iFi DAC nano iDSD - OKAZJA (6911276379)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Przetwornik cyfrowo/analogowy iFi Audio iDSD Nano

To najmniejszy na świecie, przenośny (tylko 163g), zasilany akumulatorowo poważny DAC, który odtwarza WSZYSTKIE formaty wysokiej rozdzielczości: PCM/DSD/DXD natywnie.

Przenośna forma przeczy zastosowanej technologii. Z ostatnią, przełomową technologią True Native®, opracowaną przez AMR, format muzyki pozostaje niezmieniony przez cały czas. PCM (32 buty/384 kHz), DSD (6.2 MHz) i DXD (384 kHz) z komputera czy iPhona/iPada/Androida po prostu brzmią niesamowicie, otwierając zupełnie nowy świat jakości high-endowego audio dla nowej generacji użytkowników.

W obudowie wielkości paczki papierosów, z akumulatorem litowo-polimerowym na pokładzie oraz wyjściem słuchawkowym, iDSD jest wyjątkowy zarówno w wersji przenośnej jak i w systemie high-endowym. Doskonale działa z komputerami i smart fonami. Jest nawet wyposażony w koaksjalne wyjście SPDIF do podłączenia do ampli tunerów A/V, co pozwala na niezrównaną elastyczność zastosowań.

W domu, aby osiągnąć jak najwyższą jakość brzmienia, można korzystać z zasilania przez iUSB Power (przez port USB), wystarczy włączyć iDSD przed podłączeniem do PC. iDSD oferuje to co najlepsze z akumulatora i z iFi iUSB Power ( dostępny na innej mojej aukcji )

Sprzęt zakupiony w 2014r w : audiopunkt.com.pl ( dowód zakupu , oryginalne opakowanie , wszystkie akcesoria ) POLECAM , OKAZJA!!! bez ceny minimalnej. Nowy DAC kosztuje 990,00zł!!!  Na pozostałych aukcjach inne elementy systemu iFi widoczne na zdjęciach : kabel USB II Gemini , zasilacz iFi iUSB Power, stolik iFi Rack Audio

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje