Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

IGŁA PLASTIKOWA DO WYSZYWANIA BEZPIECZNA - 1 szt. (6950726066)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1,00 zł
z 579 sztuk
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
  • List polecony priorytetowy 10,00 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • lokalizacja: BIAŁYSTOK, Polska

Parametry

  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

Przedmiotem aukcji jest:

IGŁA PLASTIKOWA BEZPIECZNA

DO WYSZYWANIA DLA DZIECI

Długość igły - 7 cm

Grubość igły - 2,4 mm

Kolory wysyłamy losowo.

Kupując 1 szt. otrzymują państwo 1 igłę.

Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: BIAŁYSTOK, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

Punkt Odbioru
Warszawska 79
15-201 Białystok
woj. podlaskie
email: pphuagaslowikowska@wp.pl
tel.: 535 455 685

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 3 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

P.P.H.U "AGA" Agnieszka Słowikowska
Warszawska 79
15-201 Białystok
Dodatkowe informacje


Wymiana i reklamacje: I. Wszystkie zakupione w sklepie towary podlegają wymianie, pod warunkiem ich dostępności. Towar może zostać wymieniony na identyczny jak zakupiony, bądź towar o identycznych parametrach, ale innego producenta. Warunkiem wymiany jest odesłanie na adres korespondencyjny sklepu towaru nieużywanego, w oryginalnym opakowaniu oraz załączenie paragonu fiskalnego. Koszt wymiany w obie strony pokrywa kupujący. II. W przypadku reklamacji należy skontaktować się z firmą drogą elektroniczną bądź telefonicznie. W odpowiedzi firma poda instrukcje jak dokonać reklamacji. W przypadku reklamacji należy odesłać towar na własny koszt na adres korespondencyjny sklepu wraz z wypełnionym dokumentem oraz dowodem zakupu. III. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zakupionych towarów będących skutkiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności zakupionego towaru. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji. IV. Wszelkie uprawnienia z gwarancji nie będą uwzględniane, w sytuacji gdy zwracany towar okaże się naruszony np. z powodu użytkowania towaru niezgodnego z przeznaczeniem lub uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy kupującego. V. Termin 14 dni na wymiane i reklamacje liczy się od dnia objęcia rzeczy w posiadanie przez kupującego. VI. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Korzystanie z naszego sklepu oznacza akceptację powyższego Regulaminu.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.P.H.U "AGA" Agnieszka Słowikowska
Warszawska 79 - pawilon, wejście D
15-201 Białystok

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo do odstąpienia od umowy, zwrot towaru: I. Kupujący, który dokonał zakupu, może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając w formie pisemnej oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od zawarcia umowy zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art. 2 ust.1. II. W celu odstąpienia od umowy należy skontaktować się ze sprzedającym drogą elektroniczną lub telefonicznie. W odpowiedzi firma poda instrukcje jak dokonać zwrotu (w razie potrzeby wysyłamy także formularz). Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony, bez śladów użytkowania, w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym bądź FV i wypełnionymi dokumentami poświadczającymi zwrot towaru oraz odstąpienie od umowy. III. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a kupujący zwolniony jest z wszelkich zobowiązań. IV. Termin 14 dni na odstąpienie od umowy liczy się od dnia objęcia rzeczy w posiadanie przez kupującego. Korzystanie z naszego sklepu oznacza akceptację powyższego Regulaminu.

O sprzedającym
pphuaga_2002
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

1412

 

7

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

AGNIESZKA SŁOWIKOWSKA
PPHU AGA AGNIESZKA SŁOWIKOWSKA
WARSZAWSKA 79
15-201 BIAŁYSTOK
REGON: 052140870
NIP: 542-245-86-75

Kontakt

  • 781 *** *** (pokaż)
  • 535 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witaj!

Kilka słów o nas:

   Sklep jest własnością firmy P.P.H.U ''AGA'' AGNIESZKA SŁOWIKOWSKA, mieszczącej się w Białymstoku przy ul.Warszawskiej 79.

   Istniejemy na rynku odzieżowym od 2002 roku. Nasze produkty są nowe i pełnowartościowe. Staramy się, aby były wysokiej jakości i od dobrych markowych producentów. Regularnie wprowadzamy nowy asortyment i zwiększamy sprzedaż.

   Specjalizujemy się głównie w sprzedaży kanw do haftowania i artykułów, które ułatwiają pracę i sprawiają, że haftowanie staje się przyjemnością...

Pozostałe informacje

Rejestracja i ochrona danych osobowych:

Każdy kupujący ma prawo do wglądu do swoich danych, posiada też możliwość ich zmiany. Rejestrując się kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu jedynie dla potrzeb realizacji składanych zamówień, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Zasady zamawiania:

I. Zamówienia można składać drogą elektroniczną przez 24h na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień, przyjmowanie zwrotów oraz rozpatrywanie reklamacji odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 -16.00. 

II. Kupujący ma możliwość zmiany, korygowania oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, wysyłając e-maila- pphuagaslowikowska@wp.pl lub kontaktując się telefonicznie nie później niż do momentu wysłania towaru. Nie dotyczy to zamówień już wysłanych, zrealizowanych.

Powyższe postanowienie nie narusza przepisów prawa dotyczących konsumenckiego prawa do odstąpienia od umowy dla umów zawieranych na odległość.

III. Informacje o podanych cenach obowiązują w chwili składania zamówienia do czasu jego realizacji i w tym czasie nie ulegną zmianie.

IV. Na życzenie kupującego firma wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy niezbędne do wystawienia faktury.

Realizacja, wysyłka i zapłata:

I. Zamówione towary są dostarczane do kupującego za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

II. Termin wysyłki zamówionych towarów wynosi do 1-3 dni roboczych od momentu zapłaty poprzez PayU bądź zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów.

Wysyłki za pośrednictem Poczty Polskiej są realizowane od poniedziałku do piątku po godzinie 16.00 !! 

III. Koszt przesyłki ponosi Kupujący. Cennik dostaw znajduje się na każdej aukcji (pod zdjęciem sprzedawanego przedmiotu) w zakładce "DOSTAWA I PŁATNOŚĆ".

IV. Prawo do wyboru sposobu zapłaty przysługuje kupującemu w momencie składania zamówienia. Formą uregulowania należności jest przedpłata na rachunek bankowy, płatność poprzez system PayU, płatność przy odbiorze, w przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy oraz płatność za pobraniem.

V. Numer nadania przesyłek poleconych podajemy na życzenie klienta.

   Korzystanie z naszego sklepu oznacza akceptację powyższego Regulaminu.

Dane do przelewu:

Agnieszka Słowikowska

Warszawska 79

15-201 Białystok

BRE BANK SA 11 1140 2004 0000 3202 4547 2147

Adres do korespondencji:

P.P.H.U "AGA" Agnieszka Słowikowska

ul. Warszawska 79 - pawilon, wejście D,

15-201 Białystok

Wyświetlenia:168
Numer oferty:6950726066
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry