IGOR ŚMIAŁOWSKI OPOWIADA (6910632891)

zakończona
3,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,20 zł
  • List polecony priorytetowy 6,80 zł
  • lokalizacja: kraków, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • okładka: miękka z obwolutą
  • rok wydania (xxxx): 1974
  • wydanie: standardowe
IGOR ŚMIAŁOWSKI OPOWIADA ... UŻYWANA OBWOLUTA LEKKO PRZYKURZONA WŚRODKU PIECZĄTKA WŁAŚCICIELA RESZTA W STANIE IDEALNYM. POLECAM !!! BIORĄC UDZIAŁ W TEJ AUKCJI POMAGASZ ZEBRAC FUNDUSZE NA LECZENIE TOMKA CHOREGO NA STWARDNIENIE ROZSIANE ( WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE O MNIE)
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 5,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach, z których całkowity dochód będzie przeznaczony na leczenie Tomka. Jest on chory na stwardnienie rozsiane.

pozostałe informacje

Stwardnienie rozsiane (SM - sclerosis multiplex) jest chorobą centralnego układu nerwowego o nieznanej przyczynie, na która nie znaleziono dotąd w 100% skutecznego lekarstwa. Choroba ta ujawnia się w większości przypadków u osób młodych między 20 a 40 rokiem życia. Często pojawia się w momencie startu życiowego, osobistego i zawodowego. Choroba objawia się przede wszystkim osłabieniem i porażeniem mięśni. Występuje zaburzenia równowagi, wzroku, czucia, a także zaburzenia mowy. Jej przebieg ma charakter indywidualny. najczęściej występuje w formie następujących po sobie objawów i polepszeń. Na ogół choroba ma charakter postępujący, dużo zależy tu od systemu immunologicznego chorego, z powodzeniem stosuje się leki, które łagodzą objawy choroby. Lek, który może pomóc Tomkowi (TECFIDERA), jest finansowo niedostępny dla budżetu większości polskich rodzin. Dzięki pomocy Fundacji na Rzecz Chorych na SM im. Bl. Anieli Salawy możemy przeprowadzić aukcje, z których całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Tomka. Każda pomoc się liczy. Prosimy ludzi wielkiego serca o wzięcie udziału w licytacjach. Także, jeżeli posiadasz coś co możemy zalicytować i sprzedać, napisz...Każdy, nawet najmniejszy przedmiot może pomóc. Dzięki fundacji, która udostępniła swoje konto i wszystkim darczyńcom można mieć nadzieję, że uzbieramy odpowiednią kwotę na leczenie. Bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem Allegro.pl przed licytacja. Osoby biorące udział w licytacji proszę o potwierdzenie chęci zakupu poprzez maila. Zastrzegamy sobie prawo odwołania ofert lub przedwczesnego zakończenia licytacji. Po zakończeniu aukcji przedpłata na konto. W pozycji "tytułem" koniecznie proszę dopisać:"TOMASZ WILAND" oraz numer aukcji zakupionego przedmiotu. FUNDACJA NA RZECZ CHORYCH NA SM IM. Bł. ANIELI SALAWY ul.Dunajewskiego 5 Kraków Wylicytowane przedmioty wysyłamy tylko po potwierdzeniu przez fundację wpłaty na konto. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć koszty przesyłki, w celu ich ustalenia proszę o kontakt. Wszystkim odwiedzającym dziękuje i życzę powodzenia w licytacjach