IKEA KULLEN - komoda szafka 3 szuflady NOWA MALM (6542162209)

zakończona
109,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
  • Allegro Kurier InPost 15,68 zł
  • Przesyłka kurierska 18,99 zł
  • lokalizacja: Gdańsk
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 21.00 [kg]
  • kolor mebla: brzoza
  • wysokość (cm): 72
  • szerokość (cm): 70
  • głębokość (cm): 40

IKEA KULLEN -

Komoda z 3 szufladami

G

Wymiary przedmiotu złożonego:

G

Szerokość: 70 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 72 cm

G

G

Opis przedmiotu :

G

Części główne: Płyta wiórowa, folia, folia melaminowa, tworzywo ABS (kopolimery akrylonitrylu, butadienu i styrenu)
Tył: Płyta pilśniowa
Tył szuflady/ Boki szuflady: Płyta wiórowa, folia
Spód szuflady: Płyta pilśniowa, Farba akrylowa

G

G

Informacje dodatkowe :

G

Przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania.
Wycierać czystą suchą tkaniną

G

By zapobiec przewróceniu mebla, jeśli dziecko zawiesi się na nim lub zacznie się po nim wspinać,

zalecamy przymocowanie mebla do ściany za pomocą wspornika.
Różne rodzaje ścian wymagają różnych typów mocowań; należy używać śrub i wkrętów

odpowiednich do ścian w Twoim domu (do kupienia oddzielnie).

g

g

Główne cechy produktu

g

G- Surowiec odnawialny (drewno).

G

PRZEDMIOT WYMAGA SAMODZIELNEGO ZŁOŻENIA

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska 18,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Zwrot towaru należy dokonać na adres: LogoFala Sonia Knozowska Jabłoniowa 19B/6 80-175 Gdańsk Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): LogoFala Sonia Knozowska Jabłoniowa 19B/6 80-175 Gdańsk Ja .............................................................. niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: .............................................................................., numery oferty w Allegro .................... . Data zawarcia umowy to ....................., data odbioru przedmiotów ..................................... . Imię i nazwisko: .............................................................. Login Allegro: ................................................................. Adres: ........................................................................... Data: ............................................................................ Numer konta do zwrotu: .................................................................................................... Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem elpedro.allegro@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres: LogoFala Sonia Knozowska Jabłoniowa 19B/6 80-175 Gdańsk Reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, - adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Przesyłkę należy nadać na adres: LogoFala Sonia Knozowska Jabłoniowa 19B/6 80-175 Gdańsk

pozostałe informacje

Większość przesyłek wysyłamy w ciągu 48 h - najczęściej jest to 24h (2 dni roboczych nie licząc sobót i dni świątecznych). W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu, ale zawsze o tym informujemy Kupującego. Produkty przez nas oferowane są nowe i posiadają gwarancję producenta lub importera. Zobowiązuję się dostarczyć zakupiony towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Do każdej transakcji wystawiamy fakturę na dane z konta Allegro.