Ian Tregillis The Rising Book Two of the Alchemy W (6860512771)

Od 28-07-2017 do 02-08-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
85,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Przesyłka kurierska 12,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,99 zł
Zakupy od 199 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Internet
  • czas wysyłki: do 7 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Ian Tregillis The Rising Book Two of the Alchemy Wars

  • Typ Okładki: Książka w miękkiej oprawie
  • Wydawnictwo: Orbit
  • Autor: Ian Tregillis
  • Język książki: Angielski,Francuski
  • Rozmiar: 20.4 x 3.7 x 16 cm
  • Ilość stron: 480
  • Data premiery: 2015-12-03

Review

Thrilling action scenes and breakneck pacing will leave readers desperate for the next volume (Library Journal)

A vivid alternate history tale filled with action sequences, fascinating characters, and great worldbuilding . . . Engrossing, with plenty of mid-story twists, and it's well worth the ride. (Publishers Weekly)

The chases, the battles, the brutal violence, and the scheming are nonstop. As always, Tregillis offers richly textured and genuinely likable personalities with shades-of-gray morality . . . Middle volumes are always tricky; they can often read as an obstacle to overcome on the way to the forgone conclusion of the third installment. Tregillis commendably avoids this trap, deepening his story and keeping it moving along toward an unknown horizon. Part 3 can't come too soon. (Kirkus)

Book Description

Following The Mechanical comes the second novel in this thrilling and heart-breaking new series about one individual's struggle for freedom - perfect for fans of Paolo Bacigalupi, Ann Leckie and Neal Stephenson. It is a series poised to catapult Ian Tregillis into the company of the most exceptionally talented, award-worthy authors of the science fiction and fantasy genre. George R. R. Martin called Ian Tregillis "a major new talent."

Termin wysyłki od 7 do 12 dni roboczych


0356502333


Tel: 733 936 434
e-mail: martinigryf11@gmail.­com
Z uwagi na dużą liczbę produktów jak i zapytań preferujemy kontakt mailowy


Wpłaty proszę kierować na konto

Eldimar - Łukasz Martyniak

18 1090 1492 0000 0001 0088 2953


Termin wysyłki wynosi od 7 do 12 dni roboczych.

O wysyłce jak i nr monitorowania paczki poinformujemy w dniu wysyłki.


Zakup na aukcji jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Który dostępny na stronie O MNIE

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u martinigryf za co najmniej 199 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8-9 dni roboczych
Przesyłka kurierska 12,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 8 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT