HYUNDAI COUPE 96-03* listwa nakładki na błotniki + (6950739775)

zakończona
199,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczka pocztowa ekonomiczna darmowa
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 15,00 zł
  • lokalizacja: Ostrów Wlkp, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Sklep prowadzony przez:

PPH CAMEO Maksymilian Wąsalski

Akcesoria moto - projekt i produkcja

ul. Wiosny Ludów 15

63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon +48 62 7354460

Odbiór osobisty

po wcześniejszym ustaleniu.

Pracujemy:

Pn - Pt. w godz. 8.00 do 18.00

Sobota 9.00 do 14.00

Nakładki wprost od producenta.

Przedmiotem oferty jest fabrycznie nowy komplet nakładek na błotniki.

Produkowane indywidualnie do samochodu

HYUNDAI COUPE

rok prod. 1996-2003

Wykonane ze stali szlachetnej w formie listew z uszczelką, mocowanych na brzegu nadkola.

- Do wyboru 3 wersje nakładki -

czarny mat. chrom do lakierowania

Montaż: dwa proste sposoby.

Nakładki są idealnie wyprofilowane i mocowane z użyciem uchwytów "klip system" bez wiercenia

do wew. krawędzi błotnika lub tradycyjnie przykręcane do nadkola.

(powlekane folią zabezpieczającą dla potrzeb transportu i montażu).

ODMIEŃ SWOJE AUTO - ponad 750 modeli - do wyboru III wersje!

Zalety: Ochrona krawędzi błotnika przed rdzą, otarciem i odpryskami. Stylizacja - tuning auta. W wielu modelach możliwość poszerzenia nadkola - dożywotnia gwarancja!

Zawartość paczki:
Nakładki na błotniki, ilustrowana instrukcja, zestaw montażowy

oraz paragon lub faktura VAT.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

PPH CAMEO
ul.Wiosny Ludów 15
63-400 Ostrów Wlkp.
Dodatkowe informacje

 Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy zgłosić do nas: PPH CAMEO ul. Wiosny Ludów 15, Ostrów Wlkp 63-400, email: maxchrom.pl@gmail.com, tel.: 62 735 4470 , mobile: 604 727 677 o chęci odstąpienia od niniejszej umowy poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną, pocztą lub poprzez SMS). Kupujący może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby dotrzymać termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu 14 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie przedmiotu. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, zwrot środków przez Sprzedającego nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.   W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową Klient może domagać się doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy. Jeśli jednak naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów, albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Reklamacja powinna zawierać dane Klienta, numer zamówienia, informację o rodzaju stwierdzonych wad, żądanie Klienta oraz potwierdzenie dokonania zakupu reklamowanego towaru w naszym sklepie. Reklamowany produkt należy dostarczyć – według wyboru Klienta – pocztą lub osobiście do :   PPH CAMEO ul. Wiosny Ludów 15, Ostrów Wlkp 63-400, email: maxchrom.pl@gmail.com, tel.: 62 735 4470, mobile: 604 727 677 rozpatrzymy reklamację Klienta w ciągu 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji nasz sklep naprawi lub wymieni reklamowany produkt na pełnowartościowy lub jeżeli wymiana nie będzie możliwa zwróci Klientowi należność za reklamowany produkt niezwłocznie i nie później niż w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.  

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PPH CAMEO
Wiosny Ludów 15
63-400 Ostrów Wielkopolski

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy zgłosić do nas: PPH CAMEO ul. Wiosny Ludów 15, Ostrów Wlkp 63-400, email: maxchrom.pl@gmail.com, tel.: 62 735 4470 , mobile: 604 727 677 o chęci odstąpienia od niniejszej umowy poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną, pocztą lub poprzez SMS). Kupujący może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby dotrzymać termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu 14 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie przedmiotu. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, zwrot środków przez Sprzedającego nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
w24h

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Wszystkie przedmioty zakupione na naszych aukcjach Allegro można odebrać osobiście w naszym sklepie PPH Cameo Wiosny Ludów 15 63-400 Ostrów Wlkp Pon - Pią: 9:00 - 18:00 Sobota - 10:00 - 15:00 Kontakt z naszą firmą e-mail:  maxchrom.pl@gmail.com Tel.: 048(62) 735 4460, mobile:  048 604 727 677

Pozostałe informacje

Naszą domeną jest satysfakcja klienta z jakości i szybkości

dostarczenia zakupionego towaru.

Zakupiony towar wysyłamy od poniedziałku do piątku.

Czynimy to niezwłocznie po otrzymaniu przelewu lub zgłoszenia

chęci zakupu "za pobraniem".

Na wszystkie pytania odpisujemy e-mailowo

jak najszybciej w miarę naszych możliwości.

Komentarz jako sprzedający wystawiamy jako drudzy.

Robimy to niezwłocznie po otrzymaniu komentarzy od nabywców.