierówne, aby stwarzały wrażenie starości. Do wykonania ikon użyto wysokiej jakości farb, werniksów, wosków, pokostów i złoceń. Technika wykonania: transfer-malowanie-z­łocenia-postarzenia (transfer - odbitka farby z szablonu, malowanie po transferze, złocenia farbami lub płatkami złota lub szlagmetalem, stylizowanie ikony na starą). Na życzenie mogę dosłać e-mailem zbliżenia fragmentów i tyłów poszczególnych ikon.


Uwaga, dedykacja gratis! Istnieje możliwość napisania dedykacji (lub innego tekstu) z tyłu ikony (do 10-15 średniej długości słów; lekko ozdobne, złote litery). Napisanie dedykacji jest bezpłatne. Treść ewentualnej dedykacji prosimy podawać w formularzu opcji dostawy (wiadomość dla sprzedającego).

Ikona posiada z tyłu zamontowany mosiężny haczyk do powieszenia.


Informacje dodatkowe:

W ofercie posiadam o wiele więcej wzorów ikon w różnych wersjach i wymiarach - zapraszam do obejrzenia innych moich aukcji i zachęcam do przeczytania komentarzy. Proszę również o zapoznanie się ze stroną "o mnie". W razie jakichkolwiek pytań można się ze mną skontaktować e-mailem lub telefonicznie: 793 777 959.


Wybrane inne nasze aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

Informacje:
- akceptujemy "PayU"
- pakujemy bezpiecznie
- wysyłamy na bieżąco, bez opóźnień
- możliwy i mile widziany odbiór osobisty
Kontakt:
e-mail
tel: 793 777 959
Uwaga:
Sprzedażą ikon na Allegro zajmujemy się od 2004 roku. Wcześniej działaliśmy pod szyldem motor_ . W związku z reorganizacją firmy powstało nasze drugie konto - pracownia-mdk, na którym od lutego 2011 wystawiamy nasze ikony.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 83 1050 1575 1000 0090 7846 4543
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Pracownia MDK działa od blisko 20 lat i zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem ikon oraz kopii sztandarowych ikon. Przez lata wykonaliśmy setki wzorów, zarówno dla osób prywatnych, jak i na zamówienia sklepów, kościołów, cerkwii. Sprzedażą ikon na Allegro zajmujemy się od 2004 roku. Wcześniej działaliśmy pod szyldem motor_. W związku z reorganizacją firmy powstało nasze drugie konto - pracownia-mdk, na którym od roku 2011 wystawiamy nasze ikony. Wrocławski adres to oficjalna siedziba firmy, natomiast sama pracownia znajduje się w Trzebnicy. W przypadku chęci obejrzenia ikon na żywo, prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia terminu spotkania.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Danuta Krasucka
Korczaka 3b/13
55-100 Trzebnica
Polska
 
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, kupujący ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, w/g ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i oryginalnie zapakowany. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty. Ikony spersonalizowane na życzenie klienta - np. z napisaną dedykacją - nie podlegają zwrotowi. Aby dokonać zwrotu produktu należy odesłać go w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie, w którym kupujący wyrazi chęć zwrotu produktu, należy także podać numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki od klienta, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością i czy nie został spersonalizowany (np. poprzez napisanie dedykacji). Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, poinformujemy klienta o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Po przekazaniu informacji o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu, kwota zwrotu zostanie przelana na wskazane przez kupującego konto w przeciągu 7 dni. Jeżeli zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu, oznaki użytkowania lub personalizację), poinformujemy klienta o negatywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu i jego nieprzyjęciu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt. Nie odbieramy przesyłek „za pobraniem”.

reklamacje

Przed odebraniem przesyłki od kuriera prosimy sprawdzić, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy spisanie przy kurierze protokołu uszkodzenia i zgłoszenie reklamacji na stronie firmy kurierskiej. Zalecamy również zrobienie zdjęć uszkodzeń przesyłki. Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji. (Ta opcja jest możliwa tylko przy opcji „za pobraniem”). Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną: Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany ewentualny zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

pozostałe informacje

Treść ewentualnej dedykacji prosimy podawać w formularzu opcji dostawy. Długość tekstu dedykacji: do 10-15 średniej długości słów (do 10 słów - mała ikona, do 15 słów - ikona średnia i duża). Ikony z napisaną dedykacją nie podlegają zwrotowi. Prosimy nie przekraczać dopuszczalnej długości tekstu dedykacji. Przed odebraniem przesyłki od kuriera prosimy sprawdzić, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy spisanie przy kurierze protokołu uszkodzenia i zgłoszenie reklamacji na stronie firmy kurierskiej. Zalecamy również zrobienie zdjęć uszkodzeń przesyłki. Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji. (Ta opcja jest możliwa tylko przy opcji „za pobraniem”). Treść ewentualnej dedykacji prosimy podawać w formularzu opcji dostawy. Długość tekstu dedykacji: do 10-15 średniej długości słów (do 10 słów - mała ikona, do 15 słów - ikona średnia i duża). Ikony z napisaną dedykacją nie podlegają zwrotowi. Prosimy nie przekraczać dopuszczalnej długości tekstu dedykacji - niepotrzebnie opóźnia to tylko realizację zamówienia. Akceptujemy i preferujemy wpłaty przez PayU - otrzymujemy wtedy natychmiastową informację o płatności i możemy od razu wysłać przesyłkę Dane do ewentualnego przelewu tradycyjnego poza systemem PayU: nr konta: 83 1050 1575 1000 0090 7846 4543 (ING Bank Śląski) Pracownia MDK - Danuta Krasucka, Drukarska 33/53, 53-311 Wrocław Koszt przesyłki pozostaje taki sam niezależnie od liczby zakupionych przedmiotów Przy podawaniu adresu wysyłkowego prosimy koniecznie pamiętać o numerze telefonu (niezbędny dla kuriera). Na życzenie możemy wystawić i dołączyć do ikony certyfikat naszej pracowni oraz rachunek (przydatne przy wywozie ikony z kraju). Opis techniki wykonania ikon opartej na transferze: http://ikony24.com/technika.html Odpowiadamy na wszystkie e-maile. Gdyby odpowiedź na wysłany do nas e-mail nie dotarła do Państwa w ciągu najwyżej 2-3 dni, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny (zdarza się, że e-maile nie dochodzą). Paczki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku. Kurier odbiera je od nas zwykle ok. godz. 9:00. Strona informacyjna (dawniej strona "o mnie") i zawarte na niej informacje są integralną częścią każdej aukcji.