Igły Janome do szycia i haftowania - 5 szt. o grub (6948208434)

zakończona
15,49 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
 • List polecony priorytetowy 12,30 zł
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
Zakupy od 159 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Gdańsk, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

opis


Przedmiotem aukcji jest:

Igły Janome do szycia i haftowania - 5 szt. o grubości 75 i 90Jest to zestaw standardowych igieł do maszyn do szycia i hafciarek. Dokładnie taki sam, który jest dodawany do podstawowego wyposażenia w maszynach Janome.

W jego skład wchodzą 2 igły do tkanin, grubość 75, 2 igły do tkanin, grubości 90 oraz specjalna igła JANOME BLUE TIP o grubości 75.

Janome BLUE TIP jest inna niż standardowa igła Janome w rozmiarze 75. Posiada specjalne wyprofilowany czubek (z małą kulką) przez co lepiej sprawdza się podczas szycia cienkich, ale wymagających tkanin. Nadaje się równie do haftowania na materiałach lekkich (szczególnie syntetycznych oraz poliestrowych).

Opakowanie zawiera 5 sztuk igieł o grubości 3x75, 2x90.

Igły z półpłaską kolbą. Pasują do większości domowych maszyn do szycia i hafciarek.

Rodzaj opakowania (blister) może różnić się w zależności od miejsca produkcji igieł.

accessories

Witaj w Craftoholic SHOP!Zapraszamy do bajkowego świata pięknych, kolorowych tkanin, wstążeczek, guziczków oraz innych dodatków potrzebnych do tworzenia oryginalnych i fantazyjnych projektów handmade. Tylko u nas znajdziesz niespotykane, designerskie tkaniny i unikalne akcesoria pasmanteryjne, wyselekcjonowane z ogromną starannością. Oferujemy wyłącznie materiały doskonałej jakości, a przy tym w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem znanych i cenionych marek,
takich jak:
Shannon Fabrics, Michael Miller, Robert Kaufman, Timeless Treasures, Farbenmix.
Oferujemy produkty najlepszych marek:Dlaczego warto kupować u nas?


 • Więcej materiału!

  Sprzedajemy tkaniny na Tłuste Ćwiartki cięte względem metra, a nie jak część konkurencji, względem yarda. Oznacza to, że na każdą zakupioną ćwiartkę otrzymujesz tkaninę
  o długości 50 cm, a nie 45 cm. Dzięki temu zyskujesz 11% więcej materiału!


 • Jeden kawałek tkaniny!

  Kupując u nas zawsze otrzymujesz tkaninę
  w jednym kawałku!


 • Legalna fIRma!

  Jesteśmy legalnie działającą firmą na terenie Polski od 2011 roku i do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT. Kupując u nas możesz skorzystać w 100% ze swoich praw konsumenckich.


 • Bezpieczeństwo zakupu!

  Jesteśmy uczestnikiem Programu
  RZETELNA FIRMA. • Tania wysyłka
  I DARMOWy zwrot

  U nas im więcej zamawiasz, tym mniej płacisz za przesyłkę! Dodatkowym udogodnieniem jest również darmowy zwrot towaru!
  Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO.

Inne nasze aukcje
PŁATNOŚĆ

PayU

Wpłata na konto BRE Bank S.A.

nr konta:
74 1140 2004 0000 3302 7483 4901

Płatność za pobraniem


DOSTAWA

Poczta Polska


InPost


Kurier DHL


ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty po przedpłacie
możliwy w naszym sklepie stacjonarnym Craftoholic SHOP;
Miszewskiego 16; 80-239 Gdańsk.
Pn-Pt 10-19; Sob 10-15
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 2 lata gwarancji na wadę fizyczną produktu polegającą na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Craftoholic SHOP.com
Litewska 16
80-719 Gdańsk
Dodatkowe informacje

  

Sklep  ponosi odpowiedzialność przez 2 lata za wadę fizyczną rzeczy polegającą  na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. Roszczenie o usunięcie wady  lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem  roku, licząc od dnia stwierdzenia wady.W  ciągu roku od dnia stwierdzenia wady kupujący może złożyć oświadczenie o  odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny z powodu wady rzeczy  sprzedanej. Jeżeli kupujący żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub  usunięcia wady, bieg terminu do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od  umowy albo obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu  terminu do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.

W przypadku niezgodności rzeczy sprzedanej  z umową, reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj  niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych  zobowiązań, należy odesłać na koszt Craftoholic SHOP.com, po uprzednim  uzgodnieniu sposobu przesyłki.

Określając sposób realizacji  zobowiązań sklepu Klient ma prawo, złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny,  odstąpieniu od umowy, żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo  usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w  sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby  nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez  sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość  rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także  bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby kupującego inny  sposób zaspokojenia. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji  do ceny wynikającej z umowy, w jakiej wartość rzeczy z wadą pozostaje  do wartości rzeczy bez wady. Kupujący nie może odstąpić od umowy, jeżeli  wada jest nieistotna.

Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności rzeczy  sprzedanej z umową. Za dzień zgłoszenia reklamacji uznaje się dzień  dostarczenia reklamowanego produktu do Craftoholic SHOP.com. Jeżeli będą  wymagane dodatkowe ekspertyzy techniczne wykonywane przez zewnętrzne  firmy, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni kalendarzowych. Jeżeli  w ciągu 14 dni kalendarzowych sklep nie ustosunkuje się do żądań  Klienta, oznacza to, iż uznał żądania za uzasadnione.

W  każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z  dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi  Sklep. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Craftoholic SHOP.com
Litewska 16
80-719 Gdańsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

 Jeśli chcesz zwrócić zakupiony towar,
masz na to aż 14 dni od momentu otrzymania zamówienia.
Bez podawania przyczyny. Bez żadnych pytań z naszej strony.
ZA DARMO, NA NASZ KOSZT*.

Po prostu wypełnij formularz zwrotu, a następnie wejdź na stronę eZwroty ( https://ezwroty.poczta-polska.pl ),  wpisz nazwę naszego sklepu Craftoholic SHOP.com i postępuj zgodnie z  instrukcją. Zwrot zostawisz w dowolnej placówce Poczty Polskiej bez  ponoszenia żadnych kosztów.

Osoby pragnące zwrócić towar na swój koszt prosimy o wysyłkę na poniższy adres:

Craftoholic SHOP.com
Litewska 16
80-719 Gdańsk

Więcej szczegółów o procesie zwrotu towaru znajdziesz w punkcie 20 i 21 naszego regulaminu.

*darmowy zwrot obowiązuje tylko w Polsce. 

O sprzedającym
CraftoholicSHOP

Dane firmy

Kontakt

 • 881 571 762
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Craftoholic MOM Karolina Milewicz 

Wrześniowa 23 80-178 Gdańsk 

NIP: 584-247-89-05 

REGON: 221481327 


Sklep stacjonarny 

Miszewskiego 16, Gdańsk 

+48 733 973 604 

pon - pt 10:00 - 19:00 

sob 10:00 - 15:00

Pozostałe informacje

REGULAMIN SKLEPU

1. REKLAMACJE

Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata za wadę fizyczną rzeczy polegającą na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady.W ciągu roku od dnia stwierdzenia wady kupujący może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny z powodu wady rzeczy sprzedanej. Jeżeli kupujący żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, bieg terminu do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.

W przypadku niezgodności rzeczy sprzedanej z umową, reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt Craftoholic SHOP.com, po uprzednim uzgodnieniu sposobu przesyłki.

Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu Klient ma prawo, złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny, odstąpieniu od umowy, żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby kupującego inny sposób zaspokojenia. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji do ceny wynikającej z umowy, w jakiej wartość rzeczy z wadą pozostaje do wartości rzeczy bez wady. Kupujący nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.

Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. Za dzień zgłoszenia reklamacji uznaje się dzień dostarczenia reklamowanego produktu do Craftoholic SHOP.com. Jeżeli będą wymagane dodatkowe ekspertyzy techniczne wykonywane przez zewnętrzne firmy, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni kalendarzowych. Jeżeli w ciągu 14 dni kalendarzowych sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznał żądania za uzasadnione.

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi Sklep.

2. DARMOWE ZWROTY

Jeśli chcesz zwrócić zakupiony towar, masz na to aż 14 dni od momentu otrzymania zamówienia.

Bez podawania przyczyny. Bez żadnych pytań z naszej strony.

ZA DARMO, NA NASZ KOSZT*.

Po prostu wypełnij formularz zwrotu, a następnie wejdź na stronę eZwroty,

wpisz nazwę naszego sklepu Craftoholic SHOP.com i postępuj zgodnie z

instrukcją. Zwrot zostawisz w dowolnej placówce Poczty Polskiej bez

ponoszenia żadnych kosztów.

Formularz zwrotu do pobrania tutaj: http://craftoholicshop.com/upload/formularz_zwrotu.pdf

Platforma eZwroty: https://ezwroty.poczta-polska.pl/

Osoby pragnące zwrócić towar na swój koszt prosimy o wysyłkę na poniższy adres:

Craftoholic SHOP.com

Litewska 16

80-719 Gdańsk

*Darmowy zwrot obowiązuje tylko w Polsce.

3. CENNIK DOSTAWY

Poczta Polska

List polecony priorytetowy - 12,30 zł*

*Pocztą Polską nie wysyłamy zamówień o wartości większej niż 200zł.

Kurier DHL - 13 zł

zamówienia od 99 zł - 6,50 zł

zamówienia od 199zł - GRATIS

pobranie + 2,10 zł

Allegro Paczkomat InPost  - 8,60 zł

zamówienia od 99 zł - 4,50 zł

zamówienia od 159 zł - GRATIS

pobranie +1,6% wartości zamówienia

Poczta Polska wysyłka zagraniczna

List polecony priorytetowy - 19,99 zł*

*Pocztą Polską nie wysyłamy zamówień o wartości większej niż 160zł.

Dostawa na terenie całej Europy.

Kurier UPS wysyłka zagraniczna - 39,99 zł

zamówienia od 160 zł - 19,99 zł

zamówienia od 350 zł - 9,99 zł

zamówienia od 450 zł - GRATIS

Dostawa tylko do następujących krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Monako, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.