I wrzucą Was w ogień Patykiewicz Piotr (6541470011)

zakończona
18,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowe
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2016
 • kondycja: bez śladów używania

Wystawiam towar nowy, pełnowartościowy i zafoliowany.

I wrzucą Was w ogień Patykiewicz Piotr

O książce:

Sama wiara już nie wystarczy

Długo szliście przez ciemną dolinę i zła się nie ulękliście, ale dalej już nie dojdziecie. Lepiej dla was było, gdy ukrywaliście się w Górach, musieliście dzień po dniu patrzeć prosto w ślepia Lucyfera i nie mieliście na swoją obronę nic oprócz wiary. Lepiej mimo strachu przed śmiercią albo opętaniem, mimo głodu, mimo znoju ponad siły. Lepiej, bo wtedy żyliście naprawdę!

Ruiny. Wieczny mróz. Samotność. Jak wiele możesz oddać, żeby przeżyć?

Z chłopca wiecznie goniącego za przygodą Kacper wyrósł na twardego mężczyznę. Życie w konserwatywnej społeczności, ciągłe zagrożenia i trudne decyzje zahartowały go i uczyniły wzorem dla wielu. Teraz musi udać się w nieznany świat cywilizacji wyrosłej na gruzach miasta sprzed Upadku. Ceny takiej jak ta, którą przyjdzie mu zapłacić za ocalenie córki, nie żądano od nikogo przed nim.

Kaśka, córka Kacpra, postanawia odejść z Osady, by dogonić marzenia o życiu w Mieście. Tam, w tajemniczej i otoczonej kultem Ciepłowni, ogląda rzeczy, których istnienia nie przeczuwała, i odkrywa, że stała się częścią nieludzkiego planu.

Gęsta i przejmująca opowieść o zderzeniu dwóch światów: wiernego zasadom i pogrążonego w zepsuciu. Patykiewicz celnie i przenikliwie opowiada o przyszłości, która przytrafić się może również nam.

Polecam z czystym sumieniem. Piotr Patykiewicz doskonale radzi sobie z trudną materią postapokalipsy. Jego najnowsze książki zmrożą do szpiku kości nawet najtwardszego czytelnika.
- Robert J. Szmidt

Piotr Patykiewicz z reporterską dokładnością godną Centkiewiczów kreśli świat zupełnie unikalny w polskiej postapokalipsie. Fascynujący opis ultrakonserwatywnego społeczeństwa, ludzkie dramaty i surrealistyczne zagrożenie to składniki, z których Patykiewicz stworzył godną podziwu literacką ucztę.
- Dominika Tarczoń, Post-Apokalipsa Polska

Patykiewicz w najnowszej książce potwierdza swój wysoki kunszt, oferując nam powieść dojrzałą, pełną emocji i głęboko humanistycznego przesłania. I wrzucą was w ogień to polskie
postapo z najwyższej półki.
- Michał Tusz, Trzynasty Schron

I wrzucą was w ogień od pierwszych stron oczarowuje niesamowitą, niepokojącą atmo­sferą. Pisarz mocno rozwija ogólną wizję świata, czyli największą zaletę powieści – parch oraz śpiewające demony to koncepty powstałe gdzieś na styku mistycznego fantasy, science fiction i postapokalipsy, które najlepiej świadczą o oryginalności cyklu.
- Bartosz Szczyżański, Kawerna

Piękna, przejmująca, momentami bardzo szulkinowska rzecz. Do przeczytania jednym tchem.
- Joanna Mika

Serdecznie dziękuję za zakupy i polecam się Państwa pamięci przy następnych aukcjach.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 63 1140 2004 0000 3602 4846 2980
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 2,50 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 1,90 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Zapraszam do udziału w moich akcjach. Wystawiam towar nowy i pełnowartościowy. Nie wysyłam towaru za pobraniem. Nie ma możliwości odbioru osobistego. Do wylicytowanej kwoty proszę doliczyć koszty przesyłki wg cennika dostawy dołączonego do aukcji: Sposób dostawy Pierwsza sztuka Kolejna sztuka List polecony ekonomiczny 7,50 zł 2,5 zł List polecony priorytetowy 9 zł 3 zł Polecam płatność PAYU, ale można także zrobić przelew bezpośrednio na konto: mBank 63 1140 2004 0000 3602 4846 2980. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, towar zostanie wysłany pod wskazany adres listem poleconym ekonomicznym lub priorytetowym (w zależności od wybranej opcji) w ciągu 2 dni roboczych. W razie pytań proszę śmiało pisać :)

pozostałe informacje

PŁYTY CD i DVD są oryginalnie zafoliowane. Aby mieć pewność, że płyty podczas transportu nie spadną z "widełek" i nie porysują się lub nie połamią, mogę na Państwa życzenie, zabezpieczyć je w środku - w tym celu musimy je rozfoliować. Jeśli życzycie sobie Państwo takiego zabezpieczenia, proszę o kontakt mailowy bezpośrednio po zakupie. W przypadku braku zabezpieczenia w środku wszelkie reklamacje dotyczące stanu płyty w oryginalnie zafoliowanym opakowaniu nie będą uwzględniane. Płyty pakuję w koperty bąbelkowe lub karton, dbając o to, aby dotarły do Państwa w stanie idealnym, jednak nie mam wpływu na to, czy pracownicy poczty i kurierzy będą obchodzić się z nimi z należytą starannością. Dlatego drodzy klienci, kupując przez internet, rozpakowujcie przesyłkę podczas dostawy i sprawdzajcie czy opakowanie jest całe (a w przypadku zabezpieczenia płyty w środku także i płytę) Jeśli nie, spiszcie razem z kurierem/na poczcie protokół szkód, który może być jedyną podstawą reklamacji. Natomiast chcąc mieć pewność że płyta nie zostanie przygnieciona zbyt ciężkimi przesyłkami, czego jej okładka może nie wytrzymać, kupujcie w sklepach stacjonarnych. Plastikowe opakowania płyt i filmów są szczególnie narażone na pęknięcia, dlatego pomimo starannego opakowania, nie mogę zagwarantować, że ramka nie pęknie podczas transportu. Jeśli kupujesz płytę w takim opakowaniu, robisz to na własne ryzyko - nie przyjmuję reklamacji związanych z pęknięciem plastikowych ramek płyt, choć oczywiście możesz zareklamować taką przesyłkę na poczcie. Sugeruję jednak inne, mniej kłopotliwe rozwiązanie - wystarczy przełożyć płytę do nowego pudełka.